Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

O kokie minusai montuojamu saldytuvu? Mes toki nusipirkom, bet dar neimontavom...
Atsakyti
gal stalą stumti prie lango,tada užsipildytų visa palangė. g.gif

šis variantas mums netinka, kadangi užsistatytų išejimas į koridorių doh.gif
O įmontuojamą šaldytuvą mes jau turime įsigiję 4u.gif
ir projektuke ten šaldytuvas nėra šalia orkaitės - tarp jų būtų ūkinė spinta 30 cm, kaip ši
user posted image

Iš projekto nesimatė kur iėjimai, tai dabar pažymėjau (tikiuos eina suprasti blush2.gif ) o dėl cargo 15 cm konteinerio galvojame jo visai atsisakyti, tuomet nebebūtų tiek nevienodų pločių spintelių suskirstymų ir rezultate būtų šie blokai:
60 cm Šaldytuvas,
30 cm ūkinė spinta,
80 cm stalčiai po kaitlente,
60 cm stalčiai,
kampinė karuselė 90 x 90 cm (kampo durelės po 30 cm)
ir prie lango - 60 cm spintelė po kriaukle,
60 cm indaplovė g.gif
user posted image
Atsakyti
_s-i-r-d-u-t-e_, mūsų projektai išties panašūs, tik mano virtuvės matmenys nedėkingi (3,90 x 2.94 m) todėl variantai su salom/barais/prailgintais stalais nelabai išeina doh.gif o šiaip tavasis projektukas liuks drinks_cheers.gif
beje, su kokia programa dareisi projekta, nes su ALNO man nelabai išeina blush2.gif

ir kaip dėl spalvų nusprendėt? Mes kėtinam fasadą daryti blizgų MDF šveniai baltos spalvos ir galvojame apie tokį stalviršį
user posted image blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 05 12, 11:28)
Patarkit prasau del virtuves stalvirsio. Noriu balto blizgaus fasado, bet nezinau, koki stalvirsi rinktis  doh.gif  Gal kas turetu geru minciu? 

Pas mus virtuvej saloj ivori spalvos blizgios spinteles su tamsiu stalvirsium,ikeliu,gal pades susidaryt bendra vaizda mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niktise @ 2012 05 13, 20:23)
_s-i-r-d-u-t-e_, mūsų projektai išties panašūs, tik mano virtuvės matmenys nedėkingi (3,90 x 2.94 m) todėl variantai su salom/barais/prailgintais stalais nelabai išeina doh.gif o šiaip tavasis projektukas liuks  drinks_cheers.gif
beje, su kokia programa dareisi projekta, nes su ALNO man nelabai išeina  blush2.gif

ir kaip dėl spalvų nusprendėt? Mes kėtinam fasadą daryti blizgų MDF šveniai baltos spalvos ir galvojame apie tokį stalviršį
user posted image  blush2.gif

Projektavau ne pati, o projektuotojas smile.gif stalvirsis bus kaip sioj nuotraukoj, virsutines spinteles taip pat, visa kita siek tiek tamsiau smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2012 05 13, 21:30)
Pas mus virtuvej saloj ivori spalvos blizgios spinteles su tamsiu stalvirsium,ikeliu,gal pades susidaryt bendra vaizda  mirksiukas.gif

Grazus derinukas Divia thumbup.gif jauku. Kokio plocio Jusu sala, ir kokio ilgio ?
Atsakyti
Labai aciu visoms atsakiusioms del stalvirsio 4u.gif
Atsakyti
kvailai paklausiu...
o gali buti spinteles su stalciais nestandartines, o pvz po 73 cm? kad ar visgi skaiciuotis ir taikytis kad butu 60, 80 ir pan? ax.gif

isivaizduoju, kad indaplove statyti salia kampines spinteles gali buti nepatogu, nes priejimas tik is vienos puses bus. ar klystu?

Jau sakiau, kad susikuriau savo projekta, susideliojau ant lapo, a su alno kazkas ne taip, nesiziuri... Beto vyras uzbrokavo mano ideja su baru - jam nepatinka, man pusbaris vaizdo nepriduoda, tad nusprendem atitverti sekcija 140-150 cm aukscio, kad tik galva matytusi biggrin.gif kur valgysim dar neaisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 14, 14:32)
kvailai paklausiu...
o gali buti spinteles su stalciais nestandartines, o pvz po 73 cm? kad ar visgi skaiciuotis ir taikytis  kad butu 60, 80 ir pan?  ax.gif

isivaizduoju, kad indaplove statyti salia kampines spinteles gali buti nepatogu, nes priejimas tik is vienos puses bus. ar klystu?

Jau sakiau, kad susikuriau savo projekta, susideliojau ant lapo, a su alno kazkas ne taip, nesiziuri... Beto vyras uzbrokavo mano ideja su baru - jam nepatinka, man pusbaris vaizdo nepriduoda, tad nusprendem atitverti sekcija 140-150 cm aukscio, kad tik galva matytusi biggrin.gif kur valgysim dar neaisku biggrin.gif


Taip, spintelės gali būti skirtingo pločio - taipogi 73 cm.

O kam toks aukštas "baras"? jei norisi pasislėpt, tai tada jau geriau iškart mūryti sieną. Na ir jeigu nebus valgomojo stalo, tai tada išvis neaišku kur valgyt.
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 05 14, 13:34)
Taip, spintelės gali būti skirtingo pločio - taipogi 73 cm.

O kam toks aukštas "baras"? jei norisi pasislėpt, tai tada jau geriau iškart mūryti sieną. Na ir jeigu nebus valgomojo stalo, tai tada išvis neaišku kur valgyt.


didelis pietu stalas bus bendroj erdvej tik toliau nuo virtuves (kai leis finansai). Jis tikriausiai bus sveciams ir seimos pietums... deja,retai valgom kartu. bet nezinau ar eisiu prie jo gert kavos, o kur atsisest virtuvej nenumatem...
atsitverti norisi, nemegstu virtuvinio bardako rodyt. pilnai atskirta virtuve nepatinka..
dabar turim 150cm pertvara su ifrezuotom rankenelem, tad neatrodo kaip spinta..
turiu pasakyt kur vamzdi gartraukiui isvest ir vandens ivadus padaryt, o pati neapsisprendziu kaip isdestyt... Kaip ir apsvietimo virtuvej nesugalvoju (po spintelem aisku bus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millena: 14 gegužės 2012 - 13:56
dar jusu nuomones paklausiu, nes siandien paskutine diena apsispresti.
musu svetainei lubos nuozulnios, virtuves vienam kampe 2,40 kitam apie 3, siena 4,35m. ar nuleist lubas virs spinteliu kad butu lygiai? Kuo ilgiau ziuriu, tuo labiau man norisi nieko nedaryt, bet ar tas lubu nuozulnumas nesipjaus su spinteliu eile? Planavau darytis virsutines 90cm sviesias iki pat to nuleidimo, bet... nenoriu uzgriozdinti.. (gylis nuleidimo pagal saldytuvo gy 60cm)..

Nemaniau, kad taip sunku apsisprest

svetaines valgomojo ir virtuves planas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millena: 14 gegužės 2012 - 14:43
nu va, pasitare su protingesniais visgi galvojam virtuve uzsukti ties langu... ir sieneliu nestatyti, atsistverti suspesim, bet taip zymiai erdviau ir sviesiau bus.
Atsakyti