Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(geruta @ 2012 03 29, 08:22)
Giedruole ,ta pati norejau pasiulyti  drinks_cheers.gif

sutinku del spinteliu,dar noretusi imontuojamo gartraukio,del vientisumo ir praktiskumo(maziau dulkiu,riebalu valymo doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivazv: 29 kovo 2012 - 07:40
QUOTE(Giedruolė @ 2012 03 29, 07:53)
O negražiau atrodytų jei tos spintelės aplink gartraukį būtų tokio pat aukščio kaip spinta ir spintelė su stiklais?

galutinis variantas visos spinteles su stiklu vienodos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 03 29, 09:12)
galutinis variantas visos spinteles su stiklu vienodos smile.gif

kodel su stiklu?
Atsakyti
QUOTE(daivazv @ 2012 03 29, 08:38)
sutinku del spinteliu,dar noretusi imontuojamo gartraukio,del vientisumo ir praktiskumo(maziau dulkiu,riebalu valymo doh.gif )

del gartraukio dar galvoju, bet man graziau ne montuojamas smile.gif bet aciu uz pasiulymus
Papildyta:
QUOTE(geruta @ 2012 03 29, 10:13)
kodel su stiklu?

beda tame kad spinteles jau turiu smile.gif virtuve pirkau is ekspozicijos, tik reikia kelias spinteles dadaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 29 kovo 2012 - 09:18
QUOTE(*nikituke* @ 2012 03 28, 23:19)
va pasidariau savo virtuves projekteli, nieko blatno, tik to ko reikia, poporos men parodysiu kaip atrodo gyvai smile.gif

Spinteles daryčiau vienodo aukščio (lyginčiau su pačia aukščiausia spintele) ir gartraukį įmontuojamą. Ir durelių iš matinio stiklo nedaryčiau. Nebent dažytas stiklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 03 29, 10:18)
Spinteles daryčiau vienodo aukščio (lyginčiau su pačia aukščiausia spintele) ir gartraukį įmontuojamą. Ir durelių iš matinio stiklo nedaryčiau. Nebent dažytas stiklas  ax.gif

aciu uz muomone del virsutiniu spinteliu, bet jos bus matinio stiklo,

o kuom blogai matinis stiklas? g.gif

beje fasado spalvos tai jauciu keisis, ne galutinis cia projektas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 29 kovo 2012 - 09:27
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 03 28, 20:55)
As galvoju apie savo virtuve, palanas yra dabar kiti klausimai:

issigijau svieju stalvirsi, kaip manot juoda butine technika butu tikriausiai per ziauru? Bet sviesios buten dujines katlentes nerandu sad.gif

orkaite galetu buti ir juoda, nes dureles bus tamsus medis.. kaip ir derintusi..

gal turit kokiu pvz su juoda kaitlente ar sviesaus stalvirsio?


Jei det tamsia kriaukle, tai viskas tarpusavyje susigrotu: kriaukle, kaitlente. Maciau sviesia kaitlente, tai man tikrai graziau juoda, nes ta sviesi, tai kaip is matinio stiklo.
Atsakyti
http://public.fotki....my-first-album/

siek tiek virtuviniu pvz , gal kam pravers. ax.gif esu jau siuntusi kitoje virtuviu temoje, nepykit kad kartojuos jei jau matete blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 03 29, 10:19)
o kuom blogai matinis stiklas? g.gif

Buvo įdėtas paveikslėlis, kaip atrodo matinio stiklo durelės . Labai persišviečia visi daiktai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 03 29, 11:06)
Buvo įdėtas paveikslėlis, kaip atrodo matinio stiklo durelės . Labai persišviečia visi daiktai  ax.gif

jei skaidrus stiklas tai viskas matosi, o cia matinis, tik siek tiek prasisviecia, pas mane toks labai matinis, tai kazkas matosi, bet kas tiksliai sunku iziureti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 03 29, 11:15)
jei skaidrus stiklas tai viskas matosi, o cia matinis, tik siek tiek prasisviecia, pas mane toks labai matinis, tai kazkas matosi, bet kas tiksliai sunku iziureti smile.gif

Tikriausiai matinis dažytas, nes skaidrus matinis - labai gerai persišviečia. Svarbiausia, kad Jums tai tinka ir patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 03 29, 11:28)
Tikriausiai matinis dažytas, nes skaidrus matinis - labai gerai persišviečia. Svarbiausia, kad Jums tai tinka ir patinka  4u.gif

na taip smile.gif nieko blogo nematau jei ten kazkas ir matysis,

jei konreciai tai va tokios dureles ir toks mechanizmas smile.gif
http://www.blum.com/...0/index.php#top aventos HS
Atsakyti