Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

kainavo 6400lt.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 05 21, 19:20)
Viskas pas jus gražu, tvarkinga virtuvėlė  4u.gif



viskas liuks, o šaldytuvo rankenėlės į kitą pusę persikelia? g.gif kad atsidarinėtų į virtuvę, į stalviršį ar kaip čia pavadint
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 21, 21:07)
viskas liuks, o šaldytuvo rankenėlės į kitą pusę persikelia?  g.gif  kad atsidarinėtų į virtuvę, į stalviršį ar kaip čia pavadint

Ne manęs klauskit , aš tik nuotraukytę įkėliau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
jo perdes duris saldytuvo smile.gif nes taip tai labai nepatogu butu
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 21, 15:05)
blink.gif  tikrai, kad jau brangi , pasiteiraukite ir patikrinkite ka uzsakete , gali buti kad jie suklydo - ne ta atveze  g.gif
Nu man tai butu perbrangu.


O kokios firmos kriauklė? Jei čia kokia Franke tai tik džiaukitės, jokių bėdų neturėsit...paskaitykit forume apie visas kriaukles labai gerai aprašyta.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 21, 09:58)
4u.gif  Man graziausiai ziurisi su sala  thumbup.gif  be to ji kaskiek pridengs darbine virtuves zona, taip pat atskirs ja nuo svetaines. Tai islosi ir daugiau spinteliu ir prisest greitom uzkasti bus galima.



QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 21, 12:52)
4u.gif  millena,  imetu keleta pav , labai isbaigtai ir graziai atrodo  thumbup.gif  jusu atveju butu + sala.




Labai aciu, lengviau apsisprest, kai kas is salies dar paziuri smile.gif Jusu imesti variantai man grazus ir patogus. Tik isivaizduoju, kad ten siek tiek ilgesne siena, man nesigaus tiek spinteliu ir laisvo stalvirsio is sonu.. Reiks pasukt galva.
O kai spinteles sonu liesis prie sienos, vis dar bus sala? Jus apie tai? Nes turim grazuoli stulpa (2,80cm nuo lango), tai prie jo glaust neiseis, negrazu. Jei jo nebutu, daryciau sala (atvira) kad butu simetriskai su pagrindine siena, bet... tai va ir kliuna tas priglaudimas prie sienos. Zinoma galiu ir ten tarpa palikt, bet tada maziau spinteliu... Oh koks galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 22, 09:15)
Nes turim grazuoli stulpa (2,80cm nuo lango), tai prie jo glaust neiseis, negrazu. Jei jo nebutu, daryciau sala (atvira) kad butu simetriskai su pagrindine siena, bet... tai va ir kliuna tas priglaudimas prie sienos. Zinoma galiu ir ten tarpa palikt, bet tada maziau spinteliu... Oh koks galvos skausmas  doh.gif


O reikia sugalvoti, kaip ta stulpa paversti privalumu.
Jeigu kazkaip sugalvojus kaip ta stulpa „aplipdyti“ spintelemis arba bariuka salia jo primontuoti...

Aisku, jusu stilius modernesnis, taciau...
Stulpai gali kaip tik atskirti erdve:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 22 gegužės 2012 - 09:34
Apsistojau ties situo variantu, bet reikia spinteles susideliot apatines. Gal apkeist vietom indaplove ir plautuve? Plautuve prie saldytuvo (dideles neplanuoju), tada daugiau darbastalio tarp kaitlentes ir plautuves?
user posted image
user posted image
Atsakyti



[quote=Bryana,2012 05 21, 20:09]
[quote=fukse,2012 05 21, 18:50]

aciu,bandau smile.gif http://www.part.lt/p...d1765f6f708.JPG
Papildyta:
tik spalva tikra nesimato,stalvirsis toks kaip grindys o spinteles is tikro siek tiek sviesesnes,ir ten kur gartraukis neidejo dureliu,nes razetes dar nesudetos
[/quote]
thumbup.gif labai grazi virtuvele, ramios malonios spalvos wub.gif saunuole !
As tik nesuprantu kur pas Jus virykle nes stalvirsis istisai uzdetas tai tikriausiai ji veliau pjaus kai bus statoma virykle ?
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 22, 09:29)
O reikia sugalvoti, kaip ta stulpa paversti privalumu.
Jeigu kazkaip sugalvojus kaip ta stulpa „aplipdyti“ spintelemis arba bariuka salia jo primontuoti...


as nesugalvojau... stulpas lieka stulpu ir atliks dekoratyvine funkcija. Nebent dar viena toki grazuoli pasistatyt ir iremint jais sala biggrin.gif
Papildyta:
va sitaip? uhu, taip geriau jau. Labiau patinka. Itariu gerai butu ir elektra atsivest iki stulpo? khe khe
Ir plautuve patraukiau, bet simetrijos nera nes 60+60 o po to platesni stalciai.
Kaitlente virs 60 spinteles priremti prie spintos bus nepatogu, kaip speju...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millena: 22 gegužės 2012 - 09:52
QUOTE(millena @ 2012 05 22, 11:40)
as nesugalvojau... stulpas lieka stulpu ir atliks dekoratyvine funkcija. Nebent dar viena toki grazuoli pasistatyt ir iremint jais sala biggrin.gif
Papildyta:
va sitaip? uhu, taip geriau jau. Labiau patinka. Itariu gerai butu ir elektra atsivest iki stulpo? khe khe
Ir plautuve patraukiau, bet simetrijos nera nes 60+60 o po to platesni stalciai.
Kaitlente virs 60 spinteles priremti prie spintos bus nepatogu, kaip speju...
user posted image

Labai grazu, thumbup.gif man patinka simetrija, bet ir pirmasis variantas labai grazus kai sala glaudziais prie sienos 4u.gif o gal glaudziant sala prie sienos galima ja daryti tokio ilgio, kad siektu stulpa tada islosit dar daugiau spinteliu ir stalvirsio g.gif !
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 22, 10:19)
Labai grazu,  thumbup.gif  man patinka simetrija, bet ir pirmasis variantas labai grazus kai sala glaudziais prie sienos  4u.gif o gal glaudziant sala prie sienos galima ja daryti tokio ilgio, kad siektu stulpa tada islosit dar daugiau spinteliu ir stalvirsio  g.gif  !


stulpas 40x40, tada vistiek reikia ji apgaubt arba ji platint (+50cm tada beveik siena jau)
ir labai siaura ilga virtuve gaunasi (320x240). Gal..

Gal jus matot vieta,kur butu galima perkelt saldytuva, nes neimontuojama balta turim, idealiai atitnkanti mano poreikius, o imontuojamas analogiskas 4500Lt blush2.gif Beto siauresnis viduj ir zemesnis doh.gif Jei sugalvociau kur ji perstumt, kad negadint bendro isbaigto vaizdo, nepirktume naujo. Dilema... As matau varianta desinej neimontuojamas saldytuvos, virs jo spintele, bet orkaite i apacia kraustyt, nes virtuve vistiek graziai neisiremins...
Tikiuosi nelabai nuobuodziai svarstau biggrin.gif Kai isreiskiu minti, pati pamatau, kad nesamone biggrin.gif
Atsakyti