Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Eglu @ 2012 05 15, 21:42)
Laba 4u.gif

Sia savaite ir as planuoju susitikti su baldininkais...pries tai esu issiuntinejus virtuves projekta gal kokiu 15 baldziu...tai kainas paskaiciavo labai ivairias..atsirinkau is 15 baldziu..du..vienas ju www.arpolis.lt, kitas individualiai dirbantis, patirtis is VokeIII, rekomendacija is drauges...ziuresiu kaip viskas eisis kai susitiksiu..tada pasirinksiu viena..Musu virtuve apie ~10 beginiu metru, tai kaina gali buti apie ~160000Lt (blizgus MDF, daug stalciu su bloom, salele)



čia su nuliais viskas gerai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 15, 21:45)
čia su nuliais viskas gerai?  blink.gif

Uuups vienu per daug biggrin.gif ~16000Lt
Atsakyti
Bandau susidėlioti pagrindinius aspeltus kokios virtuvės noriu. Prasidės kitas etapas susitikimai su baldininkais. Gal kas žinot kokios galėtų būti panašių spalvų plokštės pavadinimai ar kodai:

user posted image
Atsakyti
labas rytas smile.gif

Na stai- musu virtuves zadetos foto.

user posted image bendras vaizdas
Virtuveje megstame seimininkauti abu su vyru. Bute senojoje nekaip netilpome, tai sitoj su malonumu sukiojames abu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Pasidejimo uztenka- daug stalciu, spinteles kampines su lentynomis- samoningai, indaplove 45 cm, mikrobange virs orkaites paslepta spinteleje. Stalciu mechanizmai „Hettich”
Matau kad kitos imones minimos, tai parasysiu ir cia- virtuve gaminomes http://www_easykitchen_lt/
Atsakyti
QUOTE
Na stai- musu virtuves zadetos foto


Turėtų būti patogi šeimininkauti.
Norėjau paklausti stalviršis atspalvis kaip ir spintelių?
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 16, 09:33)
labas rytas smile.gif

Na stai- musu virtuves zadetos foto.



Graži ir patogi virtuvė 4u.gif
Mano taip pat bus U formos, jei nepaslaptis - kiek kainavo baldai?
Atsakyti
Sveikinu, Ausryt 4u.gif
labai graziai viska susiprojektavot! skirtumas nuo buvusios tavo "nuostabios" senosios virtuves yra akivaizdus!!! smile.gif
kepk pyraga - vaizuosim svesti ikurtuviu!
Papildyta:
QUOTE(Kesiute @ 2012 05 15, 22:35)
Bandau susidėlioti pagrindinius aspeltus kokios virtuvės noriu. Prasidės kitas etapas susitikimai su baldininkais. Gal kas žinot kokios galėtų būti panašių spalvų plokštės pavadinimai ar kodai:

user posted image


bandau spelioti:
http://www_easykitch...dai2/riesutas1/
arba sitas
http://www_easykitch...adai2/riesutas/

Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 16, 10:33)
labas rytas smile.gif

Na stai- musu virtuves zadetos foto.


4u.gif grazi virtuve , graziai spalvos suderintos. Kiek pas jus beginiu metru cia kur stalvirsis?
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2012 05 16, 10:03)
Turėtų būti patogi šeimininkauti.
Norėjau paklausti stalviršis atspalvis kaip ir spintelių?

Tikrai patogi, labai preciziskai deliojausi visas detales, tai nusivilimui nebeliko preteksto smile.gif
Turit omeny sviesiu spinteliu? nea- skiriasi, ne toks pats.. pabandysiu ideti kazkokia info sviesios spinteles http://www_easykitch...nile---verbena/
stalvirsis F147 ST82 Valentino Grey, radau kazkur projektuke parasyta, nesuprantu, kodel jie is katalogo iseme pas save. Taigi, jis daugiau pilkesnis, nei kreminis, plyteles pagal vanile, o fuga tarp plyteliu- pagal stalvirsi. taigi tokia gavosi- kremine rudai pilka virtuve smile.gif

QUOTE(Kesiute @ 2012 05 16, 10:22)
Graži ir patogi virtuvė  4u.gif
Mano taip pat bus U formos, jei nepaslaptis - kiek kainavo baldai?

Aciu smile.gif
Vat buvau lyg ivardijusi suma, tai nusistebejo, kad daug.. tada net pati susimasciau smile.gif o kaip Jums atrodo tokia virtuve kiek galetu kainuoti?

QUOTE(dali_m @ 2012 05 16, 10:57)
Sveikinu, Ausryt  4u.gif 
labai graziai viska susiprojektavot! skirtumas nuo buvusios tavo "nuostabios" senosios virtuves yra akivaizdus!!! smile.gif
kepk pyraga - vaizuosim svesti ikurtuviu!
Papildyta:
bandau spelioti:
http://www_easykitch...dai2/riesutas1/
arba sitas
http://www_easykitch...adai2/riesutas/

Aciu aciu biggrin.gif Orkaite isbandyta- pyragai kepa puikiai- prasom pyragu ikurtuviu proga ir atvaziuoti smile.gif O apie sena virtuve arba gerai, arba nieko smile.gif Tai nebesakysiu nieko lotuliukas.gif Ta virtuve buvo senuju seimininku palikimas, ir as 10 m taip prie jos ir nepripratau smile.gif
Del spalvos- tai ne riesutas, o sokoladas smile.gif paziurejau, kad ne apie mano virtuve rasei biggrin.gif o apie paveiksliukyej auksciau biggrin.gifD tai gal tada ir riesutas...

QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 16, 11:24)
4u.gif  grazi virtuve , graziai spalvos suderintos. Kiek pas jus beginiu metru cia kur stalvirsis?


Aciu ir Jums uz gera zodi smile.gif
Ka turit omeny- beginius metrus ir kurios dalies- stalvirsio? Cia kur pusbaris? 180x90 stalvirsio matmenys. Is vidines puses iseina dvi spinteles ir stalciu blokas 3x60.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrapo: 16 gegužės 2012 - 11:12
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 16, 08:33)
labas rytas smile.gif

Na stai- musu virtuves zadetos foto.

user posted image bendras vaizdas


Labai grazios virtuves spalvos ir praktiskas sviesios spalvos darbastalis, nesimato trupuniu, dilkiu ir pan.

Bet nepatiko siauros lentyneles virs kaitlentes, kaupsis dulkes, riebalai, matomi daiktai tikrai nepriduoda grozio ir virs saldytuvo, bet cia gal tik mano "beda", megstu viska slepti biggrin.gif
Dar uzkliuvo sienu plyteles, virs kaitlentes auksciau, o virs baro zemiau, kampe visai ju "nekelet", palikote viena juosta apcioje g.gif gal tai nera labai svarbu, bet man graziau, kai viskas viename lygyje blush2.gif na ir baro keduciu ryskiai per daug, netrugdo?

Tiesiog mums jau greitai reikes geru, kokybisku baro kedziu, kolkas turime laikinas, 3 vienetus, tik tiek tilpo prie stalo. Gyvename 3, bet kai yra sveciu, jau truksta kedziu, bet galvoju palikti kiek yra, ar pirkti daugiau, bet nebutu kur jas deti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 05 16, 12:09)
Labai grazios virtuves spalvos ir praktiskas sviesios spalvos darbastalis, nesimato trupuniu, dilkiu ir pan.

Bet nepatiko siauros lentyneles virs kaitlentes, kaupsis dulkes, riebalai, matomi daiktai tikrai nepriduoda grozio ir virs saldytuvo, bet cia gal tik mano "beda", megstu viska slepti  biggrin.gif
Dar uzkliuvo sienu plyteles, virs kaitlentes auksciau, o virs baro zemiau, kampe visai ju "nekelet", palikote viena juosta apcioje  g.gif  gal tai nera labai svarbu, bet man graziau, kai viskas viename lygyje  blush2.gif  na ir baro keduciu ryskiai per daug, netrugdo?

Tiesiog mums jau greitai reikes geru, kokybisku baro kedziu, kolkas turime laikinas, 3 vienetus, tik tiek tilpo prie stalo. Gyvename 3, bet kai yra sveciu, jau truksta kedziu, bet galvoju palikti kiek yra, ar pirkti daugiau, bet nebutu kur jas deti  doh.gif

Mivida, aciu uz pastebejimus. Is tikro- mano pirminiam sumanyme- ne vienos atviros lentyneles (ir ne tik virtuveje). Kadangi tarp spintos ir kaitlentes yra tarpas- apacioj cargo krepsys, o virsuj, islaikant tas pacias proporcijas ir linijas, neliko nieko kito kaip eiti i va toki kompromisa.. tiek dar issivalyti nebus sunku smile.gif
Daiktai virs saldytuvo dar nerade savo vietos smile.gif Isikele esam tik vos kelias savaites, tai dar ta "deziu" stadija smile.gif Ateityje ten bus du vienodi pinti krepsiukai, jei rasiu i tas mazas atviras lentynas pagal ismatavimus- ir ten tokius pat krepsiukus a la stalciukus idesiu smile.gif
Plyteliu ant tos sienos kur kriaukle apskritai neplanavau deti, taciau mane ikalbejo, kad siena taskysis ir praktiskiau butu deti, perkalbejo smile.gif Neziurint i tai, kad siena atspariais vandeniui dazais dazyta smile.gif Tebunie, man netrukdo smile.gif deliojom ir dar pora eiliu kaip ir virs kaitlentes- man buvo negrazu smile.gif Ant tos tuscios sienos kabinsiu dideli laikrodi, koki 50 cm skersmens. Arba pati dekupazupsiu, arba ziuresiuos koki pirktini smile.gif
Apie kedes- pirktos IKEA su ta mintim, kad laikinai- musu pastoviai buna 4, kartais 5, ir visos kedes naudojamos nuolat. Kai atsiras valgomojo stalas ir kedes prie jo, tuomet bus derinamos ir pusbario kedes, va tada ju uzteks gal ir 4 smile.gif Argumentas- kad uz 5 sumokejom tiek, kiek uz masyvo viena butume mokeje smile.gif taigi ismesti, ar pasideti i sandeliukai nebus labai gaila smile.gif
Atsakyti
Aiskutis 4u.gif
Na ir as su savo virtuve sulaukiau daug kritikos, tai tikriausiai nebuna idealiu virtuviu, kai visu zmoniu skirtingi skoniai mirksiukas.gif Svarbu jums patinka. 4u.gif

Man pas jus dar patiko langai, nezinau ar praktiska, bet as megeja ziureti pro langus, ypac jei vaizdas malonus, tai man jusu variantas super bigsmile.gif
Atsakyti