Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Mergelė @ 2012 04 03, 14:45)
Dėsiu cool.gif


Koki issirinkote ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 11:24)
Ikeliu parodyt virtuvele smile.gif i duonkepali, mikrobange ir kt daiktus nuo pavirsiaus nekreipkit demesio smile.gif
Turbut rasit prie ko prikibti, taciau man patinka kaip gavosi, juolab kad viska darem patys: lubas, sienas gipskartoniu dejom, grindis senasias isrovem, naujas padarem, baldus patys gaminomes, patys vaziavom i Klp furnituros rinktis/pirktis, patys rinkom ir t.t. smile.gif Dar nera viskas pabaigta, truksta cokolio, grindjuosciu kai kur ir pan.

labai labai man. wub.gif wub.gif as ir tokios sviesios noriu bigsmile.gif o kaip vadinasi spinteliu spalvyte?

o ka ten dejot vidury tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu? Ta prasme tarpas - siena... plyteles medzio imatacijos...ziuriu ir nesuprantu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 13:01)
O ar patogu kai virtuve isilgai , ta prasme ne U ar L formos. Man dabar dilema kokia darytis ar U ar L ar ilga kaip Jusiske tik su sala  doh.gif jau taip sunku o neuzilgo reikia but apsiprendus.
Del Jusu stalvirsio tai sitas ziurisi gerai  thumbup.gif saunuoliai kad taip viska patys padarete.
Tai ir virtuve tikriausiai nedaug kainavo kai taip darbavotes


musu virtuve 4x2, tai man tik toks variantas galvoj tebuvo smile.gif
panasiai apie 4k sukainavo (jeger plokstes, blumai, berods vokiskas stalvirsis)
be technikos.

QUOTE(kristilav @ 2012 04 03, 13:04)
Norejau paklausti kokio jusu ilg. virsutines spinteles ir kiek nuo grindu iki lubu.Aciu.


virsutines apie 90cm aukscio, 60 cm plocio..

QUOTE(Mergelė @ 2012 04 03, 13:45)
Dėsiu cool.gif
Papildyta:
Gražu.
Noriu paklausti, o kas ten per grotelės matos prie lango? blush2.gif


cia mano ismislas ax.gif ten sienoj liko radiatoriaus vamzdziai, nenorejau ju "uzmuryt" , nes visgi jie siluma skleidzia, tai paslepem po ventiliacinem grotelem, jas uzdazem sienu dazais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2012 04 03, 13:51)
labai labai man. wub.gif  wub.gif  as ir tokios sviesios noriu  bigsmile.gif o kaip vadinasi spinteliu spalvyte?

o ka ten dejot vidury tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu? Ta prasme tarpas - siena... plyteles medzio imatacijos...ziuriu ir nesuprantu blush2.gif


ta tarpa mes buvom is pradziu nusidaze.. ale amerikietiski dazai, atsparus trinciai, gali stipriai sveisti.. isdazius menesi laiko negalima valyt.. o man per ta menesi spejo apsitaskyt riebalais ties kaitlente.. na ir po menesio as valau, ir nenusivalo niekas.. labai susinervinau, tai issiklijavom plytelem.. jos tokios pat kaip grindu (akmens mase, medzio imitacija).. tik jau is kitos gamybos partijos, tai berods kiek tamsesnes nei grindu..
Spalva ar koda veliau paziuresiu, yra 4 naujos Jegger plokstes (balta, vos kremine, raudona, juoda), jos blizgios, tai musu ta kremine..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 03 balandžio 2012 - 13:08
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 12:49)
Koki issirinkote ?  g.gif


Oi aš dar labai didelėj pasirinkimo stadijoj. Vasarą dar tik prasidės remontai, tai kol iki jo priesim, tai dar turiu laiko landžioti. Aš irgi bandžiau klausinėtis kuom jie skirias, bet taip ir nesulaukiau atsakymo. Man rodos, kad mažai kas dedas tokį pagalbininką. Bet aš mačiau jį realiai kas naudoja, tai man wub.gif Jokių kriauklės užsikimšimų ir valymų. Suvalo viską į jį, o jis tik kapt ir praryja.

Paaiškinkit man blondinei, kas kriauklėse tas užsukimas šone http://www.aquasanit.../notus-sq101-33 blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 03 balandžio 2012 - 13:01
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 11:24)
Ikeliu parodyt virtuvele smile.gif i duonkepali, mikrobange ir kt daiktus nuo pavirsiaus nekreipkit demesio smile.gif
Turbut rasit prie ko prikibti, taciau man patinka kaip gavosi, juolab kad viska darem patys: lubas, sienas gipskartoniu dejom, grindis senasias isrovem, naujas padarem, baldus patys gaminomes, patys vaziavom i Klp furnituros rinktis/pirktis, patys rinkom ir t.t. smile.gif Dar nera viskas pabaigta, truksta cokolio, grindjuosciu kai kur ir pan.




saunuoliai, labai graziai atrodo! thumbup.gif
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 12:26)
Ar kasnors dedates atlieku smulkintuvus i kriaukles ?  g.gif

pries tai buvau tikra, kad desim, dabar visokiu abejoniu kyla. Norejom kriaukles, kad butu dvieju daliu( tiksliau antra dalis maza tokia, ir ten atliekas malti), bet tada apacioj neisnaudotas stalcius arba spintele lieka. Po to mastem, kad i ta pacia vienguba kriaukle montuoti ir reikalui esant ten malti. O dvejoti pradejom, nes kai sumali viska, nemazai vandens reikia nuplovimui isleisti, kitaip atsiranda nekoks kvapas su laiku.Zodziu mastom iki siol, pas pazistamus vaziuojam konsultuotis, nes ne vieni turi, is tikro dauguma is ju nebesidetu antra karta tokio daikto. Tipo amerikonu ismislas biggrin.gif Visvien dauguma siuksliu meta i siuksledieze, nes tingi jungti visokiems kaulams ir t.t....Gerai tik zuvies kaulus mesti, nes jie greiciausiai genda, bet vasara pakasa juos po pomidorais lotuliukas.gif , gera trasa tipo thumbup.gif Kol kas nesidesim, o laikas parodys, spesim bet kada igrusti ta smulkintuva, jei jau laaabai truks mums jo.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 03, 14:59)
Oi aš dar labai didelėj pasirinkimo stadijoj. Vasarą dar tik prasidės remontai, tai kol iki jo priesim, tai dar turiu laiko landžioti. Aš irgi bandžiau klausinėtis kuom jie skirias, bet taip ir nesulaukiau atsakymo. Man rodos, kad mažai kas dedas tokį pagalbininką. Bet aš mačiau jį realiai kas naudoja, tai man wub.gif Jokių kriauklės užsikimšimų ir valymų. Suvalo viską į jį, o jis tik kapt ir praryja.



Na jie skiriasi pirmiausiai tai galingumu, kaikurie nemala kaulu o kai kurie mala viska, Mes pasirinkom Evolution 100 , jis smulkina kelis kartus iki tol kol lieka kose is maisto atlieku, nes esu girdejus kad senesni modeliai nesugeba sumalti taip smulkiai todel gali kistis kriaukle g.gif
Nezinau kaip istikro bus juo naudotis, nes dar nesinaudoju ir niekad tokio daikto nemacius “gyvai” bet tikiuos didelio patogumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 13:53)
Na jie skiriasi pirmiausiai tai galingumu, kaikurie nemala kaulu o kai kurie mala viska, Mes pasirinkom Evolution 100 , jis smulkina kelis kartus iki tol kol lieka kose is maisto atlieku, nes esu girdejus kad senesni modeliai nesugeba sumalti taip smulkiai todel gali kistis kriaukle  g.gif
Nezinau kaip istikro bus juo naudotis, nes dar nesinaudoju ir niekad tokio daikto nemacius “gyvai” bet tikiuos didelio patogumo  biggrin.gif

Yra pas mano brolį. Jiems vienas sugedo, tai iškart pirko kitą. Bet jie mokėjo apie 1000 Lt. Jokio kvapo, jokio kriauklės kimšimosi nėra. Ir nepasakyčiau, kad sunaudoja daug vandens. Bet brolienė bulves skuta į kriauklę, nepamamainoma plaunant salotas, uogas. Ar kai išplauni puodus. Nu, kad kaulus maltų, tai ar jau taip ir būtina. Juos gi gali ir į šiukšlinę išmesti. Bet šiaip man kai lieka kriauklėj visokio š....., tai nepakartojama.
Dabar brolis išskridęs su šeima poilsiauti, bet kai grįš, tai pasiteirausiu rimčiau, kas ten jų per krokodilas.
O spintelės po kriaukle ar taip ar taip neturėsiu, nes sudėti filtrai. Ruošiuos, kad bus kampinė ir viską manau sukišiu (ir krokodiliuką, ir filtrus). O dabar vietos neperdaugiausia ir telpa. Kuo daugiau vietos, tuo daugiau visokio š prikaupi. Man vyras dažnai sako, kad žmonės gyvena ir turėdami mažas virtuves.
O kokį jūs stalčių dedat po kriaukle?
Atsakyti
IsdykusS, saunuoliai Jus 4u.gif super Jusu virtuvinis 4u.gif
jei teisingai supratau, jums kainavo 4000Lt? g.gif o kokia programa daretes? jezau, kaip pavydziu, kurie patys moka su programa dirbti ir issibraizyti viska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 13:53)
Na jie skiriasi pirmiausiai tai galingumu, kaikurie nemala kaulu o kai kurie mala viska, Mes pasirinkom Evolution 100 , jis smulkina kelis kartus iki tol kol lieka kose is maisto atlieku, nes esu girdejus kad senesni modeliai nesugeba sumalti taip smulkiai todel gali kistis kriaukle  g.gif
Nezinau kaip istikro bus juo naudotis, nes dar nesinaudoju ir niekad tokio daikto nemacius “gyvai” bet tikiuos didelio patogumo  biggrin.gif


Jūsų pasirinktas gan brangokas. Bet žiūriu tu ne LT, tai gal pas jus pigiau. Aš manau dėsiu biškį mažesnio galingumo. Nedėsiu, kad maltų kaulus. Jei gali dar lukterėk iki balandžio 20 d. Grįš brolienė tada aš ją rimtai iškamantinėsiu koks ten jų modelis ir ką jis geba daryti. Nes dabar dar nelabai domėjaus.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 03, 16:13)
Jūsų pasirinktas gan brangokas. Bet žiūriu tu ne LT, tai gal pas jus pigiau. Aš manau dėsiu biškį mažesnio galingumo. Nedėsiu, kad maltų kaulus. Jei gali dar lukterėk iki balandžio 20 d. Grįš brolienė tada aš ją rimtai iškamantinėsiu koks ten jų modelis ir ką jis geba daryti. Nes dabar dar nelabai domėjaus.


Mes UK bet namas lt tai daug kas cia UK pigiau, tai vargstams perkam, gabenam i lt blush2.gif ka galim. Mokejom mes 800lt uz evolution 100. Manau labai gera kaina gavom, laukiu nesulaukiu isbandyti.
labai idomu bus suzinoti kokis tavo brolio ir ka butent jis atlieka. ax.gif aciu.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 11:34)
O baldus ir gaminomes patys, kad sutaupyt ax.gif

Bet jūs ir šaunioliai- 10 balų thumbup.gif Virtuvė tikrai graži, jauki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 04 03, 12:59)

Paaiškinkit man blondinei, kas kriauklėse tas užsukimas šone http://www.aquasanit.../notus-sq101-33  blush2.gif ?


Ten kriaukles isleidimo skyles "uzdarymas".
T.y. vietoj kamscio - pasuki rankenele ir uzsikemsa kriaukle, pasuki atgal - pradeda isbegti vandeniukas...
Atsakyti