Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(allberto @ 2012 04 01, 19:18)
Sios temos ketvirtas puslapis, 42 zinute.

aciu labai 4u.gif
Atsakyti

programele
ALNO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 01 balandžio 2012 - 18:55
QUOTE(geruta @ 2012 04 01, 18:55)
programele
ALNO

bandau su alno pasidaryt virtuve. Bet susiduriu su problemomis is kart. Ar imanoma L formos virtuve pasidaryt, ir langu auksti keist? blush2.gif
Atsakyti
O gal kas kur matet kur yra didelis pasirinkimas plyteliu virs stalvirio nu tokiu nebaisiai dideliu ... nes mano zinios veda tik i senukus, o ten gal du variantai ir ne vienas nepatinka.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 04 02, 09:14)
O gal kas kur matet kur yra didelis pasirinkimas plyteliu virs stalvirio nu tokiu nebaisiai dideliu ... nes mano zinios veda tik i senukus, o ten gal du variantai ir ne vienas nepatinka.. sad.gif

Hanza plytelių turgus, 1000 plytelių, Iris, Ermitaže.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 04 02, 08:14)
O gal kas kur matet kur yra didelis pasirinkimas plyteliu virs stalvirio nu tokiu nebaisiai dideliu ... nes mano zinios veda tik i senukus, o ten gal du variantai ir ne vienas nepatinka.. sad.gif

Kartais ne Kretingoj gyveni biggrin.gif , nes mūsų seniuose tikrai tik kokie 2 variantai ir nei vienas į jokius įsivaizdavimus mano netelpa doh.gif
Atsakyti
merginos,
ar yra imontuojamu saldikliu, kurie tilpu po 90 cm aukscio stalvirsiu?
Atsakyti
QUOTE(Muco @ 2012 03 31, 17:40)
Prisijungiu prie Jusu su savo problemele. Tikiuosi sulaukti Jusu patarimo.
Pirma, tai suku galva del gartraukio, nes neapsisprendziu koki isigyti ar pakabinama ar visgi gamintis dar kazkokias pakabinamas spinteles ir pirkti imontuojama gartrauky doh.gif
Pakabinamu spinteliu nenorejau, bet kazko man truksta ant tos sienos  g.gif

Antra, tai neisivazduoju ar klijuot ant sienos plyteles ar deti stikla ir pan  g.gif

Buciau labai dekinga uz pasiulymus ir patarimus  4u.gif

P.s. desineje puseje bus spinteles iki pat lubu, dar ne iki galo padaryti baldai  doh.gif

user posted image

Jei nenori pakabinamu spinteliu, del lentynele thumbup.gif

Tada plyteles eina iki jos, aiski riba.

Lentynele gali kad ir siaura, o ant jos- pagal savo norus, nuo arbatu ir puodeliu, iki tiesiog paveiksliuku ir vazu 4u.gif
Atsakyti
merginos, kokio maximalaus pločio aukšti stalčiai patogiausia? kažkaip galvoju, kad pvz kokie 90cm jau turbūt per daug, būtų sunkoka traukyti puodų ar kokių maisto produktų prikrautą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 04 02, 12:05)
Jei nenori pakabinamu spinteliu, del lentynele  thumbup.gif

Tada plyteles eina iki jos, aiski riba.

Lentynele gali kad ir siaura, o ant jos- pagal savo norus, nuo arbatu ir puodeliu, iki tiesiog paveiksliuku ir vazu  4u.gif


Man tai asmeniškai lentynėlės yra tik dulkių kaupyklos doh.gif , tad tikrai jos nedaryčiau.

Spintelės būtų daug praktiškiau, daugiau visko susidėti gali. Nebūtina jas daryti kokias labai dideles, griozdiškas, bet manau, kad jos geriau, nei lentynėlės g.gif smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2012 04 02, 13:53)
Man tai asmeniškai lentynėlės yra tik dulkių kaupyklos  doh.gif , tad tikrai jos nedaryčiau.

Spintelės būtų daug praktiškiau, daugiau visko susidėti gali. Nebūtina jas daryti kokias labai dideles, griozdiškas, bet manau, kad jos geriau, nei lentynėlės  g.gif  smile.gif .


Sveikos, as pritariu del atviru lentynu Kaubojey
geriau jau tokias panasias daryt -

user posted image

arba tokias

user posted image
Atsakyti
Pasibraiziau savo virtuve... Nesuprantu kodel numusa spalvas seivinant...

user posted image

Galvoju apie apsvietima... Lubos neaukstos... 2,2 m. o langai daug mazesni... 110x70 (aukstis)cm doh.gif doh.gif Nezinau kaip patogiau suplanuot...MB noretu baro. g.gif
Atsakyti