Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

sveikos. niekur nerandu temos apie stalvirsius g.gif gal jus patarsit ka : meistras montavo baldus, krito stiklas ir isdauze stalvirsi 1 cm dydzio duobute, uztepe klijo, kazkokios greidos, sako laikys, bet daba ziuriu 1.5 cm tolyn atsokus tokia siule doh.gif kaip manot ar laikys jis man ateity? ar geriau jau spaust meistra tegu keicia nauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2012 04 02, 20:11)
sveikos. niekur nerandu temos apie stalvirsius  g.gif  gal jus patarsit ka : meistras montavo baldus, krito stiklas ir isdauze stalvirsi 1 cm dydzio duobute, uztepe klijo, kazkokios greidos, sako laikys, bet daba ziuriu 1.5 cm  tolyn atsokus tokia siule  doh.gif  kaip manot ar laikys jis man ateity? ar geriau jau spaust meistra tegu keicia nauja?  g.gif


As tai tikrai spausciau kad keistu nauju... nieko sau..
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 02, 16:05)
Pasibraiziau savo virtuve... Nesuprantu kodel numusa spalvas seivinant...

user posted image

Galvoju apie apsvietima... Lubos neaukstos... 2,2 m. o langai daug mazesni... 110x70 (aukstis)cm doh.gif  doh.gif  Nezinau kaip patogiau suplanuot...MB noretu baro. g.gif

Suvienodinciau aukscius virsutiniu spinteliu.
Ir gal taip papaisyta, bet gartraukio ir salia esancios spinteles irgi apatine linija suvienodinciau.
Siaip neblogai smile.gif
Tik stalo noretusi prie lango, bent jau kiek is cia matosi smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms planuotojoms 4u.gif

Labai noreciau ir as patarimu. Virtuves projekteli turiu pdf formatu, bet kai ji ikeliu cia jo beveik neimanoma iziureti. Gal kas galit patarti kaip ji cia ideti gerai matomu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 04 03, 10:19)
Suvienodinciau aukscius virsutiniu spinteliu.
Ir gal taip papaisyta, bet gartraukio ir salia esancios spinteles irgi apatine linija suvienodinciau.
Siaip neblogai smile.gif
Tik stalo noretusi prie lango, bent jau kiek is cia matosi smile.gif

virsutines visas darysiu iki pat lubu. lango prie stalo reealybej nera... kirsim dar tik... reiks tada taikyt prie stalo... aciu del gartraukio pastabos, atkreipsim demesi kai montuosime...

Yra ALNOJ baras? blush2.gif nerandu...
Atsakyti
Ikeliu parodyt virtuvele smile.gif i duonkepali, mikrobange ir kt daiktus nuo pavirsiaus nekreipkit demesio smile.gif
Turbut rasit prie ko prikibti, taciau man patinka kaip gavosi, juolab kad viska darem patys: lubas, sienas gipskartoniu dejom, grindis senasias isrovem, naujas padarem, baldus patys gaminomes, patys vaziavom i Klp furnituros rinktis/pirktis, patys rinkom ir t.t. smile.gif Dar nera viskas pabaigta, truksta cokolio, grindjuosciu kai kur ir pan.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Cia priesingoj sienoj nisoj patalpintas saldytuvas, virs jo spintele..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 13:24)
Ikeliu parodyt virtuvele smile.gif i duonkepali, mikrobange ir kt daiktus nuo pavirsiaus nekreipkit demesio smile.gif
Turbut rasit prie ko prikibti, taciau man patinka kaip gavosi, juolab kad viska darem patys: lubas, sienas gipskartoniu dejom, grindis senasias isrovem, naujas padarem, baldus patys gaminomes, patys vaziavom i Klp furnituros rinktis/pirktis, patys rinkom ir t.t. smile.gif Dar nera viskas pabaigta, truksta cokolio, grindjuosciu kai kur ir pan.


Cia priesingoj sienoj nisoj patalpintas saldytuvas, virs jo spintele..



IsdykusS, sauniai padirbejote thumbup.gif vieruve atrodo graziai, sviesu , jauku wub.gif gal buciau stalvirsi tamsesni dariusi bet siaip labai gerai.
Saunuoliai drinks_cheers.gif
O kiek cia beginiu metru is viso pas jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 03 balandžio 2012 - 11:30
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 12:29)
IsdykusS, sauniai padirbejote  thumbup.gif vieruve atrodo graziai, sviesu , jauku  wub.gif gal buciau stalvirsi tamsesni dariusi bet siaip labai gerai.
Saunuoliai  drinks_cheers.gif
O kiek cia beginiu metru is viso pas jus?


Aciu smile.gif
4m.
stalvirsis ir man ne itin patinka, buciau norejus rudo atspalvio, bet kad nelabai buvo is ko pasirinkt (t.y. fasadines ir korpusines plokstes pirkom Impekoj, ten jas supjauste ir aplaminavo, ten pat ir stalvirsi rinkomes, ir nebuvo tokio kuris man labai patiktu..) Viena kur labai labai patiko matem Klaipedoj, bet tada jis jau butu turejes but su sudurimu, nes trumpesnis nei 4m, o ir kaina jo didele buvo.. O baldus ir gaminomes patys, kad sutaupyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2012 04 02, 22:11)
sveikos. niekur nerandu temos apie stalvirsius  g.gif  gal jus patarsit ka : meistras montavo baldus, krito stiklas ir isdauze stalvirsi 1 cm dydzio duobute, uztepe klijo, kazkokios greidos, sako laikys, bet daba ziuriu 1.5 cm  tolyn atsokus tokia siule  doh.gif  kaip manot ar laikys jis man ateity? ar geriau jau spaust meistra tegu keicia nauja?  g.gif


O koks jusu stalvirsis koriano, kad taip skyla tolyn? Mano supratimu meistras turi atstayti zala, jokiu budu nenusileisk schmoll.gif juk cia virtuve , reikes kasdien naudotis o cia iskilimas doh.gif mane tai labai nervuotu.
Papildyta:
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 13:34)
Aciu smile.gif
4m.
stalvirsis ir man ne itin patinka, buciau norejus rudo atspalvio, bet kad nelabai buvo is ko pasirinkt (t.y. fasadines ir korpusines plokstes pirkom Impekoj, ten jas supjauste ir aplaminavo, ten pat ir stalvirsi rinkomes, ir nebuvo tokio kuris man labai patiktu..) Viena kur labai labai patiko matem Klaipedoj, bet tada jis jau butu turejes but su sudurimu, nes trumpesnis nei 4m, o ir kaina jo didele buvo.. O baldus ir gaminomes patys, kad sutaupyt ax.gif


Tai atemus kriaukle ir virykle lieka kokie 3m. labai nemazai vietos gaminimui thumbup.gif saunu.
O ar patogu kai virtuve isilgai , ta prasme ne U ar L formos. Man dabar dilema kokia darytis ar U ar L ar ilga kaip Jusiske tik su sala doh.gif jau taip sunku o neuzilgo reikia but apsiprendus.
Del Jusu stalvirsio tai sitas ziurisi gerai thumbup.gif saunuoliai kad taip viska patys padarete.
Tai ir virtuve tikriausiai nedaug kainavo kai taip darbavotes
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 13:34)
Aciu smile.gif
4m.
stalvirsis ir man ne itin patinka, buciau norejus rudo atspalvio, bet kad nelabai buvo is ko pasirinkt (t.y. fasadines ir korpusines plokstes pirkom Impekoj, ten jas supjauste ir aplaminavo, ten pat ir stalvirsi rinkomes, ir nebuvo tokio kuris man labai patiktu..) Viena kur labai labai patiko matem Klaipedoj, bet tada jis jau butu turejes but su sudurimu, nes trumpesnis nei 4m, o ir kaina jo didele buvo.. O baldus ir gaminomes patys, kad sutaupyt ax.gif

Norejau paklausti kokio jusu ilg. virsutines spinteles ir kiek nuo grindu iki lubu.Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristilav: 03 balandžio 2012 - 12:05
Ar kasnors dedates atlieku smulkintuvus i kriaukles ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 12:26)
Ar kasnors dedates atlieku smulkintuvus i kriaukles ?  g.gif


Dėsiu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 11:24)


Gražu.
Noriu paklausti, o kas ten per grotelės matos prie lango? blush2.gif
Atsakyti