Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

DEKLARUOJAME UŽ 2011 M. 4u.gif


Ankstesnė tema
http://www.supermama...howtopic=722452

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 14 kovo 2012 - 10:24
QUOTE(Smilla @ 2012 03 14, 10:57)

uz 2011 metus dabar deklaruojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 14, 11:00)
uz 2011 metus dabar deklaruojam smile.gif

biggrin.gif Teisingai mirksiukas.gif



Papildyta:
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 14, 10:35)
jei jis vaiko is pirmos santuokos neaugina - priskirtas motinai, tai vaikas is antros santuokos PNPD poziuriu jam bus kaip pirmas vaikas

Supratau. Vadinasi, jis negali uz pirma prisitaikyti ax.gif
Bet tai anksciau bent jau po skyrybu jis nesdavo gimimo liuidijima (pirmos dukros) i darboviete g.gif Tai jam taikydavo PNPD. Vadinasi jis tegali nesti antrojo musu to bendro vaiko Gimimo liud., arba prasyt, kad darbe jam mokescius skaiciuotu nuo pirmo lito? g.gif

O tas musu bendras vaikas bus man kaip antras , nes as turiu pirma vaika is pirmos santuokos g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2012 03 14, 11:07)
biggrin.gif Teisingai  mirksiukas.gif
Papildyta:

Supratau. Vadinasi, jis negali uz pirma prisitaikyti  ax.gif
Bet tai anksciau bent jau po skyrybu jis nesdavo gimimo liuidijima (pirmos dukros) i darboviete  g.gif Tai jam taikydavo PNPD. Vadinasi jis tegali nesti antrojo musu to bendro vaiko Gimimo liud., arba prasyt, kad darbe jam mokescius skaiciuotu nuo pirmo lito?  g.gif

O tas musu bendras vaikas bus man kaip antras , nes as turiu pirma vaika is pirmos santuokos  g.gif ?

taip, jums bus kaip antras vaikas
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 14, 11:11)
taip, jums bus kaip antras vaikas



gal galite man patarti, kaip rasyt PNPD, jeigu as buvau motinystes atostogose, o vyras per praeitus metus dirbo tik 3menesius 0,25etato, tai man savo deklaracijoje rasyt 1200, ar dalint per puse ir rasyt sau 600 ir vyrui tiek pat? g.gif
Atsakyti
sveiki prisijungiau prie savo el. banko ir perziurejus savo suformuota deklaracijos forma ja issiunciau ten kazi ar viskas gerai? prirasyta 0 daug kur kazkoks 1800 vienam skyriui, o tas 33langelis 133lt tai tipo man tik tiek grazins? ir kaip zinoti ar jie neatmete mano deklaracijos?
Atsakyti
Aš su klausimais:

* Koks bus mūsų su vyru PNPD, jeigu auginame 2 nepilnamečius vaikus (vaikai gimę iki 2011metų)? Po 1200 kiekvienam rašyti į 17 langelį?

* Jeigu aš esu motinystės atostogose, man išviso rašyti tą PNPD pas save, ar geriau viską vyrui taikyti?

* Sausio mėnesį 2012metų, gavau beveik 100 litų mažesnę motinystės išmoką, dėl 2011 gruodžio mėnesį nepritaikyto NPD, kaip ir kur deklaruoti šį reiškinį, nes sodra buvo minėjus, kad susigrąžinti bus galima šį skirtumą pildant gyventpjų pajamų deklaraciją?

* Mes su vyru (tiksliau vyras gavėjas, aš laiduotoja) paėmę esame būsto paskolą, anksčiau, kai dirbau deklaruodavom paskolą abejų deklaracijose, nes mano atlyginimas buvo didesnis, kaip daryti geriau dabar, kai aš buvau motinystės atostogose, išmoka mano didesnė, bet kaip supratau pašalpos nesideklaruoja, tai geriau visą paskolą deklaruoti vyrui?


Tikiuosi viską suprantamai parašiau blush2.gif Ačiū iš karto atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduks*: 14 kovo 2012 - 10:22
QUOTE(karosiukas69 @ 2012 03 14, 10:19)
sveiki prisijungiau prie savo el. banko ir perziurejus savo suformuota deklaracijos forma ja issiunciau ten kazi ar viskas gerai? prirasyta 0 daug kur kazkoks 1800 vienam skyriui, o tas 33langelis 133lt tai tipo man tik tiek grazins? ir kaip zinoti ar jie neatmete mano deklaracijos?


o ar turejot papildomu pajamu, kuriu nerodo pazyma? jei ne, tuomet greičiausiai viskas ten gerai, nors del viso pikto aki reiketu uzmest.

1800 cia uz du vaikus papildomas neapmokestinamas pajamu dydis, greiciausiai, jei 17 langely.

o tai kas 33 langely su "+" zenklu atgausite, dar reiktu atkreipti demesi i 46 langeli mirksiukas.gif

ar neatmete, teks pasitikrinti vel prisijungus prie VMI puslapio.
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 11:21)
Aš su klausimais:

* Koks bus mūsų su vyru PNPD, jeigu auginame 2 nepilnamečius vaikus (vaikai gimę iki 2011metų)? Po 1200 kiekvienam rašyti į 17 langelį?

* Jeigu aš esu motinystės atostogose, man išviso rašyti tą PNPD pas save, ar geriau viską vyrui taikyti?

* Sausio mėnesį 2012metų, gavau beveik 100 litų mažesnę motinystės išmoką, dėl 2011 gruodžio mėnesį nepritaikyto NPD, kaip ir kur deklaruoti šį reiškinį, nes sodra buvo minėjus, kad susigrąžinti bus galima šį skirtumą pildant gyventpjų pajamų deklaraciją?

* Mes su vyru (tiksliau vyras gavėjas, aš laiduotoja) paėmę esame būsto paskolą, anksčiau, kai dirbau deklaruodavom paskolą abejų deklaracijose, nes mano atlyginimas buvo didesnis, kaip daryti geriau dabar, kai aš buvau motinystės atostogose, išmoka mano didesnė, bet kaip supratau pašalpos nesideklaruoja, tai geriau visą paskolą deklaruoti vyrui?
Tikiuosi viską suprantamai parašiau blush2.gif Ačiū iš karto atsakiusiems 4u.gif

1.Jums vienai 12*100+12*200,arba ta suma kuri iseis padalinkit per puse su vyru.Kaip geriau jau eksperimentuokit su skaiciukais.
2.Ka gavom maziau sausio menesi 2012 atgausim,tik kai deklaruosim pajamas uz 2012 metus,t.y 2013 metais
3.Ziurekit kaip geriau jums.
4.Del sito nezinau,gal geriau kas ismano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 14 kovo 2012 - 10:28
31 parasyta -133, o 33 langelyje be nieko 133
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 11:21)
Aš su klausimais:



ar prisitaikyti abiems per puse, ar vienam kuriam PNPD, pabandykite kiekvienas irasyti i 17 langeli vienaip ir kitaip (per puse arba vienas kuris visa suma) ir matysite, kaip labiau apsimoka 4u.gif

Uz 1 vaika 1200 Lt, uz antra 2400 Lt. Tai 3600 Lt raso kuris nors vienas, arba per puse abu isirasot. Ir viskas matysis.
Del 100 lt maziau is sodros, tai kaip suprantu, turi buti jau viskas preliminarioje irasyta.
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 14, 11:28)
.
4.Del sito nezinau,gal geriau kas ismano.

tai biuletenis ir dekretas, VPA pinigai rasomi i pazyma ir deklaracijoje figuruoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karosiukas69 @ 2012 03 14, 10:29)
31 parasyta -133, o 33 langelyje be nieko 133


i 31 nekreipkit demesio mirksiukas.gif be nieko ir reiskia kad su "+", t.y. grazins
Atsakyti