Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 15:30)
tai gal netycia sauktuko nepaspaudet ir deklaracija nepaskaiciavo?

Paspaudžiau, bet ne ten pažiūrėjau. Ačiū už apšvietimą. biggrin.gif Viską radau.
Atsakyti
Mergaites padekit 4u.gif
Koks mano turi buti su vyru PNPD,vailiukas gime 2008 liepa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 03 14, 16:16)
Merginos, o jei as dirbau tik 4 menesius ir puse etato (ne uz minimuma), NPD 1800 - tai kiek panasiai man turetu grazint, ar normalu jei ta suma tik 120, kazkaip daugiau tikejaus blush2.gif


maksimali suma, kuria galima susigražinti uz 1800 nepanaudota NPD - 270 lt. (1800*15proc.). bet ji priklauso nuo to kiek per metus is jusu iskaiciavo GPM. kadangi dirbot ne pilnus metus, tai gal jums uztektu pagrindinio NPD kad kazka atgautumet, o NPD uz vaikus pritaikykit vyrui. ta prasme, i 17 langely vietoj 1800 irasykit 0, ir paziurekit, kas gaunasi. jei tie patys 120, NPD uz vaikus taikykit visa vyrui.
aisku, cia tik teorinis paskaiciavimas. sunku pasakyti konkreciau nezinant skaiciu.
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 03 14, 17:27)
As ir niekur nerandu kur iterpti ta prieda L. Ar cia gali iterpti tik tuo atveju, jei pats pildaisi?Ar galiu kazkaip ir preliminarioj deklaracijoj ta padaryti?Aciu.


Galite ir preliminarioje deklaracijoje, atsidarius preliminarią deklaracija, pradėkite ją pildyti, tuomet viršuje spauskite puslapių tvarkymas, išmes lentelę, tada užeikite ant priedas GPM308L ir atsidariusiame lange viršuje kairiame kampe spauskite mygtuką įterpti, užeikite ant įterpto GPM308L ir apačioje spauskite eiti į puslapį. Turėtų įsiterpti, bent jau man viskas buvo gerai, tik nepamirškite vėliau pirmame puslapyje uždėti varnelę prie pateikti priedai GPM308L, nors kita vertus, jeigu to napadarysite mes Jums klaidą. Tikiuosi viską parašiau suprantamai, jeigu nepavyks klauskite - padėsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduks*: 14 kovo 2012 - 16:40
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 16:38)
Galite, viršuje spauskite puslapių tvarkymas, išmes lentelę, tada užeikite ant priedas GPM308L ir atsidariusiame lange viršuje kairiame kampe spauskite mygtuką įterpti, užeikite ant įterpto GPM308L ir apačioje spauskite eiti į puslapį. Turėtų įsiterpti, bent jau man viskas buvo gerai, tik nepamirškite vėliau pirmame puslapyje uždėti varnelę prie pateikti priedai GPM308L, nors kita vertus, jeigu to napadarysite mes Jums klaidą. Tikiuosi viską parašiau suprantamai, jeigu nepavyks klauskite - padėsiu.


Aciu labai. Bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2012 03 14, 16:34)
Mergaites padekit 4u.gif
Koks mano turi buti su vyru PNPD,vailiukas gime 2008 liepa? ax.gif


1200 vienam is tevu arba po 600 kiekvienam atskirai
Atsakyti
Sveikos smile.gif

mano deklaracijoj kaip suprantu viskas perkelta, MPNPD - 1400. Kaip suprantu puse ( antras vaikas gime 2011m.balandzio men.), tai ta kita puse ,t.y. 1400 turiu irasyt pas vyra deklaracijoj( jam reikia deklaruot kaip buvusiam valst.tarnautojui)) . Aciu atsakiusioms smile.gif jei viskas gerai, tai pagaliau nebereiks moket, o gausiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasixe: 14 kovo 2012 - 16:45
QUOTE(rasixe @ 2012 03 14, 17:44)
Sveikos smile.gif

mano deklaracijoj kaip suprantu viskas perkelta, MPNPD - 1400. Kaip suprantu puse (  antras vaikas gime 2011m.balandzio men.), tai ta kita puse ,t.y. 1400 turiu irasyt pas vyra deklaracijoj( jam reikia deklaruot kaip buvusiam valst.tarnautojui)) . Aciu atsakiusioms smile.gif jei viskas gerai, tai pagaliau nebereiks moket, o gausiu  thumbup.gif

Taip, teisingai, abiem po 1400 irasyti 4u.gif
Papildyta:
Ka tik gavau laiska is VMI, kad mano deklaracija priimta, ir EDS pasikeite statusas. Tai jeigu neberas klaidu ir nieko nebekeis, tai jau laukiu pinigeliu thumbup.gif
Atsakyti
laba diena-norejau paprasyti jusu pagalbos
vyras praejusius metus iki rugpjucio 13 dirbo vienoje imoneje, rugpjucio 22 isidarbino kitoje imoneje ir dirbo iki spalio 17 d. i birza istojo spalio 24, lapkricio 9 diena vel gryzo i antraja darboviete iki gruodzio 20 d, po to vel birza. is kur gali atsirasti 33 langelyje suma su minusu? blush2.gif gal klausimas ir atrodo keistas, bet tikiuosi kasnors is jusu pades 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif noreciau patarimo - uzpildziau deklaracija prisijungus prie banko, paspaudziau pateikti, taciau deklaracijos busena nesikeicia, salia prierasas perziureta ir toliau man ta deklaracija leidzia pildyti. Ar is VMI dar sulauksiu atsakymo, kad deklaracija priimta ir deklaracijos statusas pasikeis, ar cia as kazkur klaida padariau? g.gif
Atsakyti
Gal kas greit gali pasakyt? Imta paskola 2009 m rudeni, busto paskola.
Kada anuliuota ta galimybe grazintis palukanu dali?
Ar dar imanoma, jei nebuvo grazintasi ne karto? Ar ir nepriklause?
Nzn, ar aiskiai paklausiau.
Aciu 4u.gif

Ir dar.. Koki procenta grazina uz busto paskolos palukanas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 14 kovo 2012 - 17:45
kaip pasiziureti ar galiu kazka gauti is vmi?jei prisijungus nera isvis jokiu preliminariu deklaraciju ,nes pirma karta prisijungiau,vaikeli turiu kuris gime 2007 lapkriti
Atsakyti