Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Blue_rose @ 2012 05 23, 08:17)
Sveikos,
Gal galit patart .. niekaip negaliu apsisprest del grindu virtuves, ar imti sviesias ar tamsias? Kokie idomu trukumai tamsiu plyteliu? nes issirinkau tamsias plyteles tamsios,
truputi blizgumo turi ir teksturos siek tiek ...(pas mus erdves yra, aukstos lubos...) tik del dulkiu mastau, del matymosi siuksliu ar dar kazko.

Gal kas turit tamsias grindis ir gailites, o gal kaip tik viskas liuks blush2.gif  ax.gif


ant tamsiu labai matosi dulkes ir trupiniai. Virtuvej kategoriskai pries. Jei turit vaiku ir gyvunu - dar labiau pries. Nebent 2 kartus per diena dregnai valysit. Ar to norit? dekit sviesias plemuotas, galvos neskaudes smile.gif
QUOTE(Susena @ 2012 05 23, 09:40)
Bet klausimas ar labai patogu, visgi tame sandeliuke bus viskas kas su virtuve susije.


tikrai nekisciau duru tarp spinteliu, jei tik yra galimybe. Gal nelaikysit ten kasdien naudojamu daiktu. Tada ir neerzins durys. Vientisesnis vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 22, 23:16)

Beje, iki kolonos el. atvest nera galimybes, plius sildomos grindys (tik palei siena ne), tas nepatiktu saldytuvui
Saldytuva kur realizuot turime. Bet gaila, nes jis tikrai man labai tiko, o imontuojamo tokio nebus. Ir nezinia, ka paaukot - saldytuvo talpa+$$ ar grozi... Mama sake jai visaip grazu, MB tik "NE NE NE". Baras -ne, pusbaris prie stulpo -ne, plautuve kampe -ne. Saldytuvas senas ar naujas irgi paliko rinktis man  ax.gif Zinau kad grausiu nagus, kad ne taip grazu, kaip galejo buti (kaip bemaskuotum, vistiek matysis. Beje, musu saldytuvas baltas, o spinteles pieno baltumo, vaniles ar pan. sviesiu blizgiu noriu... Labai nesiskirtu tikriausiai...
kad tik greiciau visi remontai pasibaigtu  doh.gif

4u.gif su apsisprendimu man taip pat kaip Jums, niekas neitinka, spinteliu ir stalvirsio per mazai ar siaip nesiziuri ... blush2.gif mes virtuve dar tik ziema uzsakinesim o jau beveik metus laiko suku galva del isdestymo ir spalvu. doh.gif
dabar ir del stalvirsio negaliu apsispresti, nes corianas butu su ilieta kriaukle o paprastas stalvirsis ne - tai nezinau kuri galesime pirkti todel negaliu tiksliai parinkti kriauklei vietos.... nu vargas mums isrankiems lotuliukas.gif
As uz jusu paskutini varianta wub.gif L formos + sala prie stulpo! cia manau ir stalvirsio sociai ir pasidejimo! O kiek lieka vietos vaiksciojimui aplink sala ? pas mene taip gaunasi bet gal nedarysiu nes lieka vos 1metras g.gif
Papildyta:
QUOTE(Susena @ 2012 05 23, 09:34)
Sveikos, reikėtų ir man jūsų pagalbos. Statom nama ir dabar dar yra galimybė vienom durim parinkti vietą, tik reikia susigalvoti, kokios virtuvės norėtume. Nubraižiau du variantus, tik man netelpa galvoj viršutinės spintelės. Gal kartais jums kokių minčių kiltų. Tik į spalvas labai dėmesio nekreipkit ax.gif
1 variantas kai durelės į sandeliuką yra tarp šaldytuvo ir virtuvinio
Planas
Vaizdas

2 variantas kai durys į sandeliuką nukeltos į kraštą.
Planas
Vaizdas

Nelabai moku ikelt nuotraukas, tai idedu nuorodas. jei kas galėtumėt įdėkit nuotraukas ax.gif  4u.gif


Be kalbu uz 2 varianta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 23, 10:15)
4u.gif  su apsisprendimu man taip pat kaip Jums, niekas neitinka, spinteliu ir stalvirsio per mazai ar siaip nesiziuri ...  blush2.gif mes virtuve dar tik ziema uzsakinesim o jau beveik metus laiko suku galva del isdestymo ir spalvu.  doh.gif
dabar ir del stalvirsio negaliu apsispresti, nes corianas butu su ilieta kriaukle o paprastas stalvirsis ne - tai nezinau kuri galesime pirkti todel negaliu tiksliai parinkti kriauklei vietos.... nu vargas mums isrankiems  lotuliukas.gif
As uz jusu paskutini varianta  wub.gif  L formos + sala prie stulpo! cia manau ir stalvirsio sociai ir pasidejimo! O kiek lieka vietos vaiksciojimui aplink sala ? pas mene taip gaunasi bet gal nedarysiu nes lieka vos 1metras  g.gif


nuo spinteliu iki stulpo 1,30, bet galima sumazint ta atstuma keliais cm (jei aplink stulpa spintele)

Taip, man L del pasidejimo ir stalvirsio labai liuks atrodo, bet del spinteliu isdetymo jau nebetoks patogus. Prie ilgosios sienos saldytuvas 60, det krepsiuka 30 kad butu tarpas, kaitlente su orkaite 60, tada nedidelis stalciu blokas, indaplove, kampine plautuves spintele.. Pasidejimui tik ties langu. Gali buti nepatogu.. Ir saldytuvas plautuve toloka... Beje, tada virsutine kampine spintele problema - nepatogi ir indu dziovykla irgi netiks ten.. Man jos reikia.
Nera vietos mikrobangei.
Pakelus orkaite ryskiai mazeja stalvirsio tarp kaitlentes, plautuves.
Kaitlente prie kampo? gal nepatogu? Ir velgi orkaite apcioj prie kampo - kaip prieiti? blyyyn nusaukit mane doh.gif

Is esmies tos salos galetume iskart neuzsakinet, paziuret ko kur truksta..
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2012 05 23, 09:40)
Bet klausimas ar labai patogu, visgi tame sandeliuke bus viskas kas su virtuve susije.


Bet klausimas - ka ten visgi laikysit?
Spinteliu, man atrodo, pakankamai...
Bulviu ir „koncervu“ kasdien po kelis kartus gal neisit pasiimti, o ta kamputi isnaudojus „ukinei spintai“ gal ir beveik sandeliuko nereikes... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 23, 10:53)
ant tamsiu labai matosi dulkes ir trupiniai. Virtuvej kategoriskai pries. Jei turit vaiku ir gyvunu - dar labiau pries. Nebent 2 kartus per diena dregnai valysit. Ar to norit? dekit sviesias plemuotas, galvos neskaudes smile.gif
tikrai nekisciau duru tarp spinteliu, jei tik yra galimybe. Gal nelaikysit ten kasdien naudojamu daiktu. Tada ir neerzins durys. Vientisesnis vaizdas.


doh.gif Jei turit gyvunu ir ne juodu, tai istisai galesit valyt, vistiek atrodys nesvaru. O ir visa kita matos baisiai. Tai vat, as tik uz sviesias grindis, kad ir kaip tai skamba, bet daug praktiskiau.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 23, 10:30)
Bet klausimas - ka ten visgi laikysit?
Spinteliu, man atrodo, pakankamai...
Bulviu ir „koncervu“ kasdien po kelis kartus gal neisit pasiimti, o ta kamputi isnaudojus „ukinei spintai“ gal ir beveik sandeliuko nereikes...  ax.gif


tai reiks dabar dar vyrui tokį variantą siūlyt, nes man jūsų argumentų užteko. Ti tada manau ir patį virtuvinį dar pasididinti galima, ir dujinę gal išeitų ant kitos sienos perkelt, nes ten man ji nelabai patinka g.gif
Atsakyti
Laba


QUOTE(allberto @ 2012 05 23, 09:58)

As turbut taip bandyciau montuoti:
user posted image

drinks_cheers.gif noprejau ta pati varianta siulyti, nes ir pas mus taip pat bus.

QUOTE(Susena @ 2012 05 23, 11:41)
Ti tada manau ir patį virtuvinį dar pasididinti galima, ir dujinę gal išeitų ant kitos sienos perkelt, nes ten man ji nelabai patinka g.gif

pas mus labai panasus isplanavimas, tai as dar niekaip nesusidelioju savo virtuves doh.gif bandziau daryti su Alno, bet kad man ten tamsus miskas, tai susinervinau, isjungiau, dabar laukiu kol vel uzeis nuotaika kazka ten bandyt daryt lotuliukas.gif Pas mus taip pat langas ten kur stalas stovi, o kitas langas kur baldai, tai 2 metru plocio. Is vienos puses 110 lieka is kitos apie 90 cm. Delioju delioju sau ant popieriuko, tai nekas man gaunasi. Nzn kur kist kaitlente, kur saldytuva statyt doh.gif kai susikaupsiu ir jei iseis kazka pabraizyt, tai prasysiuos ir as jusu patarimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2012 05 23, 13:38)
Laba
drinks_cheers.gif  noprejau ta pati varianta siulyti, nes ir pas mus taip pat bus.
pas mus labai panasus isplanavimas, tai as dar niekaip nesusidelioju savo virtuves  doh.gif  bandziau daryti su Alno, bet kad man ten tamsus miskas, tai susinervinau, isjungiau, dabar laukiu kol vel uzeis nuotaika kazka ten bandyt daryt  lotuliukas.gif  Pas mus taip pat langas ten kur stalas stovi, o kitas langas kur baldai, tai 2 metru plocio. Is vienos puses 110 lieka is kitos apie 90 cm. Delioju delioju sau ant popieriuko, tai nekas man gaunasi. Nzn kur kist kaitlente, kur saldytuva statyt  doh.gif  kai susikaupsiu ir jei iseis kazka pabraizyt, tai prasysiuos ir as jusu patarimu  blush2.gif


Man su Alno nepavyko normaliai susibendraut, tai aš su Ikea progrmele dariau.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 23, 09:53)
ant tamsiu labai matosi dulkes ir trupiniai. Virtuvej kategoriskai pries. Jei turit vaiku ir gyvunu - dar labiau pries. Nebent 2 kartus per diena dregnai valysit. Ar to norit? dekit sviesias plemuotas, galvos neskaudes smile.gif
tikrai nekisciau duru tarp spinteliu, jei tik yra galimybe. Gal nelaikysit ten kasdien naudojamu daiktu. Tada ir neerzins durys. Vientisesnis vaizdas.



QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 23, 10:38)
doh.gif Jei turit gyvunu ir ne juodu, tai istisai galesit valyt, vistiek atrodys nesvaru. O ir visa kita matos baisiai. Tai vat, as tik uz sviesias grindis, kad ir kaip tai skamba, bet daug praktiskiau.


Nesutinku schmoll.gif .
Turiu juodo granito grindis virtuvej thumbup.gif . Tas juodumas nelygus ir blizgus. Geriau ir buti negali. Nieko nesimato schmoll.gif . Kai isiziuri pries saule, tai tik tada matosi.
O vonioj turiu labai tamsias(beveik juodas) rudas matines( odos imitacija) . Nu tai kiekvienas nutiskes lasas matosi doh.gif .

Taip kad tamsus tamsiam nelygu.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 23, 12:23)
nuo spinteliu iki stulpo 1,30, bet galima sumazint ta atstuma keliais cm (jei aplink stulpa spintele)

Taip, man L del pasidejimo ir stalvirsio labai liuks atrodo, bet del spinteliu isdetymo jau nebetoks patogus. Prie ilgosios sienos saldytuvas 60, det krepsiuka 30 kad butu tarpas, kaitlente su orkaite 60, tada nedidelis stalciu blokas, indaplove, kampine plautuves spintele.. Pasidejimui tik ties langu. Gali buti nepatogu.. Ir saldytuvas plautuve toloka... Beje, tada virsutine kampine spintele problema - nepatogi ir indu dziovykla irgi netiks ten.. Man jos reikia.
Nera vietos mikrobangei.
Pakelus orkaite ryskiai mazeja stalvirsio tarp kaitlentes, plautuves.
Kaitlente prie kampo? gal nepatogu? Ir velgi orkaite apcioj prie kampo - kaip prieiti? blyyyn nusaukit mane  doh.gif

Is esmies tos salos galetume iskart neuzsakinet, paziuret ko kur truksta..

Normalus atstumas 1,30 . nebezinau tik ka Jums patarti doh.gif as gal vistik daryciau tada su pusbariu (glaustu prie sienos) taip patogiai issiprendzia su kaitlente ir kraiukle , bet po pusbariu atsiranda papildomu spinteliu ir aisku stalvirsio be to jis labiau dengia virtuve nuo svetaines (juk kartais buna taip, kad nesinori, kad sveciai pamatytu kokio bardako) blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti