Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 16, 08:33)
labas rytas smile.gif

Na stai- musu virtuves zadetos foto.



Grazu 4u.gif
Musu virtuvinio isdestymas labai panasus, tik virtuve didesne, bet eiliskumas sakyciau identiskas bigsmile.gif Tik man dabar toks klausimas iskyla, kai orkaite atidarau, garu pliupsnis issivercia, ar nekenkia saldytuvui?gyvenam irgi tik pora savaiciu, bandysiu gal siandien pafotografuoti ir ideti cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 18, 10:38)
dar karta ikelsiu planus gal dar kas kokiu patarimu duosit ?

cia kur aplink ukine spinta tai nera ten sienos, ten i svetaine ir valgomaji atvira erdve.
Lauksiu dar komentaru  blush2.gif



aš nesu dizainerė ir nemėgstu patarinėti, sau daryt virtuvę buvo lengva nes žinau ko man reikia. jūsų virtuvė pasidėjimo atžvilgiu man labai didelė pasirodė, ar tikrai turėsite tiek daiktų visoms spintelėms stalčiukams? žiūrėkite į projektėlį ir žymėkitės stalčius - pvz 1 - įrankiai, 2 šluostės, 3 kruopos. ar užpildysite visus stalčius ? g.gif nes man "sunki" jūsų virtuvė. aš kelčiau kriauklę šalia kaitlentės, kaitlentę pastumčiau lyg salos. o salą lengvinčiau iš kėdžių pusės pašalindama stalčius, palikdama erdvės kojoms

bet tai jūsų virtuvė ir jūs čia vadas, turit pasidaryti kaip jums gražu, patogu, nes aš savo virtuvėj norėjau žemo ilgo lango, ir visi kas netingėjo man aiškino kad jį reikia užmūryti lotuliukas.gif bet langas yra, nes man jo reikia
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 18, 13:09)
aš nesu dizainerė ir nemėgstu patarinėti, sau daryt virtuvę buvo lengva nes žinau ko man reikia. jūsų virtuvė pasidėjimo atžvilgiu man labai didelė pasirodė, ar tikrai turėsite tiek daiktų visoms spintelėms stalčiukams? žiūrėkite į projektėlį ir žymėkitės stalčius - pvz 1 - įrankiai, 2 šluostės, 3 kruopos. ar užpildysite visus stalčius ?  g.gif nes man "sunki" jūsų virtuvė. aš kelčiau kriauklę šalia kaitlentės, kaitlentę pastumčiau lyg salos. o salą lengvinčiau iš kėdžių pusės pašalindama stalčius, palikdama erdvės kojoms

bet tai jūsų virtuvė ir jūs čia vadas, turit pasidaryti kaip jums gražu, patogu, nes aš savo virtuvėj norėjau žemo ilgo lango, ir visi kas netingėjo man aiškino kad jį reikia užmūryti  lotuliukas.gif  bet langas yra, nes man jo reikia

4u.gif aciu uz pasisakyma, tik kai braiziau su Alno nemokejau pavaizduot ta pratesta stalvirsi kur baro puseje, nes ten jis bus 1,2m plocio tai bus 600 spinteles is virtuves puses ir dar negilios spinteles reciau naudojamiem daiktam susideti is baro puses bet butinai 400 plocio pratestas stalvirsis patogiai sedeti. Dar gi nedesiu as baro kedziu o medini suola stalius padarys, kompaktiska ir kad reikalui esant susestu daugiau smoniu jis bus su zemuciu atlosu kuris tikiuosi nesimatys is uz darbastalio. g.gif
Del kriaukles tai dar pagalvosiu jei nedarysiu virsutiniu spinteliu tai gal iskelsiu kriaukle kaip jau minejote. Gal man ir nereikalingos virsutines nes ka i jas desiu g.gif be to esu zemo ugio tai ir taip nepatogu jomis naudotis lotuliukas.gif tik kaip tada garu surinktuvas vienisas ant sienos atrodys blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 18, 12:23)
4u.gif  aciu uz pasisakyma, tik kai braiziau su Alno nemokejau pavaizduot ta pratesta stalvirsi kur baro puseje, nes ten jis bus 1,2m plocio tai bus 600 spinteles is virtuves puses ir dar negilios spinteles reciau naudojamiem daiktam susideti is baro puses bet butinai 400 plocio pratestas stalvirsis patogiai sedeti. Dar gi nedesiu as baro kedziu o medini suola stalius padarys, kompaktiska ir kad reikalui esant susestu daugiau smoniu jis bus su zemuciu atlosu kuris tikiuosi nesimatys is uz darbastalio.  g.gif
Del kriaukles tai dar pagalvosiu jei nedarysiu virsutiniu spinteliu tai gal iskelsiu kriaukle kaip jau minejote. Gal man ir nereikalingos virsutines nes ka i jas desiu  g.gif be to esu zemo ugio tai ir taip nepatogu jomis naudotis  lotuliukas.gif  tik kaip tada garu surinktuvas vienisas ant sienos atrodys  blink.gif


aš irgi žema, nenorėjau viršutinių spintelių, jas dariau taurėms praktiškai, bokalams, puodeliams. gal rasiu projektėlį g.gif paklausiau dizainerės kiek tų metrų bėginių, sakė apie 7,5 gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 18 gegužės 2012 - 11:26
QUOTE
aš kelčiau kriauklę šalia kaitlentės, kaitlentę pastumčiau lyg salos. o salą lengvinčiau iš kėdžių pusės pašalindama stalčius, palikdama erdvės kojoms

pritarčiau, ypač dėl stalčių po kojom thumbup.gif

O dėl vietos, tai jau schmoll.gif
Virtuvėj vietos pasidėjimui niekada nebūna per daug. Na nebent tik pačioj pradžioj arba jei mažai šeimininkauji. Jau verčiau trenkti lauk sekcijas iš svetainės. Kaip ir žadu daryti pati biggrin.gif
Na bet čia tik mano nuomonė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 18, 13:26)
aš irgi žema, nenorėjau viršutinių spintelių, jas dariau taurėms praktiškai, bokalams, puodeliams. gal rasiu projektėlį  g.gif paklausiau dizainerės kiek tų metrų bėginių, sakė apie 7,5 gavosi


Pasirodyk projekteli , labai idomu gal dar ka ir as nusiziuresiu blush2.gif
7,5 m tai cia didele virtuve skaitosi. Nes zmones vos 2 ar 3 turi.
QUOTE(Saron @ 2012 05 18, 13:27)
pritarčiau, ypač dėl stalčių po kojom thumbup.gif

O dėl vietos, tai jau  schmoll.gif
Virtuvėj vietos pasidėjimui niekada nebūna per daug. Na nebent tik pačioj pradžioj arba jei mažai šeimininkauji. Jau verčiau trenkti lauk sekcijas iš svetainės. Kaip ir žadu daryti pati  biggrin.gif
Na bet čia tik mano nuomonė.  ax.gif

na man irgi atrodo kad visi stalciai kiek ju bebutu bus pripildyti, ir as net galvoju daryti juos gilesnius nei iprastai net 800 g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 05 18, 11:36)
Tik man dabar toks klausimas iskyla, kai orkaite atidarau, garu pliupsnis issivercia, ar nekenkia saldytuvui?

Ar jūs darote kažkokią papildomą ventiliaciją įmontuojamai orkaitei ?
Senam bute mano orkaitė stovi po gartraukiu, tai kepdama jungiu jį visu pajėgumu, nes garų oi, oi kiek, ypač kepant drėgnesnius patiekalus.
O tai kaip bus su įmontuojama orkaite, nutolusia nuo gartraukio ?
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 05 18, 13:15)
Ar jūs darote kažkokią papildomą ventiliaciją įmontuojamai orkaitei ?
Senam bute mano orkaitė stovi po gartraukiu, tai kepdama jungiu jį visu pajėgumu, nes garų oi, oi kiek, ypač kepant drėgnesnius patiekalus.
O tai kaip bus su įmontuojama orkaite, nutolusia nuo gartraukio ?



aš nieko nedarau. pas anytą įmontuota orkaitė - kaip tik stebėjau - atidarius dureles niekas neaprasojo, išėjo garas ir tiek, pasklido kažkur. dabar turiu dujinę viryklę su el orkaite, bet niekad dėl jos nesu jungus gartraukio g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 05 18, 11:36)
Grazu  4u.gif
Musu virtuvinio isdestymas labai panasus, tik virtuve didesne, bet eiliskumas sakyciau identiskas  bigsmile.gif Tik man dabar toks klausimas iskyla, kai orkaite atidarau, garu pliupsnis issivercia, ar nekenkia saldytuvui?gyvenam irgi tik pora savaiciu, bandysiu gal siandien pafotografuoti ir ideti cia  smile.gif

As virtuves eiliskuma planavausi pagal protingos virtuves principa bei rekomendacijas http://www.idejucech...otinga-virtuvė

Na as atsargiai atidarau, kad pliupsniais neitu ir nenudengintu veido visu pirma, ir ten tu garu tiek, kad net nepagalvojau, kad gali pakenkti saldytuvui. Reiks kita karta atkreipt demesi. Blogiausiu atveju ijungsiu gartrauki- jis galingas, tikrai nors kiek istrauks, kad ir salia, o ne virs orkaites smile.gif
Lauksim Jusu foto smile.gif labai smalsu drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuosi ir as prie jusu... gavau projekteli virtuves ir kiek ziuriu man joje kazko truksta...aisku labai jau maiso kaminas ne vietoj bet nieko jau nebepadarysi teks ji kazkaip tik paipavidalint doh.gif mastau saldytuva daryt imontuojama, nors baldininkas sake yr graziu saldytuvu dabar ir galima butu ant to pataupyt bet man kazkaip noretusi vientisumo....imetu foto jusu teismui smile.gif
spalvos taip pat bus ne tokios noriu tamsuas o stalvirsio balto kaip 2 fotkeje kazka tokio
user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguzet: 20 gegužės 2012 - 19:28
QUOTE(jurguzet @ 2012 05 20, 20:26)
sveikos, jungiuosi ir as  prie jusu... gavau projekteli virtuves ir kiek ziuriu man joje kazko truksta...aisku labai jau maiso kaminas ne vietoj bet nieko jau nebepadarysi teks ji kazkaip tik paipavidalint  doh.gif  mastau saldytuva daryt imontuojama, nors baldininkas  sake yr graziu saldytuvu dabar ir galima butu ant to pataupyt bet man kazkaip noretusi vientisumo....imetu foto jusu teismui  smile.gif
spalvos taip pat bus ne tokios noriu tamsuas o stalvirsio balto kaip 2 fotkeje kazka tokio


Na aš irgi Jums pritariu - tikrai su įmontuojamu šaldytuvu vaizdas būtų tvarkingesnis. O šiaip projektas nepatiko blush2.gif jokio vientisumo (apie kurį Jus kalbėjote ir kurio Jus norite). Viršutinės spintelės tai kažkoks nesusipratimas. Keiskit kol ne per vėlu. Šiaip jei nenorite įmontuojamo gartraukio, tai traukit kaitlentę kairiau, gartraukį be abejo irgi ir atsisakykit tos kairėje esančios spintelės. Dešinėj sienoj nesuprantu kam ta viena tokia spintelė su stiklinėm durelėm, kažkokia pasiklydus atrodo. Tos atviros lentynėlės prie kamino - ar jos labai reikalingos? Suprantu, kad ten nelabai ką padarysi, bet gal pabandyt padaryt be jų? Na ir apatinių spintelių išdėstymą pakoreguočiau. Atsimenu pati pirma virtuvė, kurią sugebėjau suprojektuot (jei taip galima pavadint), buvo mano mamos - per dvejus metus naudojimosi išlindo keli trūkumai, todėl manau labai svarbu atsišvelgt į visų spintelių išdėstymą - ne tik grožį...
Atsakyti
Man tai labiausiai kliūna, kad virš šaldytuvo nėra spintelės 4u.gif Bet jeigu jį dėsit įmontuojamą, tai gal tada ir išsispręs problema... ax.gif Ta spintelė su stiklu, dar, faktas, kad su stiklu, tai gal ir nieko - bet kodėl ji žemesnė už kitas? g.gif

Ir šiaip aš spinteles galvoju dėt iki lubų viršutines, nes labai nemėgstu dulkių valyt, o jos ant spintelių viršaus tai kaupsis unsure.gif

Tuo pačiu noriu jungtis prie jūsų temos blush2.gif Kaip tik dabar žiūriu ir renkuosi savo virtuvei tinkamiausią projektą rolleyes.gif Virtuvė mano mažytė tik 2mx3m, o dar blogiausia, kad tos sienos kur 3m vienoj durys, kitoj langas doh.gif

Žodžiu viena pažįstama, labai jai ačiū wub.gif , pabraižė man tokį planiuką - panašu, kad plius minus reiks juo vadovautis ax.gif
user posted image

Kaip ir sakiau viršutinės spintelės būtų iki lubų, į brėžinį žiūrėti tik grafiškai blush2.gif
Ties langu stalviršisi r spintutės sužemintos, nes langas trukdo ax.gif Jeigu mano meistras kažkaip sugalvotų reguliuojamą aukštį (na, kad būtų įmanoma kažkaip pažemint, norint langą išvalyt) - kelčiau spinteles iki stiklo bent jau...
Šiaip dar mastau dešiniam šone gal pratęst paaukštintą stalviršį, kad būtų patogus stalviršio aukštis naudojimui, o ir tuo pačiu būtų galima pavalgyt g.gif

Jeigu svarbi informacija, tai šaldytuvas bus neįmontuojamas, viryklė irgi ne, indaplovės neturiu...

Būčiau dėkinga už pastebėjimus ar pasiūlymus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 gegužės 2012 - 20:46