Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 14, 10:18)
Grazus derinukas Divia  thumbup.gif  jauku. Kokio plocio Jusu sala, ir kokio ilgio ?

Aciu ax.gif Ilgis-164 cm,o plotis 90 cm.Is vidaus puses 4 stalciai po 80 cm plocio,is isores atidaromom durim spinteles.
Mane tik trupui biesina baras-aukstas (115 cm) ir siaurokas,kazkaip atrodo kaip suspaustu ta sala g.gif Na bet cia gal todel,kd pati esu neauksta,yaip ir atrodo biggrin.gif ,vyrui viskas atodo ok ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divia: 14 gegužės 2012 - 19:10
Nu va, mano baldeliai jau užsakyti, atrodo, Jonines sutiksiu jau "damuštoj" virtuvėj thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, gal galit parekomenduot kur VLN galima uzsisakyt virtuves baldus? Butu smagu, kad parasytumete ir kaina apytiksliai beginio metro. Nesinori be rekomendaciju kazkaip uzsisakineti. ACIU!
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2012 05 14, 21:09)
Aciu  ax.gif  Ilgis-164 cm,o plotis 90 cm.Is vidaus puses 4 stalciai po 80 cm plocio,is isores atidaromom durim spinteles.
Mane tik trupui biesina baras-aukstas (115 cm) ir siaurokas,kazkaip atrodo kaip suspaustu ta sala  g.gif Na bet cia gal todel,kd pati esu neauksta,yaip ir atrodo  biggrin.gif ,vyrui viskas atodo ok ..

4u.gif man irgi baras siek tiek aukstokas atrodo g.gif as gal buciau pratesus stalvirsi taip butu galima atsisest, bet neausktai. Bet cia tik mano nuomone siaip labai grazu pridetas medinis bariukas ax.gif jaukumo priduoda.


QUOTE(ritavi @ 2012 05 15, 10:27)
Nu va, mano baldeliai jau užsakyti, atrodo, Jonines sutiksiu jau "damuštoj" virtuvėj thumbup.gif  biggrin.gif

thumbup.gif lauksim foto
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 15, 10:45)
thumbup.gif  lauksim foto

Būtinai hi.gif
Atsakyti
gal kam teko susidurti su TIKO BALDAI virtuvės baldų gamyba?
Parduotuvėje pateikti pavyzdžiai ir pats dizaineris paliko gan gerą įspūdį, bet internetinis puslapis neveikia, skundų nerandu
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2012 05 15, 10:10)
Sveikos mamos, gal galit parekomenduot kur VLN galima uzsisakyt virtuves baldus? Butu smagu, kad parasytumete ir kaina apytiksliai beginio metro. Nesinori be rekomendaciju kazkaip uzsisakineti. ACIU!

Sveiki, jungiuos ir as i jusu pokalbius smile.gif Atejau pasipasakoti, kad labai daug skaiciau sitoje temukeje, deliojausi mintis ir generavau idejas. Aciu visoms- tikrai su savo diskusijom prisidejot prie mano svajoniu virtuves smile.gif
Galiausiai radau kas puikiai igyvendino mano norus- saunus bendras darbas su projektuotoja ir vyrukais, kurie virtuve pastate i vieta biggrin.gif Virtuve isejo ne maza- visi 6.3 metrai. Specialiai prasiau paskaiciuoti, kad isivaizduoti kaip tie metrai skaiciuojasi.. Uz visa virtuve be technikos mokejau apie 7100 lt.

Nezinau ar gali palaikyti reklama firmos ivardinima? Jei ne- parasysiu cia, jei taip- i az smile.gif
Ir foto galesiu ikelti, kai tik permesiu is fotiko i PC.

Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 15, 17:46)
Sveiki, jungiuos ir as i jusu pokalbius smile.gif Atejau pasipasakoti, kad labai daug skaiciau sitoje temukeje, deliojausi mintis ir generavau idejas. Aciu visoms- tikrai su savo diskusijom prisidejot prie mano svajoniu virtuves smile.gif
Galiausiai radau kas puikiai igyvendino mano norus-  saunus bendras darbas su projektuotoja ir vyrukais, kurie virtuve pastate i vieta biggrin.gif Virtuve isejo ne maza- visi 6.3 metrai. Specialiai prasiau paskaiciuoti, kad isivaizduoti kaip tie metrai skaiciuojasi.. Uz visa virtuve be technikos mokejau apie 7100 lt.

Nezinau ar gali palaikyti reklama firmos ivardinima? Jei ne- parasysiu cia, jei taip- i az smile.gif
Ir foto galesiu ikelti, kai  tik permesiu is fotiko i PC.

Labai idomu bus pamatyti 4u.gif lauksim foto !
Atsakyti
sveikos, as irgi ruosiuosi virtuves remontui, virtuve mano nedidele 9 kv, kolkas mazdaug zinau ko noriu, tik nemoku maketuoti, norejau paklausti kur vilniuje uzsisakote baldus? na 7 tuks tikrai nenoreciau uz vien baldus palikt ax.gif
Atsakyti
Ar dar kas užsisakinėja Vokės salonuose baldus,nes labai ten brangu g.gif kaip ten jie dar pragyvena,o ir atsiliepimų ir gerų ,ir blogų skaičiau.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 05 15, 19:14)
Ar dar kas užsisakinėja Vokės salonuose baldus,nes labai ten brangu g.gif kaip ten jie dar pragyvena,o ir atsiliepimų ir gerų ,ir blogų skaičiau.

oj mes irgi issikvietem is vokes3 zmones;)na ir prasidejo 4u.gif 4u.gif
to nedarom tas neimanoma:D
pvz jie net negali padaryti kampa virtuves ne 90kampu o 45 bigsmile.gif
to del kokybes tai mama turi jau 6metus lb dziaugiasi:)
Atsakyti
Laba 4u.gif

Sia savaite ir as planuoju susitikti su baldininkais...pries tai esu issiuntinejus virtuves projekta gal kokiu 15 baldziu...tai kainas paskaiciavo labai ivairias..atsirinkau is 15 baldziu..du..vienas ju www.arpolis.lt, kitas individualiai dirbantis, patirtis is VokeIII, rekomendacija is drauges...ziuresiu kaip viskas eisis kai susitiksiu..tada pasirinksiu viena..Musu virtuve apie ~10 beginiu metru, tai kaina gali buti apie ~160000Lt (blizgus MDF, daug stalciu su bloom, salele)
Papildyta:
QUOTE(Ausrapo @ 2012 05 15, 15:46)

Nezinau ar gali palaikyti reklama firmos ivardinima? Jei ne- parasysiu cia, jei taip- i az smile.gif
Ir foto galesiu ikelti, kai  tik permesiu is fotiko i PC.

Butu naudinga, jeigu parasytumete pas ka gaminotes ir foto ikeltumete 4u.gif Galit ir i az parasyti firma 4u.gif
Atsakyti