Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 14, 20:06)
tai reikia kreiptis i sodra kad jie patikslintu smile.gif

Pirmiausiai skambinsiu į VMI, nes tikrai žinau, kad sodra pateikia pažymą ne pagal išmokėjimą, o pagal priskaičiavimą, bet nurodo ir išmokėjimo datą, o pažymos pabaigoje ir dvi skirtingas sumas: priskaičiuotų pajamų ir išmokėtų tais metais pajamų sumą. Čia jau mokesčiai skaičiuoja kaip jiems naudingiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 14, 21:11)
Pirmiausiai skambinsiu į VMI, nes tikrai žinau, kad sodra pateikia pažymą ne pagal išmokėjimą, o pagal priskaičiavimą, bet nurodo ir išmokėjimo datą, o pažymos pabaigoje ir dvi skirtingas sumas: priskaičiuotų pajamų ir išmokėtų tais metais pajamų sumą. Čia jau mokesčiai skaičiuoja kaip jiems naudingiau doh.gif

VMI nieko neperskaiciuoja pateikia tai, ka pateike tretieji saltiniai (siuo atveju sodra) ir perkelia tai i preliminaria deklaracija. MNPD paskaiciuojamas automatiskai nuo to, kas yrasyta deklaracijoje.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 14, 20:06)
tai reikia kreiptis i sodra kad jie patikslintu smile.gif
Papildyta:

1200. ten rasomas TAIKYTINAS, tai yra kiek priklauso


Aišku, dideliausias aciuks.gif merginos
Nu vsio, aš išsiunčiau. thumbup.gif Daba lauksim pinigėlių. smile.gif
Ech... man tik šds gavosi, nes metų gale gavau išeitinę, tai kai suplakė viską į viena... doh.gif Kitais metais bus didesnių neaiškumų. doh.gif
Atsakyti
Jei praeitais metais vyras visus metus išdirbo,o aš ne (darbo biržoj visus metus). Tai kokį NPND 17 langely jam rašyti? Turim 2 vaikus (pilni metai)
Atsakyti
Laba vakarą, 4u.gif

Labai norėčiau paklausti, per 2011 metais vienas iš vaikų baigė gimnaziją ir dabar studijuoja kolegijoje, tai jam NPD taikomas tik kol buvo gimnazistas, ar už visus metus?

Ačiū...
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 14, 20:13)
VMI nieko neperskaiciuoja pateikia tai, ka pateike tretieji saltiniai (siuo atveju sodra) ir perkelia tai i preliminaria deklaracija. MNPD paskaiciuojamas automatiskai nuo to, kas yrasyta deklaracijoje.

Aš suprantu, kad MNPD paskaičiuojamas automatiškai nuo to, kas įrašyta deklaracijoje, bet duomenis į deklaraciją kaip, jūs ir minėjot, VMI perkelia. Ir jei neteisingai perkėlė, tai jie ir turi taisyti. O sodra (kiek man teko pernai su jais aiškintis) visada pateikia taip pat: priskaičiuotos sumos, išmokėtos sumos. Tai čia VMI problema, kad perkėlė į deklaraciją priskaičiuotą sumą, o ne išmokėtą. Pernai VMI man taip ir aiškino, kad mato dvi sumas, bet perkelia išmokėtą, nes tai FAKTINĖS mano tų metų pajamos. Šiemet jau kitaip. Matyt kuri didesnė, ta ir perkelia g.gif Na nebent sodra sugalvojo tik priskaičiuotų pajamų sumą pateikti (kuo aš nuoširdžiai abejoju), tai irgi tik VMI gali pasakyti, nes tik jie mato ką sodrą pateikusi. Man pažymoje bendrą sumą rodo, nes pajamų šaltinis vienas. Tai pirma į VMI, o paskui ir į sodrą, jei reikės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
radau deklaracija, viskas surasyta.
O jei pas mane 33 langelyje yra suma, o 46 irasytas NULIs. Tai ka man grazins?
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 14, 20:22)
Jei praeitais metais vyras visus metus išdirbo,o aš ne (darbo biržoj visus metus). Tai kokį NPND 17 langely jam rašyti? Turim 2 vaikus (pilni metai)

3600

QUOTE(~neira~ @ 2012 03 14, 20:29)
Laba vakarą,  4u.gif

Labai norėčiau paklausti, per 2011 metais vienas iš vaikų baigė gimnaziją ir dabar studijuoja kolegijoje, tai jam NPD taikomas tik kol buvo gimnazistas, ar už visus metus?

Ačiū...


kol buvo gimnazistas arba kol suejo 18, priklausomai nuo to, kas ivyko veliau
Papildyta:
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 14, 20:37)
Matyt kuri didesnė, ta ir perkelia g.gif Na nebent sodra sugalvojo tik priskaičiuotų pajamų sumą pateikti (kuo aš nuoširdžiai abejoju), tai irgi tik VMI gali pasakyti, nes tik jie mato ką sodrą pateikusi. Man pažymoje bendrą sumą rodo, nes pajamų šaltinis vienas. Tai pirma į VMI, o paskui ir į sodrą, jei reikės mirksiukas.gif

pirmiausia issiaiskinkit, kaip yra is tikro, o jau tada samokslo teorijas isvedinekit smile.gif

QUOTE(vilmutute @ 2012 03 14, 20:50)
Sveikos,
radau deklaracija, viskas surasyta.
O jei pas mane 33 langelyje yra suma, o 46 irasytas NULIs. Tai ka man grazins?


ta, kuri yra 33 langelyje, jei ji su pliusu
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 20:54)

dėkui.
Jei vyras turėjo nedarbingumo lapelį,tai ir sodra turi perduoti į vmi? Nes dabar tik matau tik iš darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 14 kovo 2012 - 21:01
KAzkaip daug grazina, nes puse metu nedirbau, nesitikejau is vis kazka gauti.
Papildyta:
Suma be jokio minuso, 33 langelyje.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 20:54)
pirmiausia issiaiskinkit, kaip yra is tikro, o jau tada samokslo teorijas isvedinekit smile.gif

Aš tai išsiaiškinsiu, bet kad suma ne ta pagal pajamas tai akivaizdu. Ir kad prisumuotos pajamos už tuos du mėnesius aš irgi moku pasiskaičiuoti pagal savo banko ataskaitas ax.gif

Sąmokslo ar ne sąmokslo teorija, bet faktas lieka faktu, kad pernai 2010 metų pabaigoje gimdžiusios visos turėjo susimokėti mokesčius, nes perskaičiavo NPD skaičiuojant dekreto pajamas kaip faktiškai gautas pajamas. O šiemet vėl priskaičiuoja tas pajamas. O Sodra ar VMI suvedinėja velniai žino ką, tikrai nekeičia to fakto, kad reikia labai gerai pasižiūrėti į savo deklaraciją.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 14, 20:56)
dėkui.
Jei vyras turėjo nedarbingumo lapelį,tai ir sodra turi perduoti į vmi? Nes dabar tik matau tik iš  darbo.


jei sirgo tik dvi dienas, tai ismokas mokejo darbdavys (uz pirmas dvi biuletenio dienas moka darbdavys), jei ilgiau, tada reikia ir sodros duomenu
Papildyta:
QUOTE(vilmutute @ 2012 03 14, 21:01)
KAzkaip daug grazina, nes puse metu nedirbau, nesitikejau is vis kazka gauti.
Papildyta:
Suma be jokio minuso, 33 langelyje.


tai jums iseina pagrindinis NPD nepanaudotas, todel ir iseina grazintinas nemazas. jei sumos geros (pajamu lape), tai belieka tik dziaugtis ir laukti pinigeliu
Papildyta:
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 14, 21:41)
O Sodra ar VMI suvedinėja velniai žino ką, tikrai nekeičia to fakto, kad reikia labai gerai pasižiūrėti į savo deklaraciją.


niekas gi specialiai blogu duomenu neteikia, visko pasitaiko: zmones klysta, kompiuteriai grybauja... viskas tikrai nenukreipta asmeniskai pries jus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 14 kovo 2012 - 22:18