Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Gavau siryt savo virtuves projekteli, ikeliu jusu teismui smile.gif

1 variantas: stalas tam paciam lygyje kaip stalvirsis

user posted image

2 variantas: stalas zemiau negu stalvirsis

user posted image

Labai lauksiu pastebejimu ir pasiulymu smile.gif
Atsakyti
Sirdute, labai simpatiškas projektėlis. Tik man iškart krito į akis labai mažas tarpelis tarp kaitlentės ir spintos su orkaite. Įtariu ten bus palikta apie 10 cm. Man tai mažoka atrodo...
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 05 10, 12:07)
Sirdute, labai simpatiškas projektėlis. Tik man iškart krito į akis labai mažas tarpelis tarp kaitlentės ir spintos su orkaite. Įtariu ten bus palikta apie 10 cm. Man tai mažoka atrodo...

Sirdute , ta pati norejau pasakyti , manau, kad reiketu tureti didesni tarpeli tarp kaitlentes ir krasto ukines spintos, kad isemus is saldytuvo nereiketu toli nesti produktu g.gif
Atsakyti
user posted image

O kiek patartumet palikti vietos tarp kaitlentes ir ukines spintos?
Papildyta:
O ka manote apie pazeminta stala?
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 05 10, 12:40)


O kiek patartumet palikti vietos tarp kaitlentes ir ukines spintos?
Papildyta:
O ka manote apie pazeminta stala?

Na as manau kad min 30cm reiketu palikti g.gif bet reikia ziureti kaip iseina pagal spinteliu isdestyma. Man asmeniskai graziau kai stalas viename lygyje su stalvirsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 10, 11:33)
Sirdute , ta pati norejau pasakyti , manau, kad reiketu tureti didesni tarpeli tarp kaitlentes ir krasto ukines spintos, kad isemus is saldytuvo nereiketu toli nesti produktu  g.gif



o kiek tas toli? mano namie šaldytuvas kitoje kambario pusėje visai atskirai nuo visko kokie 3m, ir niekad nepajaučiau problemos. kad ir kiek tarpo tarp kaitlentės paliktų, juk ten vis tiek nedarys nieko, tik pasidėjimas kažkoks, žymiai paprasčiau iškart neštis prie darbo vietos ten kur kriauklė arba kur stalas.

Sirdute, jei daug gaminat, manau patogiau viskas viename aukštyje. o tas tarpelis prie kaitlentės labai užtektinas šaukštui, samčiui, aliejaus buteliui kol gamini pasistatyt. mano manymu neatiminėkit vietos iš darbastalio už kaitlentės link lango 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 10, 13:01)
o kiek tas toli? mano namie šaldytuvas kitoje kambario pusėje visai atskirai nuo visko kokie 3m, ir niekad nepajaučiau problemos. kad ir kiek tarpo tarp kaitlentės paliktų, juk ten vis tiek nedarys nieko, tik pasidėjimas kažkoks, žymiai paprasčiau iškart neštis prie darbo vietos ten kur kriauklė arba kur stalas.

Sirdute, jei daug gaminat, manau patogiau viskas viename aukštyje. o tas tarpelis prie kaitlentės labai užtektinas šaukštui, samčiui, aliejaus buteliui kol gamini pasistatyt. mano manymu neatiminėkit vietos iš darbastalio už kaitlentės link lango  4u.gif


Na gal ir geras pastebejimas, jei nera labai daug stalvirsio ir taip tai gal geriau palikti kaip yra ta tarpeli g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 10, 12:01)
o kiek tas toli? mano namie šaldytuvas kitoje kambario pusėje visai atskirai nuo visko kokie 3m, ir niekad nepajaučiau problemos. kad ir kiek tarpo tarp kaitlentės paliktų, juk ten vis tiek nedarys nieko, tik pasidėjimas kažkoks, žymiai paprasčiau iškart neštis prie darbo vietos ten kur kriauklė arba kur stalas.

Sirdute, jei daug gaminat, manau patogiau viskas viename aukštyje. o tas tarpelis prie kaitlentės labai užtektinas šaukštui, samčiui, aliejaus buteliui kol gamini pasistatyt. mano manymu neatiminėkit vietos iš darbastalio už kaitlentės link lango  4u.gif


Aciu uz nuomone smile.gif

Kalbant apie pazeminta stala, kainos atzvilgiu, skirtumas tik 250 Lt, manau del tiek neverta stalo zeminti, nes ir man graziau kai lygu su stalvirsiu.
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 05 10, 13:25)
Aciu uz nuomone smile.gif

Kalbant apie pazeminta stala, kainos atzvilgiu, skirtumas tik 250 Lt, manau del tiek neverta stalo zeminti, nes ir man graziau kai lygu su stalvirsiu.


Sirdute, o kokio plocio darysite stalvirsi/stala ? Idomu kaip del stalvirsio ar bus tokio plocio vientisas ar kaskaip jungs ji ? kazin kaip sujungia? g.gif as mastau apie 1,2 m plocio stalvirsi irgi tik vis galvoju jei neisgalesim koriano stalvirsio kaip jungimas atrodys.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 10, 12:11)
Na gal ir geras pastebejimas, jei nera labai daug stalvirsio ir taip tai gal geriau palikti kaip yra ta tarpeli g.gif  blush2.gif



tiesiog man taip atrodo, nes virtuvėlė labai kompaktiška sakyčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 10, 12:35)
Sirdute, o kokio plocio darysite stalvirsi/stala ? Idomu kaip del stalvirsio ar bus tokio plocio vientisas ar kaskaip jungs ji ? kazin kaip sujungia?  g.gif as mastau apie 1,2 m plocio stalvirsi irgi tik vis galvoju jei neisgalesim koriano stalvirsio kaip jungimas atrodys.


Jei neklystu bus 1,2 m stalas ir stalvirsis. Del visu sujungimu,sake daro taip: kampinius stalviršius išfrezuoja specialiu kampu ir suklijuoja poliuretaniniais klijais pritaikydami spalvą, tuomet matosi vientisa plokštuma be išsikišusiu nereikalingu detalių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _s-i-r-d-u-t-e_: 10 gegužės 2012 - 13:36
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 05 10, 15:36)
Jei neklystu bus 1,2 m stalas ir stalvirsis. Del visu sujungimu,sake daro taip: kampinius stalviršius išfrezuoja specialiu kampu ir suklijuoja poliuretaniniais klijais pritaikydami spalvą, tuomet matosi vientisa plokštuma be išsikišusiu nereikalingu detalių smile.gif

Neblogai, o kokiem cia stalvirsiam taip daro is medzio plokstes? jei nepaslaptis kur uzsakinesite virtuvini ir kokios frimos stalvirsi ?
Atsakyti