Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ritavi @ 2012 04 30, 21:43)
Likimo sesė new_russian.gif  biggrin.gif Pas mane irgi dvi gaspadinės auga, bet man užteks dvivietės, negaminu aš labai daug, nes normaliai valgančių tik aš su maže (t.y. normaliai virtas, troškintas maistas, ypač sriubos, košės). MB ir dičkė prie mažavalgių doh.gif
O jau ta indaplovė tai didžiausias galvos skausmas - paskaitau vienų postus - įsitikinu, kad reikia mažos. Paskaitau kitus argumentus - prisireikia didelės... Nu žodžiu... doh.gif

o kas bus, jei po metų sugalvosit, kad jums kaitlentės didesnės reikia? g.gif

QUOTE(sugarbabe @ 2012 05 01, 09:24)
pas mus duju skaitiklis buvo vidury sienos - Ritavi plane kazkur ties kaitlente doh.gif
kvietemes kad perkeltu i ne taip matoma vieta, tai dabar tiesiai palei siena beveik prie lubu kabo, paciu vamzdziu neslepsiu, o skaitiklio nesimatys virs spinteliu..
klausiau gal galima pakeisti i naujesni, tai sake nauji ne ka mazesni gremezdai..

ačiū už info 4u.gif reiks ir mums organizuotis, kad tą baisuoklį kur į palubę keltų, nes dabar nei į tvorą, nei į mietą jis ten kabo vidury. Net spintelės kaip aš noriu, nepavyktų pakabint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimma_ma: 02 gegužės 2012 - 13:26
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 02, 13:55)
kai buvo statytas šis namas (apie 60-uosius metus) tai planų apskritai nieks protingų nedarydavo  doh.gif . Dabar mes toje patalpoje užmūrijom 3 duris- visas pirmas aukštas būdavo apeinamas ratu  doh.gif Tai atsirado nors kažkiek vietos baldams, o seniau tilpo tik šaldytuvas, dujinė ir viena spintelė. Viskas. stalas būdavo pristumtas prie sienos, prie jo tilpo max 3 žmonės. Neįsivaizduoju per kelis kartus pavalgydavo uošvienės šeimyna (buvo 4 vaikai) ir kur ji susidėdavo visus indus  doh.gif


Oj, kaip as Jus suprantu console.gif Turim ir mes toki "geri", statyta apie 60-uosius ir kur ratu galima lakstyti viduj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 01, 22:53)
Prisireikė jau ir man planuoti savo baldus į virtuvę (8,4 kv.).
Bet klausimas- ar nepralošiu su stalviršiu ir šviesa, jei šaldytuvas atsiras pri įėjimo  g.gif . langas prieš vyryklę.

man pirmasis variantas atrodo patogesnis ir jaukesnis ax.gif
jei dėsit šaldytuvą prie kriauklės, tai jis man rodos visą šviesą užstos g.gif
o ir tų spintelių atrodo kažkaip visai pakankamai ax.gif [pati tik 2 metrus sienos turiu, tai gal todėl taip atrodo biggrin.gif]
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 02, 10:39)
As planuoju ukine spinta glossy white  thumbup.gif kad neuztamintu labai virtuves, bet kita dali kur tik apatines spinteles tai noreciau kokios spalvos o gal net medzio imitacijos. Stalvirsi irgi labai sunku issirinkt, vizija turiu bet dar neziurejau nes tik ziema virtuvini uzsakinesim. Noriu koriano su ilieta kriaukle - tamsiai pilkas su pamarginimu but grazu gal, reikia pamatyt gyvai aisku.  g.gif

Jus kaip suprantu UK nama irenginejate ?

Taip, UK smile.gif

As planuoju balta virtuve, kokias pilksvas sienas daryt, buitine technika juoda arba stainless steel (metaline), tai kai viskas bus taip "nespalvota", sunku apsisprest del stalvirsio. Kriaukle desiu metaline apvalia po stalvirsiu.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 05 02, 18:00)
Taip, UK smile.gif

As planuoju balta virtuve, kokias pilksvas sienas daryt, buitine technika juoda arba stainless steel (metaline), tai kai viskas bus taip "nespalvota", sunku apsisprest del stalvirsio. Kriaukle desiu metaline apvalia po stalvirsiu.


Graziai planuojate 4u.gif stalvirsi galima gal butu irgi pilskva koki det g.gif gal viskas butu vientisa ir nespalvota arba kaip tik stalvirsi koki skirtingos spalvos , labai sunku ka patart nes nematant visumos issivaizduojant tai doh.gif
man taspats , negaliu niekaip nusprest kokia spalva parinkt virtuves spintelems , bet zinau kad sienos bus baltos , ukine spinta balta ir grindys plyteliu naturalios sviesiai rusvos su pilksvais patamsejimais spalvos o toliau g.gif ... gal kokia tamsesne spalva rinktis bet bijau kad nenusibostu greit , pvz baklazano spalva (tamsiai violetine net beveik juoda) tada stalvirsis galetu buti baltas but grazus kontrastas mirksiukas.gif
Atsakyti
laba, sakykite, 1000lt uz begini metra siais laikais is baldininko yra daug, ar normaliai?
virtuve niekuo neipatinga, paprasta, be jokiu spec lentynu, ranksluostiniu, viena spintele su 3 stalciais, o kitos paprastos su lentynelem...man atrodo daug doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 02 gegužės 2012 - 20:24
Sveikos,

planuojame virtuvę, pasidėliojome ranka variantus, ko norime.
Virtuvė L formos. Ties kampu daryčiau dureles su šiukšliadėže (ilgesnėje kraštinėje) ir stalčius (trumpesnėje). BET projektuotojas sako, kad kampe stalčių nerekomenduoja.

Gal turite kas panašų variantą? Parašykite pliusus/minusus iš patirties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 02 gegužės 2012 - 21:26
laukiu savo virtuves ir labai bijau kad man bus per aukstos virsutines spintutes 91cm,kazi ar bus galima papratyt patrumpint jei ka g.gif oij kaip neramu,nesu as gyvai maciusi tokiu didelius spintuciu tik foto.bijau kad neatrodytu labai dideles ir griozdiskos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 05 03, 17:48)
laukiu savo virtuves ir labai bijau kad man bus per aukstos virsutines spintutes 91cm,kazi ar bus galima papratyt patrumpint jei ka g.gif  oij kaip neramu,nesu as gyvai maciusi tokiu didelius spintuciu tik foto.bijau kad neatrodytu labai dideles ir griozdiskos unsure.gif

Na nesijaudink taip is anksto g.gif gal nebus nei perdideles nei griozdiskos. Cia priklauso kokioj jos erdvej ir kokios spalvos. Gal nelabai gales patrumpint vietoje , net nezinau juk reikia ir dureles tada apdailint pjautis prastus g.gif Butinai pasirodyk kai bus sudetos.
Atsakyti
na virtuve tai didele,spalva sviesi.nzn jie sake kad kaip tik tokia virtuve dare tai graziai atrode,as nusiziurejau virtuve cia vienos merginos,tai pagal jos ir dariausi,nes man patiko labai biggrin.gif
Atsakyti
reik patarimu rolleyes.gif ir komentaru.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 05 03, 20:58)
reik patarimu rolleyes.gif ir komentaru.

user posted image


Daugelis megsta plauti indus atsireme i kampa, bet jusu atveju tas neiseis jei kazka gaminsit. As sukeisciau virykle vietom su stalciais. Ir nuimciau rankeneles apacioje, visur sudeciau tuos daikciukus, kur paspaudus atsidaro spinteles smile.gif Bet siaip tai faina virtuve mirksiukas.gif As dar stiklo nedaryciau virsutinej spintelej, bet cia tik todel, kad durys man reikalingos bardaka paslept biggrin.gif
Atsakyti