Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(millena @ 2012 05 22, 10:29)
Gal apkeist vietom indaplove ir plautuve? Plautuve prie saldytuvo (dideles neplanuoju)
Ir teisingai darote, kad didelės indaplovės neplanuojate, pilnai pakanka ir 45cm indaplovės išplaut indus, tada nereikia jų kaupti, o jei atsiranda koks reikalas, kad sunaudojate daugiau švarių indų, tada dukart prasuksite tą kartą ir tiek.
Aš netraukčiau plautuvės į kampą, man daug patogiau indus iš plautuvės sudėti į indaplovę dešine ranka, nes mes nešvarius indus dažnai sudedame į plautuvę, o jau paskui tik į indaplovę , o jūs žiūrėkite kaip jums patogiau smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(millena)
Ir plautuve patraukiau, bet simetrijos nera nes 60+60 o po to platesni stalciai.
O ant kiek platesni ten stalčiai, aš šitą dalyką spręsčiau taip, abiejose spintelių eilių pusėse padėčiau du konteineriukus, o stalčių plotį visur padaryčiau vienodą, konteineriukai praverstų susidėti visai buitinei chemijai, kuri bus naudojama indaplovei ir virtuvei, tada visuose kituose stalčiuose nebereiktų jų kaišioti smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 22 gegužės 2012 - 11:35
QUOTE(millena @ 2012 05 22, 12:29)
stulpas 40x40, tada vistiek reikia ji apgaubt arba ji platint (+50cm tada beveik siena jau)
ir labai siaura ilga virtuve gaunasi (320x240). Gal..

Gal jus matot vieta,kur butu galima perkelt saldytuva, nes neimontuojama balta turim, idealiai atitnkanti mano poreikius, o imontuojamas analogiskas  4500Lt blush2.gif Beto siauresnis viduj ir zemesnis  doh.gif Jei sugalvociau kur ji perstumt, kad negadint bendro isbaigto vaizdo, nepirktume naujo. Dilema... As matau varianta desinej neimontuojamas saldytuvos, virs jo spintele, bet orkaite i apacia kraustyt, nes virtuve vistiek graziai neisiremins...
Tikiuosi nelabai nuobuodziai svarstau biggrin.gif Kai isreiskiu minti, pati pamatau, kad nesamone biggrin.gif


Na jei jau muryti ir pratesti stulpa tai gal tada geriau palikti sala priglausta prie sienos. Manau kad siena gali uztamsinti ir sumazinti erdve be to kaip Jus sakote labai siaura ilga virtuve gaunasi. Noretusi kad butu erdvu ir sviesu.
Saldytuvas – dilema…..
As gal bandyciau parduoti ji taip gaudama dali sumos imontuojamam, bet jei neapsimoka tai neverta tada.
Dar yra budas – suzaisti spalvomis. Sakykim saldytuvas lieka laisvai statomas desineje (labai patogu manau) virs jo spintele , kaireje – taip pat ukine spinta be orkaites (orkaite iskelt zemyn) viskas balta ir spinteliu auksciai is abieju pusiu suderinti pagal saldytuva. Pastatomos ir pakabinamos spinteles (viduryje) jau kitokios spalvos ar tarkim sviesaus medzio. Taip isiremins apsipavidalins virtuvinis komplektas nes sonai bus beveik identiski baltos spalvos.
Na tikiuosi, kad supratote ka turejau galvoj. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 19:34)
kainavo 6400lt.


grazi Jusu virtuve thumbup.gif .

O kokios medziagos-kas gamintojas ploksciu, kokia sudejo furnitura?
Atsakyti
user posted image

o jeigu ta kuola pratesti i sita puse ir saldytuva imontuoti i tokia tipo nisa sitoj vietoj...

Salia galima mazas spinteles prieskoniams ar kokiems ranksluosciams padaryti, kad susilygintu su saldytuvu...
Atsakyti
dar kelios idejos su „kuolais“:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

P. S. Dirbu siek tiek „prie meno“ tad galiu pasakyti, kad daznai padeda toks dalykas.
File -> New lotuliukas.gif

T. y. viska, kas iki siol buvo galvoju, mesti lauk, ir pradeti nuo nulio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 22 gegužės 2012 - 13:05
aciu aciu aciu
bet gime dar 2 variantai... As niekada neapsispresiu ir kaip bepadaryciau, kazkas klius. Charakterio bruozas.
Noriu maksimaliai isnaudoti, kad butu daaaug stalvirsio ir daug spinteliu.

kampine su sala
user posted image

kampe plautuve (bute turejom kampe 90spintelej, visai patogu buvo sonu atsiremus indus plaut smile.gif)
user posted image

Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 22, 12:47)
user posted image

o jeigu ta kuola pratesti i sita puse ir saldytuva imontuoti i tokia tipo nisa sitoj vietoj...

Salia galima mazas spinteles prieskoniams ar kokiems ranksluosciams padaryti, kad susilygintu su saldytuvu...


Ziauriai geras sitas variantas didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 05 22, 20:52)
Ziauriai geras sitas variantas didis.gif


sakot? man nesusidelioja niekaip. Musu lubos nuozulnios, tad nisa ne iki lubu sudaro trikampi, padaryt iki lubu (apie 3m) nelogiska... Man kolona pati is saves nera trukumas, nors uzdengia langa nuo iejimo, bet saldytuvas salia dar labiau uzgriozdina. Del patogumo - taip (atsiranda stalvirsio daugiau, plautuve salia..) bet nesiziuri. Atrodo kaip lauktu dar savo vietos biggrin.gif

Beje, iki kolonos el. atvest nera galimybes, plius sildomos grindys (tik palei siena ne), tas nepatiktu saldytuvui


Saldytuva kur realizuot turime. Bet gaila, nes jis tikrai man labai tiko, o imontuojamo tokio nebus. Ir nezinia, ka paaukot - saldytuvo talpa+$$ ar grozi... Mama sake jai visaip grazu, MB tik "NE NE NE". Baras -ne, pusbaris prie stulpo -ne, plautuve kampe -ne. Saldytuvas senas ar naujas irgi paliko rinktis man ax.gif Zinau kad grausiu nagus, kad ne taip grazu, kaip galejo buti (kaip bemaskuotum, vistiek matysis. Beje, musu saldytuvas baltas, o spinteles pieno baltumo, vaniles ar pan. sviesiu blizgiu noriu... Labai nesiskirtu tikriausiai...
kad tik greiciau visi remontai pasibaigtu doh.gif
Atsakyti
Sveikos, reikėtų ir man jūsų pagalbos. Statom nama ir dabar dar yra galimybė vienom durim parinkti vietą, tik reikia susigalvoti, kokios virtuvės norėtume. Nubraižiau du variantus, tik man netelpa galvoj viršutinės spintelės. Gal kartais jums kokių minčių kiltų. Tik į spalvas labai dėmesio nekreipkit ax.gif
1 variantas kai durelės į sandeliuką yra tarp šaldytuvo ir virtuvinio
Planas
Vaizdas

2 variantas kai durys į sandeliuką nukeltos į kraštą.
Planas
Vaizdas

Nelabai moku ikelt nuotraukas, tai idedu nuorodas. jei kas galėtumėt įdėkit nuotraukas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susena: 23 gegužės 2012 - 07:39
Sveikos,
Gal galit patart .. niekaip negaliu apsisprest del grindu virtuves, ar imti sviesias ar tamsias? Kokie idomu trukumai tamsiu plyteliu? nes issirinkau tamsias plyteles tamsios,
truputi blizgumo turi ir teksturos siek tiek ...(pas mus erdves yra, aukstos lubos...) tik del dulkiu mastau, del matymosi siuksliu ar dar kazko.

Gal kas turit tamsias grindis ir gailites, o gal kaip tik viskas liuks blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 05 23, 08:17)


Gal kas turit tamsias grindis ir gailites, o gal kaip tik viskas liuks blush2.gif  ax.gif



Jeigu neklystu, miegamuju temoje sake, kad labai gailisi del „sokoladiniu“ grindu...


Papildyta:
QUOTE(Susena @ 2012 05 23, 07:34)
Sveikos, reikėtų ir man jūsų pagalbos. Statom nama ir dabar dar yra galimybė vienom durim parinkti vietą, tik reikia susigalvoti, kokios virtuvės norėtume. Nubraižiau du variantus, tik man netelpa galvoj viršutinės spintelės. Gal kartais jums kokių minčių kiltų. Tik į spalvas labai dėmesio nekreipkit ax.gif
1 variantas kai durelės į sandeliuką yra tarp šaldytuvo ir virtuvinio
user posted image
user posted image

2 variantas kai durys į sandeliuką nukeltos į kraštą.
user posted image

user posted image


Nelabai moku ikelt nuotraukas, tai idedu nuorodas. jei kas galėtumėt įdėkit nuotraukas ax.gif  4u.gif



As turbut taip bandyciau montuoti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 23, 08:58)
Jeigu neklystu, miegamuju temoje sake, kad labai gailisi del „sokoladiniu“ grindu...
Papildyta:
As turbut taip bandyciau montuoti:
user posted image


Bet klausimas ar labai patogu, visgi tame sandeliuke bus viskas kas su virtuve susije.
Atsakyti