Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 14:34)
Iterpkit prieda L (forma->priedas->iterpti prieda)

O rasti kur tą priedą L, kur eiti.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 15:42)
Maksimali suma, kurią galima susigrąžinti pasinaudojus GPM lengvata, - 15 proc.
sumokėtų įmokų uz busto paskolą.
BET lengvata taikoma įmokų sumai, kuri neviršija 25 proc. metinių  apmokestinamųjų pajamų. ši suma paprastai buna nurodyta 20 langelyje. Perviršį (jei toks yra) gali deklaruoti sutuoktinis ir taip pat pasinaudoti lengvata  mirksiukas.gif



QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 16:27)
siulau drasiai teikti deklaracija, jei tikrai zinot, kad anoje deklaracijoje suklysta, tuomet jums grazins skirtuma.
VMI tikrindami tik paziuri, kad per daug neprasytumet, o jei prasot per mazai, jie nesivargina jums pranesti, kad galite atgauti daugiau  smile.gif



Ten nesuklysta, tiesiog nepasinaudota ta lengvata, apie kurią rašėte auksčiau, ir aš dabar kai bandžiau perpildyti, tai tikrai gaunasi daugiau. Reikės atidžiai supildyti ir pateikti - žiūrėsim, kas gausis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduks*: 14 kovo 2012 - 15:42
man už 2009m kosmosas doh.gif kažkur kažko neįrašau, tai minusai gan nemaži gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 16:27)
O ką man tokiu atveju daryti? Pildyti iš naujo deklaraciją už 2010metus? Ir jie tuomet tik skirtumą perves?

mirksiukas.gif Taip perves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 16:22)
jei dar neturite magistro diplomo, tuomet galite grazintis. grazina uz pirma bakalaura, pirma magistra, pirma doktorantura ir t.t.

Dekinga Jums
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2012 03 14, 14:21)
sveikos supermamos, norejau žinančiu paklausti.
kaip man apskaičiuoti ta MPNPD suma. Lelius gime 2011m. 07.
kol vaiko nebuvo tai mokedavau užspildyti ax.gif

busiu labai dėkinga


500 abiem tevams arba po 250 kiekvienam atskirai

QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 15:34)
Ten nesuklysta, tiesiog nepasinaudota ta lengava, apie kurią rašėte auksčiau, ir aš dabar kai bandžiau perpildyti, tai tikrai gaunasi daugiau. Reikės atidžiai supildyti ir pateikti - žiūrėsim, kas gausis. 4u.gif

supratau 4u.gif tai aisku pildykit ir siuskit mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,


as norejau pasitikslinti,sesuo nori pildyt vyro deklaracija,jis pernai paskutinius menesius nedirbo,birzoj nebuvo,bet mokejo sveikatos mokesti.ji paziurejo,kad jam lyg turi kazka grazinti,pas ji MNPD tik 600 irasytas,o jie dar turi 16 metu sunu.jis deklaruotu tik vienas,koki jam reikia ta mnpd rasyt?1800?
Aciu
Atsakyti
Sakykit ar galiu aš susigražint už gyvybės draudimą, jei mokėtojas MB doh.gif
Atsakyti
Ryte dar ne visos pilnai preliminarios deklaracijos buvo uzpildytos. Bent jau pas mane ir mama. Dabar po pietu jau papilde ir visos reikiamos sumos savo vietose. Persiunciau, belieka laukti pinigelliu rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, o jei as dirbau tik 4 menesius ir puse etato (ne uz minimuma), NPD 1800 - tai kiek panasiai man turetu grazint, ar normalu jei ta suma tik 120, kazkaip daugiau tikejaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2012 03 14, 15:49)
laba diena,
as norejau pasitikslinti,sesuo nori pildyt vyro deklaracija,jis pernai paskutinius menesius nedirbo,birzoj nebuvo,bet mokejo sveikatos mokesti.ji paziurejo,kad jam lyg turi kazka grazinti,pas ji MNPD tik 600 irasytas,o jie dar turi 16 metu sunu.jis deklaruotu tik vienas,koki jam reikia ta mnpd rasyt?1800?
Aciu


jei vaikas tik vienas, tuomet abiem tevams per metus priklauso 1200, ar po 600 kiekvienam. o jei sesuo dirbo ir jai buvo pritaikyta kita puse NPD uz vaika, tai ji nebegali buti pritaikyta vyrui, t.y. jam lieka 600.

o del to, kad kelis menesius nedirbo persiskaiciuos metinis NPD, ir delto tiketina, kad kažką pavyks susigrąžinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 14 kovo 2012 - 16:24
As ir niekur nerandu kur iterpti ta prieda L. Ar cia gali iterpti tik tuo atveju, jei pats pildaisi?Ar galiu kazkaip ir preliminarioj deklaracijoj ta padaryti?Aciu.
Atsakyti