Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ValSve @ 2012 05 20, 20:58)
Na aš irgi Jums pritariu - tikrai su įmontuojamu šaldytuvu vaizdas būtų tvarkingesnis. O šiaip projektas nepatiko  blush2.gif jokio vientisumo (apie kurį Jus kalbėjote ir kurio Jus norite). Viršutinės spintelės tai kažkoks nesusipratimas. Keiskit kol ne per vėlu. Šiaip jei nenorite įmontuojamo gartraukio, tai traukit kaitlentę kairiau, gartraukį be abejo irgi ir atsisakykit tos kairėje esančios spintelės. Dešinėj sienoj nesuprantu kam ta viena tokia spintelė su stiklinėm durelėm, kažkokia pasiklydus atrodo. Tos atviros lentynėlės prie kamino - ar jos labai reikalingos? Suprantu, kad ten nelabai ką padarysi, bet gal pabandyt padaryt be jų? Na ir apatinių spintelių išdėstymą pakoreguočiau. Atsimenu pati pirma virtuvė, kurią sugebėjau suprojektuot (jei taip galima pavadint), buvo mano mamos - per dvejus metus naudojimosi išlindo keli trūkumai, todėl manau labai svarbu atsišvelgt į visų spintelių išdėstymą - ne tik grožį...



dekui uz pastabas tikria bus lengviau apsispresti ax.gif meginsim dar isikviesti koki meistruka kad turetumem bent kelis variantus nes pacia sunkoka nusprest
Papildyta:
[quote=aaagnex,2012 05 20, 21:38]
Man tai labiausiai kliūna, kad virš šaldytuvo nėra spintelės 4u.gif Bet jeigu jį dėsit įmontuojamą, tai gal tada ir išsispręs problema... ax.gif Ta spintelė su stiklu, dar, faktas, kad su stiklu, tai gal ir nieko - bet kodėl ji žemesnė už kitas? g.gif

Ir šiaip aš spinteles galvoju dėt iki lubų viršutines, nes labai nemėgstu dulkių valyt, o jos ant spintelių viršaus tai kaupsis unsure.gif

dėl šaldytuvo tai manau tikrai deism montuojama ir virsuj darysim spintele...gal ir vertetu daryti iki virsaus spinteles bet pas mus lubos aukstokos nebent jas leisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguzet @ 2012 05 20, 22:58)
gal ir vertetu daryti iki virsaus spinteles bet pas mus lubos aukstokos nebent jas leisti  g.gif

Lubų žemint gal ir nereikia - bet bent jau viršutinės spintelės visada gražiau, kai vienodo aukščio mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 05 20, 20:38)
indaplovės neturiu...



Patarimas - tegul viena spintele (stalciu blokas) buna daugmaz standartiniu matmenu, kad galetumete imontuoti indaplove, kad, sumascius, nereiketu naujo baldu komplekto daryti.

Nes pas mus gavosi taip, kad dabar, sumascius pirkti indaplove, reikia generalini buto remonta daryt, nes keiciant viena daikta, reikia ir kita sutvarkyti, o jau ir antra tvarkant, neapsieisi be trecio, ketvirto ir t.t. doh.gif

Mes irgi buvom beveik pries, kol nesumastem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 21 gegužės 2012 - 07:57
Griztu vel, nes...
padekit apsisprest del ivadu. Spinteliu isdestymas ant greituju, primeciau tiesiog plautuves ir kaitlentes vietas - keiciasi isplanavimas.. Siuo metu padaryta, kad viskas vienoj eilej, kolkas yra galimybe pakeisti. Ar 1-2 eilem (gal pradziai darytume 1 eile, poto ziuretume ar pusbari, ar tiesiog sienele idet)
Pagrindine siena 4,35m, nuo kampo iki lango krasto - 2,4m

L virtuve (plautuve 45 kampinej spintelej arba paprastoj kampinej (ivadai lieka ilgojoj sienoj), salia i desine - indaplove (ar patogu butu sudet?). Butu vietos isidet vandens filtrus jei prireiks kampinej spintelej.
Orkaite virsuj ar po kaitlente ir ja traukt arciau saldytuvo (tada kazkokia spintele tarp ju det ranksluostiniu nenoriu)
user posted image

II virtuve (gal kelti spinta su orkaite salia saldytuvo arba i apacia (ner kur mikrobanges paslept...). Kazkaip nesiziuri, kai antra eile pridedu, nes jau isbaigta virtuve atrodo be jos. Su viena eile mazokai man ir stalvirsio, ir spinteliu... nors grazu
user posted image
user posted image


Planuojant prie vienos sienos, lieka galimybe persigalvot del kampo
user posted image


Aciu uz patarimus, nes negaliu apsisprest, MB nelabai vaizduotes turi ir virtuvej nedaznai buna...

Beje, ta siena, kur langas, kairiau bus TV, svetaines zona.
user posted image
Atsakyti
na suka man virtuve jau smile.gif kaip foto ideti cia gal kas gali pasakyti,ideciau foto vakare
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 21, 11:16)
Griztu vel, nes...
padekit apsisprest del ivadu. Spinteliu isdestymas ant greituju, primeciau tiesiog plautuves ir kaitlentes vietas - keiciasi isplanavimas.. Siuo metu padaryta, kad viskas vienoj eilej, kolkas yra galimybe pakeisti. Ar 1-2 eilem (gal pradziai darytume 1 eile, poto ziuretume ar pusbari, ar tiesiog sienele idet)
Pagrindine siena 4,35m, nuo kampo iki lango krasto - 2,4m

L virtuve (plautuve 45 kampinej spintelej arba paprastoj kampinej (ivadai lieka ilgojoj sienoj), salia i desine - indaplove (ar patogu butu sudet?). Butu vietos isidet vandens filtrus jei prireiks kampinej spintelej.
Orkaite virsuj ar po kaitlente ir ja traukt arciau saldytuvo (tada kazkokia spintele tarp ju det ranksluostiniu nenoriu)


II virtuve (gal kelti spinta su orkaite salia saldytuvo arba i apacia (ner kur mikrobanges paslept...). Kazkaip nesiziuri, kai antra eile pridedu, nes jau isbaigta virtuve atrodo be jos. Su viena eile mazokai man ir stalvirsio, ir spinteliu... nors grazu

Planuojant prie vienos sienos, lieka galimybe persigalvot del kampo

Aciu uz patarimus, nes negaliu apsisprest, MB nelabai vaizduotes turi ir virtuvej nedaznai buna...

Beje, ta siena, kur langas, kairiau bus TV, svetaines zona.


4u.gif Man graziausiai ziurisi su sala thumbup.gif be to ji kaskiek pridengs darbine virtuves zona, taip pat atskirs ja nuo svetaines. Tai islosi ir daugiau spinteliu ir prisest greitom uzkasti bus galima.
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 11:20)
na suka man virtuve jau smile.gif kaip foto ideti cia gal kas gali pasakyti,ideciau foto vakare

thumbup.gif lauksim foto. Per albuma internetini galima ikelti. Susikeli nuotraukas i ji o tada nukopijuoji po nuotrauka esanti IMG Code ir prisegi SM zinuteje 4u.gif
Atsakyti
kad as nemoku per albuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 14:08)
kad as nemoku per albuma blush2.gif


Pabandykite, nera sudetinga mirksiukas.gif atsidarykite www.Photobucket.com it ten susikurkite savo albuma , tada kai ikelsit i ten nuotraukas tai galesit nukopijuoti i SM nes ten duos per IMG coda !
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 21, 12:08)
kad as nemoku per albuma blush2.gif


Pabandykit per http://www.radikal.ru/ puslapi.
Ten ikeli nuotrauka ir sugeneruoja nuoroda i nuotrauka, kuria ikelsit cia ax.gif
Bent man tai patogiausiai per cia ikelti.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 21, 11:16)


II virtuve (gal kelti spinta su orkaite salia saldytuvo arba i apacia (ner kur mikrobanges paslept...). Kazkaip nesiziuri, kai antra eile pridedu, nes jau isbaigta virtuve atrodo be jos. Su viena eile mazokai man ir stalvirsio, ir spinteliu... nors grazu



4u.gif millena, imetu keleta pav , labai isbaigtai ir graziai atrodo thumbup.gif jusu atveju butu + sala.

user posted image

user posted image
Atsakyti
pabandysiu per radikal jau esu bandzius,bet senai,nu gal pavyks,o sakykit kiek jusu kriaukles kainavo,as cia kaip staigiai uzsakinejau,o ir ne mieste gyvenu tai issirinkom is katalogo kriaukle,bet atveze uz 810lt blink.gif nors mes gerokai pigesne uzsakinejom.
Atsakyti