Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Mivida @ 2012 05 16, 13:01)
Aiskutis  4u.gif
Na ir as su savo virtuve sulaukiau daug kritikos, tai tikriausiai nebuna idealiu virtuviu, kai visu zmoniu skirtingi skoniai  mirksiukas.gif Svarbu jums patinka.  4u.gif

Man pas jus dar patiko langai, nezinau ar praktiska, bet as megeja ziureti pro langus, ypac jei vaizdas malonus, tai man jusu variantas super  bigsmile.gif

Ai as kritika sveikai priimu, nematau reikalo uzsigauti biggrin.gif Atvirksciai- kas man nematoma, o kitam krinta i akis- privercia susimastyti, permastyti ir keist, jei pritariu smile.gif Ir mastau, kad kiekvienam- savo smile.gif Taigi, ikeliau ne tam, kad itikciau, o tam, kad tiesiog parodyciau smile.gif Lygiai taip pat, kaip ziurinejau ir issciupinejau kiekviena cia ikelta foto kitu merginu smile.gif
Langai, tai jooooooo- uzskaiciau ir as biggrin.gif Ir visai praktiska, netgi labai- saules kiek reikia, tiek ir pasiimi tai is pietu, tai is vakaru, arba visai uzsidarau, kad jos negauciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 16, 12:14)
Ai as kritika sveikai priimu, nematau reikalo uzsigauti biggrin.gif Atvirksciai- kas man nematoma, o kitam krinta i akis- privercia susimastyti, permastyti ir keist, jei pritariu smile.gif Ir mastau, kad kiekvienam- savo smile.gif Taigi, ikeliau ne tam, kad itikciau, o tam, kad tiesiog parodyciau smile.gif Lygiai taip pat, kaip ziurinejau ir issciupinejau kiekviena cia ikelta foto kitu merginu smile.gif 


Merginu pagalba, as pakeiciau rozetes biggrin.gif Man jos netrugde, bet sulaukiau komentaro, kad netinka, pagalvojau, pakeiciau, ir tikrai daug geriau atrodo, net is sveciu sulaukiau komplimento, kad grazios rozetes, tinka prie plyteliu, kokie mes saunuoliai, jog apie visas smulkmenas pagalvojom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 05 16, 13:23)
Merginu pagalba, as pakeiciau rozetes  biggrin.gif Man jos netrugde, bet sulaukiau komentaro, kad netinka, pagalvojau, pakeiciau, ir tikrai daug geriau atrodo, net is sveciu sulaukiau komplimento, kad grazios rozetes, tinka prie plyteliu, kokie mes saunuoliai, jog apie visas smulkmenas pagalvojom  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif va ir as apie tai smile.gif Zodziu, aciu kad esat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 16, 12:09)

Vat buvau lyg ivardijusi suma, tai nusistebejo, kad daug.. tada net pati susimasciau smile.gif o kaip Jums atrodo tokia virtuve kiek galetu kainuoti?



Ai, pražiūrėjau. Taip aš ir preliminariai nusimačius 7 tukst. virtuvės baldams.
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 05 16, 14:43)
Ai, pražiūrėjau. Taip aš ir preliminariai nusimačius 7 tukst. virtuvės baldams.


Man atrodo normali suma jei virtuve nemaza g.gif (cia aisku be buitines).
As numacius ~17 t baldam tikiuos kad coriano stalvirsis iseis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 16, 14:14)
Man atrodo normali suma jei virtuve nemaza g.gif  (cia aisku be buitines).
As numacius ~17 t baldam tikiuos kad coriano stalvirsis iseis  blush2.gif

Vat ir man taip atrodo- kai dariau apklausa pagal musu virtuve- buvo pasiulymu su kur kas didesnem sumom.
Atsakyti
Kuo ypatingas corian stalviršis?
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2012 05 16, 21:26)
Kuo ypatingas corian stalviršis?

ir man labai aktualu..
Tai čia vienas iš dirbtinio akmens gamintojų ?
Coriasn ir kiti

kodėl būtent Corian, o ne Hanex? Koks skirtumas?

Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2012 05 16, 22:26)
Kuo ypatingas corian stalviršis?



QUOTE(Garmina @ 2012 05 17, 08:51)
ir man labai aktualu..
Tai čia vienas iš dirbtinio akmens gamintojų ?
Coriasn ir kiti

kodėl būtent Corian, o ne Hanex?  Koks skirtumas?


Man jis ipatingas tuo, kad kriaukle ilieta, be to nera jungimo siuliu blush2.gif firmos ir Corian ir Hanex manau gerai thumbup.gif . Tik va apie balta stalvirsi esu girdejusi nekokiu atsiliepimu nes demes nuo stiprios arbatos arba burokeliu gali isigerti jei iskart nepavalysi doh.gif kazin cia teisybe? Gal kuri esat ka girdejusios, ar maciusios?
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 10:31)
Man jis ipatingas tuo, kad kriaukle ilieta, be to nera jungimo siuliu  blush2.gif  firmos ir Corian ir Hanex manau gerai  thumbup.gif . Tik va apie balta stalvirsi esu girdejusi nekokiu atsiliepimu nes demes nuo stiprios arbatos arba burokeliu gali isigerti jei iskart nepavalysi  doh.gif kazin cia teisybe? Gal kuri esat ka girdejusios, ar maciusios?

Kiek domejausi (man irgi virtuves gamintoju paieskos ne uz kalnu, projekteli jau turiu), tai nieks ten labai greit neisigeria, bent mums taip aiskino.
Pazystami yra pasidare vaiku vonios kambaryje su ilieta kriaukle, tai jau klausiu, kaip jiems tarnauja, kai uzsakinesiu. Nes as irgi balto noriu.


Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 17, 12:58)
Kiek domejausi (man irgi virtuves gamintoju paieskos ne uz kalnu, projekteli jau turiu), tai nieks ten labai greit neisigeria, bent mums taip aiskino.
Pazystami yra pasidare vaiku vonios kambaryje su ilieta kriaukle, tai jau klausiu, kaip jiems tarnauja, kai uzsakinesiu. Nes as irgi balto noriu.

Tai butu labai smalsu isgirsti ir man kaip jusu draugu kriaukle su stalvirsiu tarnauja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 12:20)
Tai butu labai smalsu isgirsti ir man kaip jusu draugu kriaukle su stalvirsiu tarnauja  blush2.gif

Tai kai suzinosiu-parasysiu.
Atsakyti