Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 10, 19:35)
yra du dideli langai:)planavom kampine virtuve daryt ,kampas ne 90laipsiu o 45,man taip graziau:)vat as taip ir pagalvojau jei daryti balta blizgancia ir remus juodus,na ka as zinau bus kaip ligoninei doh.gif
gal ir jusu tiesa kad grazu kazkokia medine detale deti


Na cia skonio reikalas, grazu balta/juoda tik gal kiek saltoka g.gif as asmeniskai prie tokio derinio butinai deciau sviesaus medzio detaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 11, 09:25)
Na cia skonio reikalas, grazu balta/juoda tik gal kiek saltoka  g.gif  as asmeniskai prie tokio derinio butinai deciau sviesaus medzio detaliu 4u.gif

del sviesaus medzip detaliu butinai pagalvosiU:)dekui
dar laukiu patarimu
Atsakyti
Sveikos,merginos. 4u.gif Noreciau ir as prisijungt prie jusu ax.gif
Kadangi ilgai sekiau jusu temele ir taip formavau savo nuomone, noreciau padekoti uz jusu dalinimasi patarimais ir patirtimi.. 4u.gif Neseniai isikelem i naujus namucius,noriu parodyti atliktus savo "namu darbus"..Daug kas dar nepabaigta,bet tai tik laiko ir finansu klausimas mirksiukas.gif
Mano virtuve-
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2012 05 11, 12:19)
Sveikos,merginos. 4u.gif Noreciau ir as prisijungt prie jusu  ax.gif
Kadangi ilgai sekiau jusu temele ir taip formavau savo nuomone, noreciau padekoti uz jusu dalinimasi patarimais ir patirtimi.. 4u.gif Neseniai isikelem i naujus namucius,noriu parodyti atliktus savo "namu darbus"..Daug kas dar nepabaigta,bet tai tik laiko ir finansu klausimas  mirksiukas.gif
Mano virtuve-
user posted image

lb grazu:)as irgi db galvoju apie juoda balta ir kazka medzio spalvytes:)
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2012 05 11, 14:19)
Sveikos,merginos. 4u.gif Noreciau ir as prisijungt prie jusu  ax.gif
Kadangi ilgai sekiau jusu temele ir taip formavau savo nuomone, noreciau padekoti uz jusu dalinimasi patarimais ir patirtimi.. 4u.gif Neseniai isikelem i naujus namucius,noriu parodyti atliktus savo "namu darbus"..Daug kas dar nepabaigta,bet tai tik laiko ir finansu klausimas  mirksiukas.gif
Mano virtuve-
user posted image

Labai grazu ir jauku wub.gif saunuole !
Pasirodyk daugiau ka sukurei savo namuciuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 11, 12:43)
Labai grazu ir jauku  wub.gif saunuole !
Pasirodyk daugiau ka sukurei savo namuciuose  blush2.gif

man irgi aktualu ka dar mamyte sugalvojo:)
4u.gif
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif
Skaitineju sia tema, nes irgi reikes virtuve isirenginet..
Bet dar minciu pilna galva doh.gif nesusideda iki galo taskai, ypac del spalvu.

Norisi sviesaus varianto (virsutines spinteles tikrai darysiu blizgias baltas ar kremines spalvos).. o ka su apacia daryt ir nezinau, norejau irgi blizgia deti , bet visi bando atkalbet,kad susibraizys, susidauzys ir daug prieziuros reikalaus. Tai pradedu svarstyt apie medzio imitacija.

gal kur kokiu matet pavyzdeliu su pilkais atspalviais? koks nors pilksvas azuolas ar pan? ax.gif Labai jau traukia i pilkuma smile.gif
Papildyta:
Ai ir dar klausimas.. ar teko girdeti kokiu blogu atsiliepimu apie blum sistemas stalciuose, kur paspaudi ir stalcius pats atsidaro (tuo atveju, jeigu virtuves apatineje dalyje nedaryti jokiu rankeneliu). ax.gif
Ir tada kaip dazniausiai daro su indaplovemis, jeigu virtuve be rankeneliu ir be ifrezuotu rankeneliu?
Atsakyti
Aciu uz siltus zodelius.Isties dar labai parodyt ir nera ka.Darbu begale,o kadangi apdaila daromes savo rankomis,o darbam lieka laiko tik po darbu,tai ir judam tik is leto ax.gif Kai pabaisiu kabint uzuolaidas,o vyras sudes i vietas mikrobange ir garu surinktuva, nupaveiksluosiu daugiau..
O kas liecia del blizgiu spinteliu,tai pasakysiu,kad savo variantu esu labai patenkinta-tamsios dengtos neblizgia medziaga,o sviesios blizgios-perbraukiu su dregnu ranksluosteliu ir blizga-nei trinti,nei sveisti-prieziura PASAKA thumbup.gif
Man tik tas barinis stalas kiek kliuva schmoll.gif -toks siaurokas ir poaukstis,kazkaip kitaip isivaizdavau kad bus ,sakau,gal pakeist ir det ji isilgai salos,bet vel ten atidaromos dureles g.gif ,ir dar tarp langu noreciau pakabint pora spinteliu,tik nelabai susidariau vaizdo kokiu noriu g.gif
Taip kad,fantazuot ir fantazuot dar.. mirksiukas.gif
Atsakyti
va as kazko noreciau tarp situ dieju virtuviu:)tik kad mano grindys jau paklijuotos tamsios doh.gif ir gal visai reikia paklausyti kur nors ideti mediniu detaliu:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 11, 16:00)
va as kazko noreciau tarp situ dieju virtuviu:)tik kad mano grindys jau paklijuotos tamsios doh.gif ir gal visai reikia paklausyti kur nors ideti mediniu detaliu:)
user posted image
user posted image

Lukauzd , antrasis variantas labai grazus, galima butu reminti virtuves spinteles juodai (kaip antrame pav) bet dureles daryti blizgias baltas kai kurias medzio imitacijos , butu tikrai labai grazu g.gif medine dalis priduotu svelnumo , siltumo , jaukumo , O kokios grindys jusu, grynai juodos ar pilkos tamsiai ?
Papildyta:
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 11, 16:00)
va as kazko noreciau tarp situ dieju virtuviu:)tik kad mano grindys jau paklijuotos tamsios doh.gif ir gal visai reikia paklausyti kur nors ideti mediniu detaliu:)


dar jei virtuve sviesi ir nemazai langu tai ir toks va variantas labai grazu jei traukia tamsesnes spalvos ax.gif
http://www.google.co...r:10,s:10,i:118
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 11, 14:12)
Lukauzd , antrasis variantas labai grazus, galima butu reminti virtuves spinteles juodai (kaip antrame pav) bet dureles daryti blizgias baltas kai kurias medzio imitacijos , butu tikrai labai grazu  g.gif medine dalis priduotu svelnumo , siltumo , jaukumo , O kokios grindys jusu, grynai juodos ar pilkos tamsiai ?

del blizgumo tai taip noriu blizgiu dureliu:)bet gal nelb baltu,nors kokio atspalvio,nes man balta lb jau primena ligonine:)po savaites turesiu savo virtuves projekta tai galesiu atsiusti,kad padetumet isrinkti kur medzia detaliu ideti:)grindis ne visai juodas,su pilkom gal net sidabrinem detalem:)
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 11, 16:17)
del blizgumo tai taip noriu blizgiu dureliu:)bet gal nelb baltu,nors kokio atspalvio,nes man balta lb jau primena ligonine:)po savaites turesiu savo virtuves projekta tai galesiu atsiusti,kad padetumet isrinkti kur medzia detaliu ideti:)grindis ne visai juodas,su pilkom gal net sidabrinem detalem:)

mirksiukas.gif lauksim projekto ir pabandysim padeti !
Atsakyti