Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(agotas @ 2012 05 01, 19:36)
SEname bute liko ju gaminta virtuve is uosio. Praejo 7 metai, bet jokiu problemu del jos neturejau. Pradzioje ju dizainere biski apsiskaiciavo su matavimais, bet apart to nieko blogo. Viska pagamino pagal termina. Jei norit, gal rasiu kokia foto i AZ..


radau dar tema apie baldu gamintojus, tai tik geri atsiliepimai. nusiraminau:) aciu uz nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 01, 21:53)
Prisireikė jau ir man planuoti savo baldus į virtuvę (8,4 kv.). Pirminis variantas buvo  toks:
user posted image
Bet pradėjau galvoti, kad galėčiau išlošti dar vieną spintelę:
user posted image
Bet klausimas- ar nepralošiu su stalviršiu ir šviesa, jei šaldytuvas atsiras pri įėjimo  g.gif . langas prieš vyryklę.


man atrodo, kad antru variantu labai mažai lieka stalviršio gaminimui
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 01, 23:53)
Prisireikė jau ir man planuoti savo baldus į virtuvę (8,4 kv.). Pirminis variantas
Bet pradėjau galvoti, kad galėčiau išlošti dar vieną spintelę:
Bet klausimas- ar nepralošiu su stalviršiu ir šviesa, jei šaldytuvas atsiras pri įėjimo  g.gif . langas prieš vyryklę.

Sveika Rasiux 4u.gif
man asmeniskai praktiskesnis ir harmoningiau atrodo pirmasis variantas. Tik dar idomu kokie tos sienos kur priesingoje puseje kur iejimo durys ismatavimai g.gif gal dar ten galima kaskiek uzriest virtuvinio na kad ir 1 metra ir tai sis tas ?
Atsakyti
Ten kur durys- yra anga praėjimui. Siena iki jos 2 m, kita- 2,6 m. "Tuščioji" siena išvis 3,2 m, bet ten statysim stalą. Tiek ir tėra tos vietos spintelėms. Kadangi šeimynos daug- tai ir visokio turto nemažai turim, todėl galvojau kaip išlošt vietos daiktams susidėt. O stalviršio ir dabar darbinio teturiu 2 po 30 cm. Tai bandau save įtikint, kad kampinėj daly ir už kaitlentės (60 cm) turėčiau tilpti. Be to mano kaitlentė tik 45 cm pločio, tai iš stalviršio dar 15 cm lieka. Vat ir dvejoju. labiausiai abejoju dėl šviesos- ar prie įėjimo pastatytas šaldytuvas neužstos smarkiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 02 gegužės 2012 - 11:37
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 02, 12:36)
Ten kur durys- yra anga praėjimui. Siena iki jos 2 m, kita- 2,6 m.  "Tuščioji" siena  išvis 3,2 m, bet ten statysim stalą. Tiek ir tėra tos vietos spintelėms. Kadangi šeimynos daug- tai ir visokio turto nemažai turim, todėl galvojau kaip išlošt vietos daiktams susidėt. O stalviršio ir dabar darbinio teturiu 2 po 30 cm. Tai bandau save įtikint, kad kampinėj daly ir už kaitlentės  (60 cm) turėčiau tilpti. Be to mano kaitlentė tik 45 cm pločio, tai iš stalviršio dar 15 cm lieka. Vat ir dvejoju. labiausiai abejoju dėl šviesos- ar prie įėjimo pastatytas šaldytuvas neužstos smarkiai  g.gif

Jei ne paslaptis, kokią turite, nes aš irgi dairiausi į tokias, radau tik Nardi firmos, bet man brangokos pasirodė g.gif
Atsakyti
Kazin kur Vilniuje galima butu apziureti egger ir termopalo plokciu pavyzdzius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 01, 22:53)
Prisireikė jau ir man planuoti savo baldus į virtuvę (8,4 kv.). Pirminis variantas buvo  toks:
Bet klausimas- ar nepralošiu su stalviršiu ir šviesa, jei šaldytuvas atsiras pri įėjimo  g.gif . langas prieš vyryklę.

buvau suplanavus daryti taip kaip jusu antras variantas(mano virtuve 9kvm) ir siandien apsilankus pas baldininkus jie mane atkalbejo, labai mazai vietos lika stalviršio maisto gamybai, tai teko nuleisti orkaite zamyn verysad.gif aisku priesinausi labai nes mano svajone buvo pakelti orkaite, bet teko sutikti su baldininkais ax.gif

saldytuva mes irgi statysim prie iejimo tik musu praejimas i virtuve bus labai platus del to problemos nematau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 02, 13:36)
Ten kur durys- yra anga praėjimui. Siena iki jos 2 m, kita- 2,6 m.  "Tuščioji" siena  išvis 3,2 m, bet ten statysim stalą. Tiek ir tėra tos vietos spintelėms. Kadangi šeimynos daug- tai ir visokio turto nemažai turim, todėl galvojau kaip išlošt vietos daiktams susidėt. O stalviršio ir dabar darbinio teturiu 2 po 30 cm. Tai bandau save įtikint, kad kampinėj daly ir už kaitlentės  (60 cm) turėčiau tilpti. Be to mano kaitlentė tik 45 cm pločio, tai iš stalviršio dar 15 cm lieka. Vat ir dvejoju. labiausiai abejoju dėl šviesos- ar prie įėjimo pastatytas šaldytuvas neužstos smarkiai  g.gif

Aisku, g.gif manau uzstos saldytuvas sviesa ir uzgriozdins kaskiek iejima. Sumasciau dar toki varianta - ka jei vietoj valgomojo stalo daryti spinteles apacioje ir dengti jas stalvirsiu platesniu islindusiu kokiu 30-40cm kad but galima naudotis patogiai kaip normaliu valgomojo stalu bet apacioje butu spinteles. jei iseina daryti ji palei ta visa siena prie lango o jei ne atitraukus nuo sienos ir daryti kaip sala/stala ilgoka bet siauresni kad apeis galima butu g.gif deti siuoliukus taip talpiau susestumet visa seimyna ax.gif + galetum ji naudot gaminimui nes netoli butu. aisku gal cia as ka netaip supratau su ismatavimais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 02, 11:39)
Jei ne paslaptis, kokią turite, nes aš irgi dairiausi į tokias, radau tik Nardi firmos, bet man brangokos pasirodė g.gif

Mes ir turim Nardi- pirkom ir su tokia pačia mažyte orkaite jau prieš kokius 7 metus, bet kainos žiūriu nuo tada nepasikeitė.
vaidillute- abejoju ar palei langą betilptų kokios spintelės, nes nuo sienos iki praėjimo angos vos 20 cm. tai tas kampas jau reikalingas kėdėms ir suolui tilpti- bandėm su vyru dėlioti tai jau vien valgomoji dalis pusę virtuvės užima doh.gif . žodžiu vargas su tokiom mažom virtuvėm. Bet turbūt tikrai reik likti su pirmu variantu, nes šviesa man aktualiausias dalykas (virtuvė bus šiaurinėj pusėj), o perteklinį turtą naikint smile.gif nes juk dažnai turim visokio "gėrio" kurį išsitraukiam kartą per penkmetį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 02, 14:14)
Mes ir turim Nardi- pirkom ir su tokia pačia mažyte orkaite jau prieš kokius 7 metus, bet kainos žiūriu nuo tada nepasikeitė.
vaidillute- abejoju ar palei langą betilptų kokios spintelės, nes nuo sienos iki praėjimo angos vos 20 cm. tai tas kampas jau reikalingas kėdėms ir suolui tilpti- bandėm su vyru dėlioti tai jau vien valgomoji dalis pusę virtuvės užima  doh.gif . žodžiu vargas su tokiom mažom virtuvėm. Bet turbūt tikrai reik likti su pirmu variantu, nes šviesa man aktualiausias dalykas (virtuvė bus šiaurinėj pusėj), o perteklinį turtą naikint  smile.gif nes juk dažnai turim visokio "gėrio" kurį išsitraukiam kartą per penkmetį  biggrin.gif

Na gaila kad neiseina pasidaryt tas spinteles ir valgomojo stala kartu kaip sala kokia doh.gif butu tikrai daugiau vietos pasidejimui. Aisku jus patys zinot savo patalpa geriau tad sekmes jums ir geriausio sprendimo 4u.gif
Bet kas projektavo tokio mazumo virtuves tai gal nera niekad valgio gamines ar seimos turejes schmoll.gif jau tiek svetaines beveik uztektu, bet tik ne virtuves kur dirbt kasdien reikia, seima pamaitint ir daitus susidet.
Atsakyti
kai buvo statytas šis namas (apie 60-uosius metus) tai planų apskritai nieks protingų nedarydavo doh.gif . Dabar mes toje patalpoje užmūrijom 3 duris- visas pirmas aukštas būdavo apeinamas ratu doh.gif Tai atsirado nors kažkiek vietos baldams, o seniau tilpo tik šaldytuvas, dujinė ir viena spintelė. Viskas. stalas būdavo pristumtas prie sienos, prie jo tilpo max 3 žmonės. Neįsivaizduoju per kelis kartus pavalgydavo uošvienės šeimyna (buvo 4 vaikai) ir kur ji susidėdavo visus indus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 05 02, 14:55)
kai buvo statytas šis namas (apie 60-uosius metus) tai planų apskritai nieks protingų nedarydavo  doh.gif . Dabar mes toje patalpoje užmūrijom 3 duris- visas pirmas aukštas būdavo apeinamas ratu  doh.gif Tai atsirado nors kažkiek vietos baldams, o seniau tilpo tik šaldytuvas, dujinė ir viena spintelė. Viskas. stalas būdavo pristumtas prie sienos, prie jo tilpo max 3 žmonės. Neįsivaizduoju per kelis kartus pavalgydavo uošvienės šeimyna (buvo 4 vaikai) ir kur ji susidėdavo visus indus  doh.gif

Pereinamu kambariu nesuprantu, nesuprantu ir matyt niekad nesuprasiu doh.gif kai buvau maza mes gyvenome sename name (nezinau kelintu buvo statybos), ten kaskada stotis buvo, namas vieno auksto ilgas toks ir visi kambariai pereinami ten buvo lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti