Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE
Ai ir dar klausimas.. ar teko girdeti kokiu blogu atsiliepimu apie blum sistemas stalciuose, kur paspaudi ir stalcius pats atsidaro (tuo atveju, jeigu virtuves apatineje dalyje nedaryti jokiu rankeneliu).
Ir tada kaip dazniausiai daro su indaplovemis, jeigu virtuve be rankeneliu ir be ifrezuotu rankeneliu?


Rankenėlių būna įfrezuojamų į kantą, tvirtinasi iš "blogosios" pusės. Iš priekio jų praktiškai nesimato. Kažkur parodoj mačiau.
O stalčiai su paspaudimu virtuvėj g.gif nežinau ar nenusičiupinėja. Taip kad dar prieš palnuodami tokius stalčius nueikit kur į salonus ir pamėginkit padarinėti tokius stalčius. Ir pamatysit ar tikrai bus patogu, ar gerai atsidaro tiek platus didelis stalčius.
Aš bent prieš tokius stalčius. schmoll.gif
Su minimaliom rankenėlėm, nekrentančiom į akis. Na gal tik šiukšliadėžę norėtųsi atidarinėti su paspaudimu. Bet kai paskaičiuos kainas, tai tada ir nuspręsim. ax.gif

Divia, labai graži virtuvė. Tokia šilta jauki. Ir spalvų derinukas... Apie tokį mąstau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saron: 11 gegužės 2012 - 14:53
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 11, 14:34)
mirksiukas.gif  lauksim projekto ir pabandysim padeti !

dekoju:)kuo daugiau nuomoniu tuo geriau;)
Atsakyti
Patarkit prasau del virtuves stalvirsio. Noriu balto blizgaus fasado, bet nezinau, koki stalvirsi rinktis doh.gif Gal kas turetu geru minciu? blush2.gif As noriu sviesaus stalvirsio, vyras tamsaus doh.gif

Taip atrodo virtuves plyteles ir sienos:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2012 05 11, 15:51)
Rankenėlių būna įfrezuojamų į kantą, tvirtinasi iš "blogosios" pusės. Iš priekio jų praktiškai nesimato. Kažkur parodoj mačiau.


Bukit atsargios rinkdamosios ifrezuojamas i kanta rankeneles, nes mano giminaite tokias virtuveje susidejo ir dabar labai gailisi bei galvoja kuo pakeitus, nes baisiai astrios, kampai is vis baisu, kad vaikas atsitrenkes galvos neprasiskeltu unsure.gif
Jau ne vienas kelnes yra suplesiusi i tas rankeneles.
O virtuve dare tikrai ne garaznikai kokie, normali firma...
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 05 12, 12:28)
Patarkit prasau del virtuves stalvirsio. Noriu balto blizgaus fasado, bet nezinau, koki stalvirsi rinktis  doh.gif  Gal kas turetu geru minciu?  blush2.gif  As noriu sviesaus stalvirsio, vyras tamsaus  doh.gif

Taip atrodo virtuves plyteles ir sienos:


O spinteles kokios spalvos bus?
Jeigu tamsesnes, tada stalvirsis sviesesnis, bet jeigu sviesios, derinciau tamsesni...
Na, nebutinai juoda ar pan., bet kazkas tokio visai turetu dereti:
user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikutės, jungiuos prie jūsų, kuriančių savo svajonių virtuvės 4u.gif jau projektuką - viziją kaip ir turim, tad norisi išgirsti jūsų pasiūlymus/pastabas blush2.gif
dėl virtuvės spalvinės gamos parinkimo tai sienų ir grindų spalva analogiška kriorsos įdėtos virtuvės nuotraukėlės, tik grindų ,plytelių "raštas" medžio imitacija.
Projekte dar nėra pataisyta, kad siauras cargo krepšys esantis už dviejų stalčių blokų perkeltas už orkaitės (kadangi pas mus kaitlentė dujinė, tai nuo sienelės iki kaitlentės norim palikti 25 cm) smile.gif
o toji plokštė tai būsimas stalas (tik projekte gavosi be kojų) blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 05 12, 10:28)
Patarkit prasau del virtuves stalvirsio. Noriu balto blizgaus fasado, bet nezinau, koki stalvirsi rinktis  doh.gif  Gal kas turetu geru minciu?  blush2.gif  As noriu sviesaus stalvirsio, vyras tamsaus  doh.gif

Taip atrodo virtuves plyteles ir sienos:



pas mane bus baltas blizgus fasadas ir medzio masyvo stalvirsis. dar galovju apie balta stalvirsi.
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2012 05 13, 08:13)
pas mane bus baltas blizgus fasadas ir medzio masyvo stalvirsis.


thumbup.gif mano irgi panasios mintys
Atsakyti
QUOTE(Niktise @ 2012 05 13, 02:00)
Sveikutės, jungiuos prie jūsų, kuriančių savo svajonių virtuvės  4u.gif jau projektuką - viziją kaip ir turim, tad norisi išgirsti jūsų pasiūlymus/pastabas  blush2.gif
dėl virtuvės spalvinės gamos parinkimo tai sienų ir grindų spalva analogiška kriorsos įdėtos virtuvės nuotraukėlės, tik grindų ,plytelių "raštas" medžio imitacija.
Projekte dar nėra pataisyta, kad siauras cargo krepšys esantis už dviejų stalčių blokų perkeltas už orkaitės (kadangi pas mus kaitlentė dujinė, tai nuo sienelės iki kaitlentės norim palikti 25 cm)  smile.gif
o toji plokštė tai būsimas stalas (tik projekte gavosi be kojų)  blush2.gif user posted image

gal stalą stumti prie lango,tada užsipildytų visa palangė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktise @ 2012 05 13, 02:00)
Sveikutės, jungiuos prie jūsų, kuriančių savo svajonių virtuvės  4u.gif jau projektuką - viziją kaip ir turim, tad norisi išgirsti jūsų pasiūlymus/pastabas  blush2.gif
dėl virtuvės spalvinės gamos parinkimo tai sienų ir grindų spalva analogiška kriorsos įdėtos virtuvės nuotraukėlės, tik grindų ,plytelių "raštas" medžio imitacija.
Projekte dar nėra pataisyta, kad siauras cargo krepšys esantis už dviejų stalčių blokų perkeltas už orkaitės (kadangi pas mus kaitlentė dujinė, tai nuo sienelės iki kaitlentės norim palikti 25 cm)  smile.gif
o toji plokštė tai būsimas stalas (tik projekte gavosi be kojų)  blush2.gif user posted image

o mane bando atkalbeti kad montuojamas saldytuvas ir iskart salia montuojama orkaite ir mikrobanku krostele nelb graziai atrodo,dvi gremezdiskos spinteles g.gif
man tai gal ir visai normaliai. ax.gif o jums kaip kitoms atrodo?gal kas gali patarti kaip geriau
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 13, 17:30)
o mane bando atkalbeti kad montuojamas saldytuvas ir iskart salia montuojama orkaite ir mikrobanku krostele nelb graziai atrodo,dvi gremezdiskos spinteles g.gif
man tai gal ir visai normaliai. ax.gif o jums kaip kitoms atrodo?gal kas gali patarti kaip geriau

mano projektas labai panasus i tavaji smile.gif tik pas mane saldytuvas neimontuojamas (yra keletas draugu ir giminaiciu kurie gailisi kad saldytuva pasidare imontuojama, tai nusprendem laisvai pastatyti) smile.gif orkaite mano taip pat aukstai ir prie pat saldytuvo wink.gif kolkas neketinam nieko keisti sioj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 05 13, 16:57)
mano projektas labai panasus i tavaji smile.gif tik pas mane saldytuvas neimontuojamas (yra keletas draugu ir giminaiciu kurie gailisi kad saldytuva pasidare imontuojama, tai nusprendem laisvai pastatyti) smile.gif orkaite mano taip pat aukstai ir prie pat saldytuvo wink.gif kolkas neketinam nieko keisti sioj vietoj smile.gif

su tais montuojamais saldytuvais lb daug ko prisiklausiau:)bet vistiek issirinkau montuojama blush2.gif
Atsakyti