Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 10:31)
Man jis ipatingas tuo, kad kriaukle ilieta, be to nera jungimo siuliu  blush2.gif  firmos ir Corian ir Hanex manau gerai  thumbup.gif . Tik va apie balta stalvirsi esu girdejusi nekokiu atsiliepimu nes demes nuo stiprios arbatos arba burokeliu gali isigerti jei iskart nepavalysi  doh.gif kazin cia teisybe? Gal kuri esat ka girdejusios, ar maciusios?



mano vyro sesuo UK dirba vonių, virtuvių dizainere, sakė pas juos parodinis corian darbastalis buvo, jos prie jo sėdėdavo- baltas. pati nemačiau, bet sakė kur ji sėdi nuo jos raudono nagų lako atsirado rausvėjimai, nes kasdien sėdi, dirba, braižo ten jos darbo vieta. per kiek laiko tai nutiko, ir kiek paraudo, kokia kokybė to coriano - nežinau, bet nemanau kad ji meluoja
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 17, 14:32)
mano vyro sesuo UK dirba vonių, virtuvių dizainere, sakė pas juos parodinis corian darbastalis buvo, jos prie jo sėdėdavo- baltas. pati  nemačiau, bet sakė kur ji sėdi nuo jos raudono nagų lako atsirado rausvėjimai, nes kasdien sėdi, dirba, braižo ten jos darbo vieta. per kiek laiko tai nutiko, ir kiek paraudo, kokia kokybė to coriano  - nežinau, bet nemanau kad ji meluoja

g.gif idomu , kazin tada ar verta ji deti uz tokia , sakyciau nemaza kaina doh.gif nebent tamsu gal
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 14:18)
g.gif  idomu , kazin tada ar verta ji deti uz tokia , sakyciau nemaza kaina  doh.gif nebent tamsu gal



mano draugė turi išsiliejusi tokį stalviršį su kriaukle kartu - jau kokie 5m turbūt, paskambinsiu pasiklausti kaip pasikeitė, gal nulėksiu pafotkint.
kai man reikėjo rinktis, padariau savo analizę - dėjau pliusus ir minusus, nes labai norėjau to coriano be jokių tarpelių, bet nusvėrė granitas su priklijuojama iš apačios kriaukle
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2012 05 15, 20:42)
Laba 4u.gif

Sia savaite ir as planuoju susitikti su baldininkais...pries tai esu issiuntinejus virtuves projekta gal kokiu 15 baldziu...tai kainas paskaiciavo labai ivairias..atsirinkau is 15 baldziu..du..vienas ju www.arpolis.lt, kitas individualiai dirbantis, patirtis is VokeIII, rekomendacija is drauges...ziuresiu kaip viskas eisis kai susitiksiu..tada pasirinksiu viena..Musu virtuve apie ~10 beginiu metru, tai kaina gali buti apie ~160000Lt (blizgus MDF, daug stalciu su bloom, salele)




Sveiki 4u.gif

kadangi aš ir pati dabar renkuosi tarp baldų gamintojų, gal galėtumėt padėti. Čia arba į až gal parašytumėt. Jūs projektėlį siuntėte savo pabraižytą, ale ALNO ir pan.? O pasirinkote būtent tuos dėl kainos, ar labiau kokybės ar dar ko?
Gal galėtumėt to individuliai dirbančio kontaktus duoti, nes spėju, kad jo kaina šiek tiek mažesnė nei įmonių, ar ne?
beje, kaip tiek bėginiai metrai skaičiuojasi? čia stalviršio ilgis? O pvz. viršutinės spintelės? o baro stalas įsiskaičiuoja prie bėginių metrų taip pat, jeigu jame spintelių nebus, nebent kažkokios atviros iš vienos pusės, nes neužtenka apimties normalioms.

beje, gal ir kitos galėtų pasidalinti atsiliepimais apie gerus, nebranginikus baldų gamintojus 4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(vittie @ 2012 05 17, 12:22)

beje, gal ir kitos galėtų pasidalinti atsiliepimais apie gerus, nebranginikus baldų gamintojus 4u.gif ačiū


mums geriausia kaina paskaiciavo Alantas. o siunciau dar i Rimas ir Jonas, Audrelina, Voke.
kiek ieskojau nusiskundimu Alanto baldais-neradau. tikiuos padarem gera pasirinkima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 17, 15:34)
mano draugė turi išsiliejusi tokį stalviršį su kriaukle kartu - jau kokie 5m turbūt, paskambinsiu pasiklausti kaip pasikeitė, gal nulėksiu pafotkint.
kai man reikėjo rinktis, padariau savo analizę - dėjau pliusus ir minusus, nes labai norėjau to coriano be jokių tarpelių, bet nusvėrė granitas su priklijuojama iš apačios kriaukle


Viliene, labai butu didelis ACIU jei ikeltumete nuotraukas ir aprasytumete kokia Jusu drauges patirtis su corianu kokie atsiliepimai.
O kodel granita pasirinkote as girdejau kad jis dar labaiu poretas ir net nuo vandens demes lieka g.gif bet cia gal kaska netaip supratau ? ar labai reikalauja rupestingos prieziuros granitas , kaip del jungimo siuliu ar matosi ? ir paskutinis klausimas ar ji galima padaryti sakykim 1 metro plocio ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 15:40)
Viliene, labai butu didelis ACIU jei ikeltumete nuotraukas ir aprasytumete kokia Jusu drauges patirtis su corianu kokie atsiliepimai.
O kodel granita pasirinkote as girdejau kad jis dar labaiu poretas ir net nuo vandens demes lieka  g.gif  bet cia gal kaska netaip supratau ? ar labai reikalauja rupestingos prieziuros granitas , kaip del jungimo siuliu ar matosi ? ir paskutinis klausimas ar ji galima padaryti sakykim 1 metro plocio ?  g.gif



visa info iš google, skaičiau viską ką radau apie visokius paviršius. man susidarė įspūdis, kad pvz marmuras visai netinka stalviršiui. o šiaip visus paviršius tepa impregnantais.
dėl pločių ir siūlių nežinau, man dar neuždėjo stalviršio, bet tose vietose kur stalviršis bus ir palangė, manau bus apie 80cm. apie siūles nesidomėjau, nes be jų juk nebus vis tiek, nes mano virtuvė U forma
nebepamenu, bet man atrodo lyg buvo SM tema apie stalviršius g.gif
Atsakyti
Aš kai domėjausi stalviršiais, tai pirmoj eilėj minėjo kvarcą (apie 900lt./m), o paskui corian ibrėžimų, įgėrimo atžvilgiu. Kvarcą labai išgyrė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 17, 19:21)
visa info iš google, skaičiau viską ką radau apie visokius paviršius. man susidarė įspūdis, kad pvz marmuras visai netinka stalviršiui.  o šiaip visus paviršius tepa impregnantais.
dėl pločių ir siūlių nežinau, man dar neuždėjo stalviršio, bet tose vietose kur stalviršis bus ir palangė, manau bus apie 80cm. apie siūles nesidomėjau, nes be jų juk nebus vis tiek, nes mano virtuvė U forma
nebepamenu, bet man atrodo lyg buvo SM tema apie stalviršius  g.gif

Aciu uz info 4u.gif tai jau neuzilgo turesite virtuvini komplekta tai pasirodykite kai viska sudes , labai man idomu del U formos as is tokios perejau prie L g.gif tai nebezinau ar gerai pasirinkau. Kiek beginiu metru pas jus gavosi U ar bus virsutines spinteles ? pas mane su U buvo be virsutiniu spinteliu , beginiu metru kaskur 5m.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 18:38)
Aciu uz info  4u.gif  tai jau neuzilgo turesite virtuvini komplekta tai pasirodykite kai viska sudes , labai man idomu del U formos as is tokios perejau prie L  g.gif  tai nebezinau ar gerai pasirinkau. Kiek beginiu metru pas jus gavosi U ar bus virsutines spinteles ? pas mane su U buvo be virsutiniu spinteliu , beginiu metru kaskur 5m.



pas mane iš L pavirto į U mirksiukas.gif . o kiek tų metrų net nesidomėjau... žiūrėjau kad susidėt kur būtų ir vardinau stalčius - kas kur bus. spintelės viršuj prie vienos sienos. manau kad birželio pabaigoj jau galėsiu parodyti savo virtuvę, nes nežinau per kiek uždės stalviršį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 15:40)
...
O kodel granita pasirinkote as girdejau kad jis dar labaiu poretas ir net nuo vandens demes lieka  g.gif  bet cia gal kaska netaip supratau ? ar labai reikalauja rupestingos prieziuros granitas , kaip del jungimo siuliu ar matosi ? ir paskutinis klausimas ar ji galima padaryti sakykim 1 metro plocio ?  g.gif


įkišiu trigrašį, nes neseniai įsirengėm granito stalviršį. 1m - galima, siūlė yra sieninėje plokštėje - matosi, nes gabalai ne iš to paties bloko. Vandens dėmių nelieka, bet kiek skaičiau, patys granitai irgi skirtingi, kuo tamsesnis, vientisesnis, t.y. sudaro mažesni grūdeliai, tuo mažiau porėtas.
daugiausia čia ganėm akis ir rinkom informaciją:
http://www.stonecont...tural-stone.htm
Priežiūrai dėmesio neskiriam jokio, tik reikės kartą ar du kart per metus papoliruoti su spec. chemija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 17 gegužės 2012 - 22:17
QUOTE(Infinity_ @ 2012 05 17, 19:38)
Aš kai domėjausi stalviršiais, tai pirmoj eilėj minėjo kvarcą (apie 900lt./m), o paskui corian ibrėžimų, įgėrimo atžvilgiu. Kvarcą labai išgyrė... g.gif

Tai cia kaip ir stiklo - kvarcinis stalvirsis ar kaip blush2.gif ?

QUOTE(Vilienė @ 2012 05 17, 22:38)
pas mane iš L pavirto į U  mirksiukas.gif . o kiek tų metrų net nesidomėjau... žiūrėjau kad susidėt kur būtų ir vardinau stalčius - kas kur bus. spintelės  viršuj prie vienos sienos. manau kad birželio pabaigoj jau galėsiu parodyti savo virtuvę, nes nežinau per kiek uždės stalviršį  g.gif

lotuliukas.gif lauksim jusu virtuves foto.
Na as dar laiko turiu del savo virtuvinio nes mes tik ziema uzsakinesime, bet dabar jau del isdestymo reikia apsispresti nes isves visas rozetes ir garu surinktuva ir tt doh.gif dar karta ikelsiu planus gal dar kas kokiu patarimu duosit ?

QUOTE(Y2K @ 2012 05 18, 00:14)
įkišiu trigrašį, nes neseniai įsirengėm granito stalviršį. 1m - galima, siūlė yra sieninėje plokštėje - matosi, nes gabalai ne iš to paties bloko. Vandens dėmių nelieka, bet kiek skaičiau, patys granitai irgi skirtingi, kuo tamsesnis, vientisesnis, t.y. sudaro mažesni grūdeliai, tuo mažiau porėtas.
daugiausia čia ganėm akis ir rinkom informaciją:
http://www.stonecont...tural-stone.htm
Priežiūrai dėmesio neskiriam jokio, tik reikės kartą ar du kart per metus papoliruoti su spec. chemija

4u.gif aciu Jums uz info. Pades lengviau apsispresti.
Papildyta:
Planas
user posted image

user posted image

user posted image

cia kur aplink ukine spinta tai nera ten sienos, ten i svetaine ir valgomaji atvira erdve.
Lauksiu dar komentaru blush2.gif
Atsakyti