Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

man graziausiai ziurisi su sala (3m ir 5m)
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2012 03 22, 22:27)
Sveikos,
na ka merginos bijojau del savo komplektuko virtuves praeitoje temutej, kad bus tamsus pirmasis aukstas, bet dabar jau nusiraminau kai pradejo montuoti  biggrin.gif ir stalvirsis kada dabar matau jau visa plota man paciai graziai atrodo ir nera margutis. Pagaliau darbai juda link pabaigos  thumbup.gif



QUOTE(knopke20 @ 2012 03 23, 13:53)
imesiu foto kai jau bus ir antras aukstas sumontuotas, nes pakolkas tik pirma baigineja  mirksiukas.gif  Tuomet matysis jau visuma  smile.gif

gal jau sumontavo jusu virtuve, laabai idomu butu pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 28, 11:35)
gal jau sumontavo jusu virtuve, laabai idomu butu pamatyti  bigsmile.gif

aga labai laukiam pamatyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2012 03 27, 22:27)
man graziausiai ziurisi su sala (3m ir 5m)

aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Laukiu nuomoniu, pastabu ir siaip jusu teismo 4u.gif

user posted image

I kedziu stiliu nekreipkit demesio, cia siaip del vaizdo tik.

Mikrobange paslepta desinej, pastatomoj spintelej, po durelemis.

As jau pasimetus, cia gerai ar nesamone doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 03 28, 10:58)
Sveikos,


Mikrobange paslepta desinej, pastatomoj spintelej, po durelemis.

As jau pasimetus, cia gerai ar nesamone  doh.gif  doh.gif  doh.gif

O ar bus patogu pastoviai lankstytis? Man asmeniskai patogiau, kai mikrobange auksciau stovi.
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 03 28, 12:58)
Sveikos,

Laukiu nuomoniu, pastabu ir siaip jusu teismo  4u.gif


I kedziu stiliu nekreipkit demesio, cia siaip del vaizdo tik.

Mikrobange paslepta desinej, pastatomoj spintelej, po durelemis.

As jau pasimetus, cia gerai ar nesamone  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Mikrobange bus nepatogu manau g.gif bet siaip atrodo viskas gerai. Kiek beginiu metru cia stalvirsio pas jus (be plyteles ir kraiukles) ?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 28, 12:02)
O ar bus patogu pastoviai lankstytis? Man asmeniskai patogiau, kai mikrobange auksciau stovi.


Bet kad nebus visai zemai, bus iseitu stalvirsio lygyje, tai visai nedaug pasilenkti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidillute @ 2012 03 28, 12:16)
Mikrobange bus nepatogu manau  g.gif bet siaip atrodo viskas gerai. Kiek beginiu metru cia stalvirsio pas jus (be plyteles ir kraiukles) ?

O geras, net ne viena apie mikrobange...
O tai kur man ja det? g.gif g.gif g.gif

Del stalvirsio, ta siena kur sladytuvas, stalvirsis 2,90 m, kita siena 2,90 m + 1,20 m ant paaukstintos spinteles (jei spalva ir spinteliu ir stalvirsio darysiu panasia, tai cia stalvirsis aisku neapsimoka, tada jo cia nebus matyt)
Abu stalvirsiai sutaps su palange (t.y. ties langu isplates ir bus vietoj palanges)
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 03 28, 13:22)
Bet kad nebus visai zemai, bus iseitu stalvirsio lygyje, tai visai nedaug pasilenkti  g.gif
Papildyta:

O geras, net ne viena apie mikrobange...
O tai kur man ja det?  g.gif  g.gif  g.gif

Del stalvirsio, ta siena kur sladytuvas, stalvirsis 2,90 m, kita siena 2,90 m + 1,20 m ant paaukstintos spinteles (jei spalva ir spinteliu ir stalvirsio darysiu panasia, tai cia stalvirsis aisku neapsimoka, tada jo cia nebus matyt)
Abu stalvirsiai sutaps su palange (t.y. ties langu isplates ir bus vietoj palanges)

na jei mikrobange nepacioje apatineje lentynoje tai gal gerai tada. reikia dar pagalvoti g.gif
Cia stalvirsio 2,90 + 2,90 be plautuves ir virykles ? nemazai gaunasi. Labai smagu kad langai prie pat , bus sviesu ir jauku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miestiete @ 2012 03 28, 11:58)
Sveikos,

Laukiu nuomoniu, pastabu ir siaip jusu teismo  4u.gif

user posted image

I kedziu stiliu nekreipkit demesio, cia siaip del vaizdo tik.

Mikrobange paslepta desinej, pastatomoj spintelej, po durelemis.

As jau pasimetus, cia gerai ar nesamone  doh.gif  doh.gif  doh.gif

manau 3 stalciu bloko uztektu vieno nu max dvieju, na bet cia kiekviena seimininke sprendzia ka kur des, o siaip viskas kaip ir gerai,

tik dar vienas pastebejimas, o viryklei tik kampe vieta? nes ten ta spintele bus didele ir vietos siek tiek bus sugadintos, geriau kampine didele spintele ir salia virykle
Papildyta:
noreciau paklausti gal kas zino gal kas pades, turiu virtuve pirkta ekspozicijoj, dadarinejam spinteliu, ir nerandu lt tokios plokstes, reikia kanto tik sad.gif NIEMANN blizgi plokste! kur gauti? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 03 26, 18:40)
merginos, ir aš ateinu su klausimu: kokio maximalaus pločio turėtų būti aukšti stalčiai, kad jais būtų patogu naudotis?

atrodo iki 90cm
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 03 28, 11:41)
manau 3 stalciu bloko uztektu vieno nu max dvieju, na bet cia kiekviena seimininke sprendzia ka kur des, o siaip viskas kaip ir gerai,



o man atvirkciai, stalciu kuo daugiau bigsmile.gif Bet cia nuo seimininkes priklauso
Turi ir mums po 3 savaiciu virtuvini pagaminti, jei viskas sklandziai eisis, ikelsiu ir as savo virtuve jusu teismui smile.gif
Atsakyti
kol man reiks virtuvinio komplektuko ateis ir ruduo , bet projektuką pasidarėm , nes reiks išvedžioti kanalizacija, vandenį ir elektros laidus

pas mus kriauklė bus kampinė , nelabai patiko , bet nesugalvojau kitaip

kaitlentės nedaryčiau kampe , juolab su orkaite, nes daug vietos užims , kampai liks nepanaudoti
Atsakyti