Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Pause @ 2012 05 03, 21:24)
Daugelis megsta plauti indus atsireme i kampa, bet  jusu atveju tas neiseis jei kazka gaminsit. As sukeisciau virykle vietom su stalciais. Ir nuimciau rankeneles apacioje, visur sudeciau tuos daikciukus, kur paspaudus atsidaro spinteles  smile.gif Bet siaip tai faina virtuve mirksiukas.gif As dar stiklo nedaryciau virsutinej spintelej, bet cia tik todel, kad durys man reikalingos bardaka paslept  biggrin.gif


is esmes, butu galima sukeisti vietomis stalcius su virykle, reiks apgalvoti sita varianta, bet tada sumazeja darbinio pavirsiaus, gaunasi is abieju pusiu po 60cm, mazoka g.gif rankeneles bus ne tokios, dar nezinau kokios, neissirinkom ax.gif tiesa, virs virykles nebus tos plokstes, gatraukis nebus pasleptas, ir spintele su stiklinem durim bus padalinta i kvadratelius, pavaizduota tik horizontalios linijos smile.gif vitrinos tai labai norejau, nes man labai grazu. Virs kriaukles yra langas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 05 02, 12:42)
Kazin kur Vilniuje galima butu apziureti egger ir termopalo plokciu pavyzdzius?  g.gif

pats sau baldžius
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 03, 22:32)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Nu va, šiandien turėjau konsultaciją su pirmuoju baldžiumi. Geras porą val. matavom ir galvojom kaip ką išdėlioti. Mano planas su spinta neišdegė, nes negalima kaitlentės, o ypač dujinės, dėti virš indaplovės, o arčiau lango irgi neišeina, nes ten dujų vamzdis trukdo doh.gif Tai po ilgų svarstymų gavosi toks variantas (čia aš pati susimečiau projektuką pagal visus skaičiavimus). Ir norėjau paklausti, gal kas pakomentuosit, už visą tą sieną, kur technika, stalą ir spintelę mikrobangei su termopalo stalviršiais, egerio fasadais ir blum furnitūra 2750 normaliai ar daugokai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 03, 23:54)
Nu va, šiandien turėjau konsultaciją su pirmuoju baldžiumi. Geras porą val. matavom ir galvojom kaip ką išdėlioti. Mano planas su spinta neišdegė, nes negalima kaitlentės, o ypač dujinės, dėti virš indaplovės, o arčiau lango irgi neišeina, nes ten dujų vamzdis  trukdo doh.gif Tai po ilgų svarstymų gavosi toks variantas (čia aš pati susimečiau projektuką pagal visus skaičiavimus). Ir norėjau paklausti, gal kas pakomentuosit, už visą tą sieną, kur technika, stalą ir spintelę mikrobangei su termopalo stalviršiais, egerio fasadais ir blum furnitūra 2750 normaliai ar daugokai? blush2.gif


kiek gaunasi metru, neskaiciau ankstesniu zinuciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 04, 00:18)
kiek gaunasi metru, neskaiciau ankstesniu zinuciu ax.gif

Apie 1,93 m plius spintelė ir stalas.
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 04, 00:29)
Apie 1,93 m plius spintelė ir stalas.

pas mus is tokiu pat medziagu, kaina panasi, is pradziu atrode didoka, bet dar gal nuolaida pavyks issidereti, pigiau neradom
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 03, 23:54)
Nu va, šiandien turėjau konsultaciją su pirmuoju baldžiumi. Geras porą val. matavom ir galvojom kaip ką išdėlioti. Mano planas su spinta neišdegė, nes negalima kaitlentės, o ypač dujinės, dėti virš indaplovės, o arčiau lango irgi neišeina, nes ten dujų vamzdis  trukdo doh.gif Tai po ilgų svarstymų gavosi toks variantas (čia aš pati susimečiau projektuką pagal visus skaičiavimus). Ir norėjau paklausti, gal kas pakomentuosit, už visą tą sieną, kur technika, stalą ir spintelę mikrobangei su termopalo stalviršiais, egerio fasadais ir blum furnitūra 2750 normaliai ar daugokai? blush2.gif

kaip įdomiai sudėliota viskas thumbup.gif kažkaip jaukia atrodo.. tik užkliuvo, kad šaldytuvą bus sunku atidaryt, nes kėdė trukdys ax.gif
o dėl kainos nežinau, mes dar su baldžiais nebendravom, tai negaliu patirtim pasidalint
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 04, 00:54)
Nu va, šiandien turėjau konsultaciją su pirmuoju baldžiumi. Geras porą val. matavom ir galvojom kaip ką išdėlioti. Mano planas su spinta neišdegė, nes negalima kaitlentės, o ypač dujinės, dėti virš indaplovės, o arčiau lango irgi neišeina, nes ten dujų vamzdis  trukdo doh.gif Tai po ilgų svarstymų gavosi toks variantas (čia aš pati susimečiau projektuką pagal visus skaičiavimus). Ir norėjau paklausti, gal kas pakomentuosit, už visą tą sieną, kur technika, stalą ir spintelę mikrobangei su termopalo stalviršiais, egerio fasadais ir blum furnitūra 2750 normaliai ar daugokai? blush2.gif

Ritavi, jaukiai atrodo ir su stalu gaminimui turetu uztekti stalvirsio mirksiukas.gif 4u.gif sekmes gaminant ir nepamirsk pasirodyt kai jau bus padaryta !
Papildyta:
QUOTE(Bryana @ 2012 05 03, 20:22)
na virtuve tai didele,spalva sviesi.nzn jie sake kad kaip tik tokia virtuve dare tai graziai atrode,as nusiziurejau virtuve cia vienos merginos,tai pagal jos ir dariausi,nes man patiko labai biggrin.gif


Tai manau kad tikrai viskas bus gerai ir busi patenkinta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 03, 21:58)
reik patarimu rolleyes.gif ir komentaru.

user posted image

Ir as virykle sukeisciau su stalciais nes labai jau arti gaunasi kraiukle , nei kiek darbastalio nelieka tarp ju. Kriaukle palikciau kaip dabar yra nes jei iskelt tai labai i kampa ji nukeliautu prie saldytuvo po spintelem , manau kad projektas Jusu geras g.gif o daugiau nera vietos kur pratest virtuve ?
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 05 04, 09:46)
kaip įdomiai sudėliota viskas  thumbup.gif kažkaip jaukia atrodo.. tik užkliuvo, kad šaldytuvą bus sunku atidaryt, nes kėdė trukdys  ax.gif
o dėl kainos nežinau, mes dar su baldžiais nebendravom, tai negaliu patirtim pasidalint

QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 04, 10:44)
Ritavi, jaukiai atrodo ir su stalu gaminimui turetu uztekti stalvirsio mirksiukas.gif  4u.gif sekmes gaminant ir nepamirsk pasirodyt kai jau bus padaryta !

Dėkui, merginos, manau, kad mano atveju tai normaliausias variantas, nes spintelė su orkaite bus prijungta prie palangės, tai ir ji kažkiek išsinaudos, o dėl šaldytuvo tai jau ką padarysi, teks šeimynos veiksmus taip suderinti, kad kai sėdėsim prie stalo, nereikėtų į šaldytuvą. Bet šiaip ir pasikilnoti nuo tos kėdės nėra tragedija.
Kai jau viskas bus gatava, būtinai pasirodysiu, tik noriu su šituo projektuku dar su keliais baldininkais pasikalbėti, kad galėčiau kainą paderinti.
Tiesa, dėl spalvų... Kaip manot, kaip geltonoj virtuvėj (pas mus labai trūksta saulės, tai noriu šviesios) žiūrėtųsi tokios durelės
user posted image
ir toks stalviršis
user posted image? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritavi: 04 gegužės 2012 - 10:08
QUOTE(ritavi @ 2012 05 04, 11:54)
Dėkui, merginos, manau, kad mano atveju tai normaliausias variantas, nes spintelė su orkaite bus prijungta prie palangės, tai ir ji kažkiek išsinaudos, o dėl šaldytuvo tai jau ką padarysi, teks šeimynos veiksmus taip suderinti, kad kai sėdėsim prie stalo, nereikėtų į šaldytuvą. Bet šiaip ir pasikilnoti nuo tos kėdės nėra tragedija.
Kai jau viskas bus gatava, būtinai pasirodysiu, tik noriu su šituo projektuku dar su keliais baldininkais pasikalbėti, kad galėčiau kainą paderinti.

thumbup.gif sekmes derinant kaina, tik ziurek dar, kad jei pasiulys itartinai pigiai Kokybes !
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 04, 10:44)
Ir as virykle sukeisciau su stalciais nes labai jau arti gaunasi kraiukle , nei kiek darbastalio nelieka tarp ju. Kriaukle palikciau kaip dabar yra nes jei iskelt tai labai i kampa ji nukeliautu prie saldytuvo po spintelem , manau kad projektas Jusu geras  g.gif o daugiau nera vietos kur pratest virtuve ?


Kriaukles iskelti negalime, nes tektu visa kanalizacijos vamzdi perdaryti, ir vandeni i kita vieta pervesti, bet to daryti galimybes neturime. Vat jeigu galetumem kriaukle perstumti i kita vieta, daryciau visai kitaip, saldytuva deciau i kampa, ir virtuve destyciau palei viena siena, o ne kampu.
virtuvei pratesti vietos nebera, uz saldytuvo is karto eina langas, o kriaukle remiasi i zidini, nuo jo vos 10cm belieka. Tai bet man sociai bus jos, be saldytuvo gaunas 3,6m g.gif
Atsakyti