Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(geruta @ 2012 03 28, 19:57)
Miestiete,o nepasvarstete desineje ,indauja daryti kaip didele spinta,be stalvirsio ir mikrobange pakelt galetumete,na nebent stalvirsio truktu.
O del matiniu stiklu , buvo imestas geras vaizdelis, as jau nenoriu matiniu dureliu  doh.gif
na kazkas panasaus

atrodo amzina betvarke


Aha cia matiniai atrodo tikrai nekaip g.gif Bet gal todel, kad visas pavirsius stiklinis?.. O jei butu "medinis" remelis, ir to stiklo maziau, gal tada nieko?

Del spintos vietoj indaujos, standartiniu atveju taip tiesiog prasosi, bet:
1)vietos susideti as ir taip jau pakankamai turiu
2) cia prie stalo kaip valgomojo zona, tai bijau kad spinta uzgriozdins ta vieta ir ji atrodys labiau tokia ukine, o indauja kaip tik sustiprins valgomojo ispudi. Tuo labiau kad sita virtuves dalis matosi ir is svetaines, ir siaip nuo bet kur praktiskai.

Tai nebezinau ka daryt vis tiek doh.gif doh.gif doh.gif
Patarkit jei turit dar minciu...

Vaidillute, del dvipusio zidinio, konkreciai nepamenu, berods del sumontavimo ar valymo ar kazka.

Giedruole, 4000 kazkaip man mazai pasirode, cia su kapsule?

Kristinka 2010, jei dureles tamsios, tai tamsi kaitlente tikrai neiskris is konteksto, dek drasiai 4u.gif

Nikituke, pritariu kitoms, butinai suvienodink spinteliu aukscius virsuje g.gif O kur saldytuvas? Dar sakyciau mazoka stalvirsio gaminimui. Jei gali, traukciau kaitlente kad ir i kaire. Ir jei viskas telpa tai ok, o jei ne, desinej istisine spinta ziuretusi, butu simetriska su kitu galu smile.gif
Atsakyti


Nikituke, pritariu kitoms, butinai suvienodink spinteliu aukscius virsuje g.gif O kur saldytuvas? Dar sakyciau mazoka stalvirsio gaminimui. Jei gali, traukciau kaitlente kad ir i kaire. Ir jei viskas telpa tai ok, o jei ne, desinej istisine spinta ziuretusi, butu simetriska su kitu galu smile.gif
[/quote]
saldytuvas kitoje puseje nisa yra paruosta, i kaire kaitlentes nelabai patraukti galima nes ta auksta spinta po to trugdys, taskysis ir siaip bus nepatogu, o del aukstos spintos kitoje puseje tai ant kitos sienos langas ir siaip mazai vietos gaminimui, jei dar viena auksta spinta isvis jos neliktu smile.gif aciu uz nuomone, bet apatines tikrai palieku tokias kokios padarytos, o vat vis mastau ka daryti su virsum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 03 28, 10:58)

na tada siūlyčiau vieną aukštą (ūkinę )spintą,pačiame gale, ji susišauks ,tarsi įrėmins virtuvę , su šaldytuvu esančiu is kitos pusės.Ten mikrobangę patogiame aukštyje įmontuotumėte
ir
gal tęskite stalviršį to paties aukščio iki tos spintos(tas aukščių kaitaliojimas ,man nelabai...)
Atsakyti
miestiete dar paziurejusi i jusu projektuka galvoju gal noretumet orkaite montuoti auksciau? tada su mikrobange kartu galima butu jas sumontuoti desineje, apacioje keli stalciukai o salia dar ukine spinta smile.gif tada kur jusu projekte orkaite ten padaryti kampine spintele ir ja panaudoti tarkim puodams, butu nesugadinta spintele smile.gif
va idetu pvz(sori uz svetima foto googlas man ismete)
http://imageshack.us...6/pa020828.jpg/
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 03 29, 13:59)
miestiete dar paziurejusi i jusu projektuka galvoju gal noretumet orkaite montuoti auksciau? tada su mikrobange kartu galima butu jas sumontuoti desineje, apacioje keli stalciukai o salia dar ukine spinta smile.gif tada kur jusu projekte orkaite ten padaryti kampine spintele ir ja panaudoti tarkim puodams, butu nesugadinta spintele smile.gif
va idetu pvz(sori uz svetima foto googlas man ismete)
http://imageshack.us...6/pa020828.jpg/


Tikrai taip padaryciau, bet beda tame, kad butent ta vieta, kur stalas ir "indauja", matosi is galima sakyti namo centro (sita virtuve pusiau atvira, priesais indauja vietoj duru yra 2 m plocio atviras iejimas), t.y. ar einant link lauko duru, ar i WC, ar sedint svetainej - visur matosi sita dalis. Be to, kadangi nera name vietos valgomajai zonai, tiketina, kad visi baliai festivaliai irgi vyks virtuvej. tai noreciau, kad sitoj matomoj vietoj butu ne ukine spinta su matomais virtuviniais prietaisais (kaip orkaite ir mikrobange), o butu kazkas kuo panasiau i svetaine.
uztat ir bandau islauzti, kaip paslept mikrobange, ir cia padaryt kazka panasaus i indauja,kur virsuj susidesiu taures ir pan. ax.gif

Sudirbkit mane arba patarkit bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miestiete: 31 kovo 2012 - 12:31
Prisijungiu prie Jusu su savo problemele. Tikiuosi sulaukti Jusu patarimo.
Pirma, tai suku galva del gartraukio, nes neapsisprendziu koki isigyti ar pakabinama ar visgi gamintis dar kazkokias pakabinamas spinteles ir pirkti imontuojama gartrauky doh.gif
Pakabinamu spinteliu nenorejau, bet kazko man truksta ant tos sienos g.gif

Antra, tai neisivazduoju ar klijuot ant sienos plyteles ar deti stikla ir pan g.gif

Buciau labai dekinga uz pasiulymus ir patarimus 4u.gif

P.s. desineje puseje bus spinteles iki pat lubu, dar ne iki galo padaryti baldai doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Muco @ 2012 03 31, 17:40)
Prisijungiu prie Jusu su savo problemele. Tikiuosi sulaukti Jusu patarimo.
Pirma, tai suku galva del gartraukio, nes neapsisprendziu koki isigyti ar pakabinama ar visgi gamintis dar kazkokias pakabinamas spinteles ir pirkti imontuojama gartrauky doh.gif
Pakabinamu spinteliu nenorejau, bet kazko man truksta ant tos sienos  g.gif

Antra, tai neisivazduoju ar klijuot ant sienos plyteles ar deti stikla ir pan  g.gif

Buciau labai dekinga uz pasiulymus ir patarimus  4u.gif

P.s. desineje puseje bus spinteles iki pat lubu, dar ne iki galo padaryti baldai  doh.gif

user posted image


at sienos dėčiau tokios pats spalvos kaip dureles plokštę
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2012 03 25, 14:31)
turiu ir skalbimo mašiną įtalpinti  blush2.gif

Ačiū už kantrybę  biggrin.gif

musu dar tik projektuojamoje virtuveje problema skalbimo masina 60 cm plocio, kaip ja paslepti ?
Atsakyti
QUOTE(Ribbena @ 2012 03 31, 21:00)
musu dar tik projektuojamoje virtuveje problema skalbimo masina 60 cm plocio, kaip ja paslepti ?


Kaip kaip... Gaminti 70-80 cm gylio spintele (derinti prie stalvirsiu ir kiek reikia papildomo ploto zarnoms) su durelemis (varstomom ar stumdomom).
Cia kazko neprigalvosi.

Arba, jeigu ne slepti, o tik priderinti, galima pirkti lipnia plevele panasios spalvos i spinteles, ir balta skalbenkes dali apklijuoti...

Kazkas panasaus:
user posted image

user posted image

Atsakyti
Sveiki.
Mes ieskom maisytuvo virtuvej. radom toki, ka manot?:
http://www.ebay.co.u...=item20c095fbfd
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal ir ne vietoj klausimas, bet mane domina su kokia programa projektuojates virtuves? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2012 04 01, 14:51)
Sveikos  smile.gif

Gal ir ne vietoj klausimas, bet mane domina su kokia programa projektuojates virtuves?  smile.gif


Sios temos ketvirtas puslapis, 42 zinute.
Atsakyti