Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ritavi @ 2012 05 07, 14:59)
Pas mus vienas baldžius siūlė spinteles 85 cm, kitas 1 m, nes noriu iki lubų. Bet spintelių horizontaliai nedarysim, nes esam nestandartai ūgio atžvilgiu, tai viršutinės spintelės taip ir liktų visai nevarstomos. Kai bus ištisinės, tai nors atsidarai, apsižiūri, kur kas reikalingo ir tada jau kariesi pasiimti biggrin.gif


bet jei viršutines spintelės 85 cm, o apatinės tarkim 86, tai tarpas tarp spintelių gaunasi 80 cm (jei lubos 2,5m), o ne logiškiau tarpą mažesnį daryt tarp spintelių. aš planuoju tik 50 arba max 60 palikt... g.gif ar blogai čia galvoju? ax.gif
aš tai horizontaliai spintelių dar noriu ir dėl to, kad kaskart atidarius dureles nesimatytų viso bardako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 05 07, 15:06)
bet jei viršutines spintelės 85 cm, o apatinės tarkim 86, tai tarpas tarp spintelių gaunasi 80 cm (jei lubos 2,5m), o ne logiškiau tarpą mažesnį daryt tarp spintelių. aš planuoju tik 50 arba max 60 palikt...  g.gif ar blogai čia galvoju?  ax.gif
aš tai horizontaliai spintelių dar noriu ir dėl to, kad kaskart atidarius dureles nesimatytų viso bardako biggrin.gif


ar nedauzysit galvos i spinteles? g.gif nes as tai dauzyciau, mes stalvirsi darom 90cm, ir tarpa 70 ar 80cm, dabar tiksliai nepamenu, bet pats baldininkas patare daryti didesni tarpa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 05 07, 15:06)
bet jei viršutines spintelės 85 cm, o apatinės tarkim 86, tai tarpas tarp spintelių gaunasi 80 cm (jei lubos 2,5m), o ne logiškiau tarpą mažesnį daryt tarp spintelių. aš planuoju tik 50 arba max 60 palikt...  g.gif ar blogai čia galvoju?  ax.gif
aš tai horizontaliai spintelių dar noriu ir dėl to, kad kaskart atidarius dureles nesimatytų viso bardako biggrin.gif

Dabar tiksliai neatsimenu, kiek ten gaunasi centimetrų, lyg apie 60, bet pas mus patalpa 240 aukščio.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 07, 15:23)
ar nedauzysit galvos i spinteles? g.gif nes as tai dauzyciau, mes stalvirsi darom 90cm, ir tarpa 70 ar 80cm, dabar tiksliai nepamenu, bet pats baldininkas patare daryti didesni tarpa rolleyes.gif


dabar turim vieną kabančią spintelę virš kriauklės, tarpas 50 cm. Dar galvai niekada nekliuvo ax.gif nebent pamirštu dureles uždaryt blush2.gif Gylis pakabinamų spintelių mažesnis vis tiek yra nei pastatomų ant grindų, tai galvoju, kad netrukdys, o ir daugiau vietos pasidėjimui ir nereiks į palubę lipt, kad pasiimčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 05 07, 15:28)
dabar turim vieną kabančią spintelę virš kriauklės, tarpas 50 cm. Dar galvai niekada nekliuvo  ax.gif nebent pamirštu dureles uždaryt  blush2.gif Gylis pakabinamų spintelių mažesnis vis tiek yra nei pastatomų ant grindų, tai galvoju, kad netrukdys, o ir daugiau vietos pasidėjimui ir nereiks į palubę lipt, kad pasiimčiau  ax.gif


aaa, o musu virtuves pakabinamu gylis sutampa su pastatomu, po 60cm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 07, 15:40)
aaa, o musu virtuves pakabinamu gylis sutampa su pastatomu, po 60cm rolleyes.gif


kaip įdomu bigsmile.gif nesu taip naudojusis.. O normaliai eina daiktus pasiekt - nereik kaskart norint tarkim iš žemiausios lentynos galo kažką išsitraukt lipt ant kėdės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 05 07, 15:44)
kaip įdomu  bigsmile.gif nesu taip naudojusis.. O normaliai eina daiktus pasiekt - nereik kaskart  norint tarkim iš žemiausios lentynos galo kažką išsitraukt lipt ant kėdės?  g.gif


nezinau dar biggrin.gif musu virtuve dar tik gamybos procese. O dabar galvoju galvoju, nepamenu tiksliai virsutiniu spinteliu aukscio g.gif reiks MB pasiklausti.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 07, 15:48)
nezinau dar biggrin.gif musu virtuve dar tik gamybos procese. O dabar galvoju galvoju, nepamenu tiksliai virsutiniu spinteliu aukscio g.gif reiks MB pasiklausti.

vadinas lauksim įspūdžių smile.gif ir fotoreportažo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 05 07, 15:58)
vadinas lauksim įspūdžių smile.gif ir fotoreportažo  ax.gif


turiu pasakyti, kad susipainiojau ir apsimelavau doh.gif pasirodo tarpas tarp spintuciu 60cm, o pakabinamu spinteliu aukstis 80cm, as kazkaip uzfiksavau atvirkscia varianta doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

as visai strigus su savo virtuviniu... sad.gif pazistamas projektuotojas sake kazka suprojektavo, bet niekaip iki manes projektas neatkeliauja sad.gif jau atsibodo ir prasyt... pasitikejimo jis man nebekelia, vadinasi reikia dairytis kito projektuotojo, o va cia jau ir nebezinau ka daryti... sad.gif gal gali kas nors Kaune ka nors parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 07, 14:40)
aaa, o musu virtuves pakabinamu gylis sutampa su pastatomu, po 60cm rolleyes.gif



O. O tai galvos i virsutines spinteles neidauzys, kai dirbsit ant darbastalio. Plius darbastalio viso iki sienos nematysit g.gif . Kaip idomiai. Dar tokio varianto nesu maciusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 07, 21:30)
turiu pasakyti, kad susipainiojau ir apsimelavau doh.gif pasirodo tarpas tarp spintuciu 60cm, o pakabinamu spinteliu aukstis 80cm, as kazkaip uzfiksavau atvirkscia varianta doh.gif


tada viskas aišku 4u.gif
Atsakyti