Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 16:03)
pabandysiu per radikal jau esu bandzius,bet senai,nu gal pavyks,o sakykit kiek jusu kriaukles kainavo,as cia kaip staigiai uzsakinejau,o ir ne mieste gyvenu tai issirinkom is katalogo kriaukle,bet atveze uz 810lt blink.gif nors mes gerokai pigesne uzsakinejom.

blink.gif tikrai, kad jau brangi , pasiteiraukite ir patikrinkite ka uzsakete , gali buti kad jie suklydo - ne ta atveze g.gif
Nu man tai butu perbrangu.
Atsakyti
nesuklydo,neturejo tos kitos ar kaip ten,mb kalbejo,cia pazystami,tai nesinori labai gincitys,seip nuleido truputeli,bet pikta kad net nepasiklause ar sutinkam.
Atsakyti
Nu nežinau- pažįstami, nepažįstami, bet 800 už kriauklę nemokėčiau schmoll.gif
Atsakyti
na ir maisytuvas dar,bet ir man daugoka,reiks dar pasiaiskint gal kaip cia taip.brolis irgi sako (jis dirbes irgi su baldais) kad tegu vezasi atgal.as del kainos issirinkau mazesne,kad maziau moket,nes norejau tos dvigubos.
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 19:28)
na ir maisytuvas dar,bet ir man daugoka,reiks dar pasiaiskint gal kaip cia taip.brolis irgi sako (jis dirbes irgi su baldais) kad tegu vezasi atgal.as del kainos issirinkau mazesne,kad maziau moket,nes norejau tos dvigubos.

O tai kriaukle net nepanasaus modelio kaip buvai issirinkusi ? kiek suprantu norejai 2-gubos ? o tau idejo dabar kokia ?
Nu tikrai as nepalikciau kad ir pazystami bet cia negraziai gaunas is ju puses, juk tokie pinigai uz kriaukle kur cia matyta doh.gif
Atsakyti
na norejau dvigubos bet ji apie 500-600lt buvo tai issirinkau maza,tokia apvalia,na ir idejo tokia kaip issirinkau bet kaina parasyta 810 kriaukle ir maisytuvas,sako cia akmens mases,bet nzn man brangu,nors ir jie nuleido ant montavimo 200lt,100lt taip nuleido,tai beveik ir gaunasi ta pati suma tik geresne kriaukle turiu,aisku jei ji dar gera,as kaip nesuprantu.o maniskio nera,dirba.
Papildyta:
ideciau pasirodyt bet nemoku,nebesuprantu kaip ir per ta radikal idet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 15:03)
pabandysiu per radikal jau esu bandzius,bet senai,nu gal pavyks,o sakykit kiek jusu kriaukles kainavo,as cia kaip staigiai uzsakinejau,o ir ne mieste gyvenu tai issirinkom is katalogo kriaukle,bet atveze uz 810lt blink.gif nors mes gerokai pigesne uzsakinejom.

Tai jūsų užsakyme nebuvo nurodyta kaina g.gif , pažiūrėkit, jei padidino kainą, tai drąsiai galit atsisakyti jos unsure.gif
Aaa, čia iš pažįstamų smile.gif , tada būna didžiausios problemos cool.gif

Kadangi jūsų keliama nuotraukytė bus didelė, tai pati parasčiausia svetainė, kurioje iš karto galima ir sumažinti nuotraukytę yra
http://www.part.lt/p...sleliu_talpykla
anksčiau čia ji buvo sukėlusi vėjų, nes buvo virusų, bet dabar jau viskas ok, keliant nuotraukytę, pasirinkite langelyje Keisti paveikslėlio dydį 400x, arba 640x, jokio slaptažodžio ten nereikia, nekreipkit dėmesio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 21 gegužės 2012 - 17:57
[quote=fukse,2012 05 21, 18:50]

aciu,bandau smile.gif http://www.part.lt/p...d1765f6f708.JPG
Papildyta:
tik spalva tikra nesimato,stalvirsis toks kaip grindys o spinteles is tikro siek tiek sviesesnes,ir ten kur gartraukis neidejo dureliu,nes razetes dar nesudetos
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 19:06)
aciu,bandau  smile.gif
Viskas pas jus gražu, tvarkinga virtuvėlė 4u.gif

Nu va, pavyko pakrauti nuotraukytę mirksiukas.gif , jei norėjot įdėti paveiksliuką, o ne nuorodą, tai reikėjo nukopijuoti adresiuką eilutėje Paveikslėlis forumui, įkeliu aš, tikiuosi jūs nieko prieš blush2.gif

user posted image ax.gif
Atsakyti
nieko pries smile.gif na paprasta virtuve,nesinorejo,jokiu tamsiu spalvu,ar margumo,patinka ramios spalvos,na as tai dziaugiuosi,patenkinta savo virtuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 19:30)
na paprasta virtuve,nesinorejo,jokiu tamsiu spalvu,ar margumo,patinka ramios spalvos,na as tai dziaugiuosi,patenkinta savo virtuve smile.gif

Aš irgi mėgstu ramias spalvas, nes virtuvė daroma ilgam, tai tas margumynas po kurio laiko jau mane pradėtų varginti mirksiukas.gif
Aš rinkausi zebra šviesius fasadus ir plieno spalvos stalviršį, o gyvumo įneša uosio spalvos grindys ir baldai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 20:30)
nieko pries smile.gif  na paprasta virtuve,nesinorejo,jokiu tamsiu spalvu,ar margumo,patinka ramios spalvos,na as tai dziaugiuosi,patenkinta savo virtuve smile.gif

Graži ir jauki Jūsų virtuvė. O kai bus viskas pabaigta, bus super thumbup.gif
Vėl gi mane domina kainytė... ax.gif
Atsakyti