Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

Susidūriau su emigrantu. VMI rodo, kad nedirba 6 mėn ir aišku skaičiuoja PSD. Sako, kad tas žmogelis TLK kažką užpildęs.. kur reikia deklaruoti išvykimą, kad neskaičiuotų PSD?
Atsakyti
Ar grazina uz magistro studijas?
Aciu

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2009 metų iš gyventojo apmokestinamųjų pajamų neleidžiama atskaityti sumų, sumokėtų už profesinį mokymą ir (ar) studijas, jei juos baigus įgyjamas ne pirmas atitinkamas aukštasis išsilavinimas ir (ar) suteikiama ne pirma atitinkama kvalifikacija (taip pat ne pirmos doktorantūros ir ne pirmos meno aspirantūros studijos). Pažymoje nurodomos visos trečiųjų asmenų pateiktos išlaidos studijoms ar profesiniam mokymui, neįvertinant kelintas aukštasis išsilavinimas ir (ar) kvalifikacija įgyjama juos baigus.




kaip ir ne, jei gerai suprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo junglegirl: 14 kovo 2012 - 15:11
QUOTE(Bitute @ 2012 03 14, 15:37)
Sveiki,nelabai gaudausi deklaracijose,todėl noriu patarimo.Kodėl man gali reikėti grąžinti 17LT,jei esu vaiko auginimo atostogose,jokių papildomų pajamų neturiu,už du vaikus MPNPD pritaikyta 1800.Vaiko auginimo atsotogose esu nuo 2010 g.gif

Matyt, Sodra pritaike per dideli PNPD. O nebandete, kad jus sau viska prisitaikytumet?
Atsakyti
Atsiprašau iš karto už šiandieninį įkyrumą, jau net man pačia gėda blush2.gif , bet:

* už 2010 metus esu jau gavusi grąžintiną sumą, kai deklaravau pajamas, bet šiais metais įdomumo dėlei bandžiau persipildyti (mat praėjusiais metais pildžiau ne pati) ir ką Jūs manote, suma skirias aišku neženkliai 100litų, bet įdomu ar galima kažkaip ir juos atgauti? Ar jau užpildyta, pervesta suma už 2010 ir viskas nereikia ieškot užpakalyje razinkų, nors man tie pinigai tikrai nepamaišytų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2012 03 14, 15:07)
Ar grazina uz magistro studijas?
Aciu

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2009 metų iš gyventojo apmokestinamųjų pajamų neleidžiama atskaityti sumų, sumokėtų už profesinį mokymą ir (ar) studijas, jei juos baigus įgyjamas ne pirmas atitinkamas aukštasis išsilavinimas ir (ar) suteikiama ne pirma atitinkama kvalifikacija (taip pat ne pirmos doktorantūros ir ne pirmos meno aspirantūros studijos). Pažymoje nurodomos visos trečiųjų asmenų pateiktos išlaidos studijoms ar profesiniam mokymui, neįvertinant kelintas aukštasis išsilavinimas ir (ar) kvalifikacija įgyjama juos baigus.
kaip ir ne, jei gerai suprantu.


jei dar neturite magistro diplomo, tuomet galite grazintis. grazina uz pirma bakalaura, pirma magistra, pirma doktorantura ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 16:21)
Atsiprašau iš karto už šiandieninį įkyrumą, jau net man pačia gėda blush2.gif , bet:

* už 2010 metus esu jau gavusi grąžintiną sumą, kai deklaravau pajamas, bet šiais metais įdomumo dėlei bandžiau persipildyti (mat praėjusiais metais pildžiau ne pati) ir ką Jūs manote, suma skirias aišku neženkliai 100litų, bet įdomu ar galima kažkaip ir juos atgauti? Ar jau užpildyta, pervesta suma už 2010 ir viskas nereikia ieškot užpakalyje razinkų, nors man tie pinigai tikrai nepamaišytų? bigsmile.gif

Galima, turi skirtuma grazint biggrin.gif
Atsakyti
Merginos patarkit ka ci daryt. Jau antra savaite uzeinu i savo EDS paskyra noredama uzpildyt deklaracija, bet ziuriu, kad SoDra iki siol nepateike mano duomenu VMI. Dabar parsisiunciau is SoDros pazyma apie priskaiciuotas ismokas, bet ten parasyta, kad duomenis nenaudos deklaracijai pildyt. Tai ku daryt..?! Ar dar sedet laukt kol pateiks sodra mano duomenis ar kaip?! Is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2012 03 14, 16:23)
Galima, turi skirtuma grazint  biggrin.gif



O ką man tokiu atveju daryti? Pildyti iš naujo deklaraciją už 2010metus? Ir jie tuomet tik skirtumą perves?
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 15:21)
Atsiprašau iš karto už šiandieninį įkyrumą, jau net man pačia gėda blush2.gif , bet:

* už 2010 metus esu jau gavusi grąžintiną sumą, kai deklaravau pajamas, bet šiais metais įdomumo dėlei bandžiau persipildyti (mat praėjusiais metais pildžiau ne pati) ir ką Jūs manote, suma skirias aišku neženkliai 100litų, bet įdomu ar galima kažkaip ir juos atgauti? Ar jau užpildyta, pervesta suma už 2010 ir viskas nereikia ieškot užpakalyje razinkų, nors man tie pinigai tikrai nepamaišytų? bigsmile.gif


siulau drasiai teikti deklaracija, jei tikrai zinot, kad anoje deklaracijoje suklysta, tuomet jums grazins skirtuma.
VMI tikrindami tik paziuri, kad per daug neprasytumet, o jei prasot per mazai, jie nesivargina jums pranesti, kad galite atgauti daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2012 03 14, 15:21)
sveikos supermamos, norejau žinančiu paklausti.
kaip man apskaičiuoti ta MPNPD suma. Lelius gime 2011m. 07.
kol vaiko nebuvo tai mokedavau užspildyti ax.gif

busiu labai dėkinga


Lygiai ta pati situacija 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 03 14, 16:24)
Merginos patarkit ka ci daryt. Jau antra savaite uzeinu i savo EDS paskyra noredama uzpildyt deklaracija, bet ziuriu, kad SoDra iki siol nepateike mano duomenu VMI. Dabar parsisiunciau is SoDros pazyma apie priskaiciuotas ismokas, bet ten parasyta, kad duomenis nenaudos deklaracijai pildyt. Tai ku daryt..?! Ar dar sedet laukt kol pateiks sodra mano duomenis ar kaip?! Is anksto dekui  4u.gif

tai deklaracijos ir pazymos tiksiandien pasirode, ir tai dar ne visi mato. palaukit kol pas jus atsiras ir tada deklaruokit. nes sodroj rodo pagal priskaityma, o vmi pagal ismokejima, todel gali skirtis/
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2012 03 14, 14:37)
yra, bet ten nuliai visur prie atgaunamų sumų. Su pirmu vaiku žinau, kad reikėjo kažką pakeist deklaracijoj  doh.gif Ačiū už paskaičiavimą.


tai gal netycia sauktuko nepaspaudet ir deklaracija nepaskaiciavo?
Atsakyti