Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 01, 12:57)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  gera istorija, bet manau pas visus namuose yra tokiu "vietu" !
As dar galvojau apie savo projekteli tuo paciu ir sumasciau, kad gal reikia nuimti virsutines spinteles , palikti tik gartrauki  g.gif  ka manot ? O apatines daryti platesnes nei iprasta (75cm gylio toki ir stalvirsi) g.gif taip turesiu daugiau vietos gaminimui ir susidejimui.
user posted image

Pas mane labai panasi virtuve bus ir as nedarysiu virsutiniu lentynu. Ir gartraukio nenoriu daryt smile.gif man tiek daug pasidejimo nereikia, jei kada pritruksiu, bus galima veliau pasikabint virsutines spinteles.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 05 01, 17:02)
Pas mane labai panasi virtuve bus ir as nedarysiu virsutiniu lentynu. Ir gartraukio nenoriu daryt smile.gif man tiek daug pasidejimo nereikia, jei kada pritruksiu, bus galima veliau pasikabint virsutines spinteles.

Dekui uz nuomone ,Pause 4u.gif idomu butu Jusu projekteli ir ismatavimus pamatyti.
Man gal paranoja del pasidejimo ir ilgo laisvo darbastalio blink.gif bet labai nemegstu kai apkrautas darbastalis kokiais rakandais doh.gif , labiausiai man patinkantis variantas butu - talpi bet labai erdvi virtuve drinks_cheers.gif
Del garu surinktuvo tai nezinau - manau reikia deti , juk kvapas lengvai pasklinda visur po nama, ypac i antra auksta lengvai nueina nors ir trumpai pavirus, bet be garu surinkejo g.gif
Zinau kad yra tokie kurie rekiant islenda is darbastalio o pasinaudojus vel atgal suvaziuoja bet deja jie labai labai brangus doh.gif man tai butu idealu.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 03 23, 04:18)
user posted image



Tiksliu ismatavimu nepasakysiu, dar neapsisprendem, po sienu griovimo reikes pareguliuot siek tiek del kolonos. Mazdaug 2-2,5 metro palei siena, apie 1,8m uzsukimas, o ukine spinta apie 2-2,5 metro.

Man nesinori gartraukio tik del jo valymo doh.gif Butu spinteles, butu imontuotas, nebutu problemu. O dabar bus visas atviras ir rinks riebalus ir dulkes unsure.gif Kolkas neturim virtuves, tai gaminu ant nesiojamos 1 skyles virykleles, tai neturiu gartraukio, bet nesijaucia tu kvapu antram aukste, o pirmam tai bet kokiu atveju jauciasi, bet juk skaniai kvepia wub.gif Tik langai rasoja kepant, bet man ir su gartraukiu rasojo g.gif
Siaip dabar keista nedeti gartraukio, bet pas mano mama nera ir nebuvo gartraukio ir kazkaip nesijaucia jokio skirtumo pas ja gaminant ir pas mane senam bute su gartraukiu rolleyes.gif

P.S. planuoju virykle ir kriaukle palei siena deti. Labai man grazu kriaukle kaip pas jus, Vaidilute, bet bandziau dirbt tokioj virtuvej, tai prisitaskydavau aplink visur doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pause: 01 gegužės 2012 - 17:32
QUOTE(Pause @ 2012 05 01, 19:30)
Tiksliu ismatavimu nepasakysiu, dar neapsisprendem, po sienu griovimo reikes pareguliuot siek tiek del kolonos. Mazdaug 2-2,5 metro palei siena, apie 1,8m uzsukimas, o ukine spinta apie 2-2,5 metro.

Man nesinori gartraukio tik del jo valymo doh.gif Butu spinteles, butu imontuotas, nebutu problemu. O dabar bus visas atviras ir rinks riebalus ir dulkes unsure.gif Kolkas neturim virtuves, tai gaminu ant nesiojamos 1 skyles virykleles, tai neturiu gartraukio, bet nesijaucia tu kvapu antram aukste, o pirmam tai bet kokiu atveju jauciasi, bet juk skaniai kvepia wub.gif Tik langai rasoja kepant, bet man ir su gartraukiu rasojo  g.gif
Siaip dabar keista nedeti gartraukio, bet pas mano mama nera ir nebuvo gartraukio ir kazkaip nesijaucia jokio skirtumo pas ja gaminant ir pas mane senam bute su gartraukiu rolleyes.gif

P.S. planuoju virykle ir kriaukle palei siena deti. Labai man grazu kriaukle kaip pas jus, Vaidilute, bet bandziau dirbt tokioj virtuvej, tai prisitaskydavau aplink visur doh.gif


Pamenu Jusu projekteli , praeitoje temoje aptarinejome ax.gif
Na del garu surinktuvo tai net nezinau , gal jei negalingas tai taspats ar yra ar nera g.gif
mes desim galinga , palepeje vyras imontavo jam motora atskira tai turetu labai gerai istraukt, matysim kaip bus istikruju blush2.gif
man labai nepatinka jei rubai ar patalai prisigeria maisto kvapo doh.gif

Del kriaukles geras jusu pastebejimas, manau ir man taskysis bet noriu ten ja det, grazu man irgi kai kriaukle kaip ir saloje be to krana desiu dideli va toki tai nelabai ziuretus jis palei siena mirksiukas.gif http://www.google.co...,r:2,s:22,i:130
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 01, 18:40)
Pamenu Jusu projekteli , praeitoje temoje aptarinejome  ax.gif
Na del garu surinktuvo tai net nezinau , gal jei negalingas tai taspats ar yra ar nera  g.gif
mes desim galinga , palepeje vyras imontavo jam motora atskira tai turetu labai gerai istraukt, matysim kaip bus istikruju  blush2.gif
man labai nepatinka jei rubai ar patalai prisigeria maisto kvapo  doh.gif

Del kriaukles geras jusu pastebejimas, manau ir man taskysis bet noriu ten ja det, grazu man irgi kai kriaukle kaip ir saloje be to krana desiu dideli va toki tai nelabai ziuretus jis palei siena  mirksiukas.gif http://www.google.co...,r:2,s:22,i:130


O gal kartu apsigyvenam? lotuliukas.gif As irgi toki krana desiu... thumbup.gif

Pas mane uz uzsukimo bus svetaine, tai nelabai galiu sau leisti taskyti ant baldu ir kilimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 05 01, 19:52)
O gal kartu apsigyvenam? lotuliukas.gif  As irgi toki krana desiu... thumbup.gif

Pas mane uz uzsukimo bus svetaine, tai nelabai galiu sau leisti taskyti ant baldu ir kilimo unsure.gif


Cia geras lotuliukas.gif smagu kad yra bendraminciu drinks_cheers.gif todel ir pakabinamos spinteles jums nelabai tinka lotuliukas.gif
idomu kokios spalvos virtuvinio fasadus ir stalvirsi planuojat ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 01, 18:54)
Cia geras  lotuliukas.gif smagu kad yra bendraminciu  drinks_cheers.gif todel ir pakabinamos spinteles jums nelabai tinka  lotuliukas.gif
idomu kokios spalvos virtuvinio fasadus ir stalvirsi planuojat ?  g.gif


Fasadas glossy white bus is IKEA, o va su stalvirsiu tai vargstu doh.gif Noriu, kad butu ne grubletas, tai visi mediniai atpuola, noriu glossy, ne matinio ir nenoriu juodo. Geriausia butu baltas ala akmeninis, bet £300 uz stalvirsi moket nenoriu. Vadinasi bus laminatas, lakuotas koks nors... Bet tiksliai dar neissirinkau ax.gif

Koki jus planuojat stalvirsi?
Atsakyti
Sveiki,
ka galite pasakyti gero/blogo apie virtuves baldu gamintoja Alantas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 01, 07:51)
mano draugė įsidėjo 45cm, sakė daugiau gyvenime tokios klaidos nedarytų - skaičiavo kad užteks i tokios, ale jokio patogumo jei per kartą netelpa viskas, reikia grūsti. bet gal kiekviena gali apsiskaičiuoti, kad tikrai niekada niekada nedarys daugiau valgyt nei dabar ir tų indų nebus  g.gif  labiausiai linkiu, kad vėliau netektų graužtis dėl tų cm  4u.gif

Tikiuosi, kad nesigailėsiu blush2.gif

QUOTE(sugarbabe @ 2012 05 01, 08:24)
mes irgi dabar bandome kazka sugalvoti savo tokioj 2m virtuvelej  blush2.gif

pas mus duju skaitiklis buvo vidury sienos - Ritavi plane kazkur ties kaitlente doh.gif
kvietemes kad perkeltu i ne taip matoma vieta, tai dabar tiesiai palei siena beveik prie lubu kabo, paciu vamzdziu neslepsiu, o skaitiklio nesimatys virs spinteliu..
klausiau gal galima pakeisti i naujesni, tai sake nauji ne ka mazesni gremezdai..

Pas mus problema ne tiek dėl skaitiklio, kiek dėl vamzdžio, nes jis eina nuo skaitiklio žemyn ir išlenda į laiptinės sieną laukan (mes 1 a. gyvenam) ir jis tokiam aukštyje, kad nei spintelėje paslėpti, nes tada spintelės per žemai, nei palikti gabalą išlindusį. Kai rasiu, kas darys virtuvę, gal duos dar kokių patarimų, o jei ne, teks kažkokiu būdu jį maskuoti - pvz., užkarti kokią baisuoklinę dirbtinę gėlę... lotuliukas.gif Juokauju, jei ką... biggrin.gif

QUOTE(Latifa @ 2012 05 01, 10:11)
Tai dabar jau pasiekta tokia stadija (nes ten ko nors ieškoma kartą metuose geriausiu atveju), kad niekas iš tiesų net ir nežino kas ten toj spintoj yra  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Kaip nors mėginsim suderinti daiktų ėmimą iš spintos ir orkaitės naudojimą, be to, bet kokiu atveju teks apmąstyti pasilypėjimą, nes juk žinai, kad MB (o ir mažoji) "nestandartiniai" unsure.gif

QUOTE(Raganiukas86 @ 2012 05 01, 14:32)
Tik dabar zinau, kad musu saldytuvas baltos spalvos visiskai nedera prie visumos, gal apklijuosim kokia plevele, kad labiau isipaisytu i aplinka.

Lauksim foto bigsmile.gif O dėl šaldytuvo apklijavimo, tai pas mus kaime yra senutėlė "snaigė" su istorija. Jį uošvis iš kažkur berods parsitempė jau nenaują, naudojo ilgą laiką, kai įsigijo naują, ištrėmė į rūsį. Tada šaldytuvo prisireikė vienam pažįstamui į nuomojamą butą, tai kad senukas nešiurpintų svečių, apklijavo jį plėvele su ryškiai žalių lapų imitacija. Galiausiai šaldytuvas iškeliavo į kaimą, kur puošia pamiškės namelio virtuvėlę. Man jis ten taip natūraliai įsipaišo į aplinką, kad kiek tik jį pamatau, tiek sukelia šypseną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2012 05 01, 21:03)
Sveiki,
ka galite pasakyti gero/blogo apie virtuves baldu gamintoja Alantas?  4u.gif


SEname bute liko ju gaminta virtuve is uosio. Praejo 7 metai, bet jokiu problemu del jos neturejau. Pradzioje ju dizainere biski apsiskaiciavo su matavimais, bet apart to nieko blogo. Viska pagamino pagal termina. Jei norit, gal rasiu kokia foto i AZ..
Atsakyti
Prisireikė jau ir man planuoti savo baldus į virtuvę (8,4 kv.). Pirminis variantas buvo toks:
user posted image
Bet pradėjau galvoti, kad galėčiau išlošti dar vieną spintelę:
user posted image
Bet klausimas- ar nepralošiu su stalviršiu ir šviesa, jei šaldytuvas atsiras pri įėjimo g.gif . langas prieš vyryklę.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 05 01, 20:19)
Fasadas glossy white bus is IKEA, o va su stalvirsiu tai vargstu doh.gif Noriu, kad butu ne grubletas, tai visi mediniai atpuola, noriu glossy, ne matinio ir nenoriu juodo. Geriausia butu baltas ala akmeninis, bet £300 uz stalvirsi moket nenoriu. Vadinasi bus laminatas, lakuotas koks nors... Bet tiksliai dar neissirinkau ax.gif

Koki jus planuojat stalvirsi?


As planuoju ukine spinta glossy white thumbup.gif kad neuztamintu labai virtuves, bet kita dali kur tik apatines spinteles tai noreciau kokios spalvos o gal net medzio imitacijos. Stalvirsi irgi labai sunku issirinkt, vizija turiu bet dar neziurejau nes tik ziema virtuvini uzsakinesim. Noriu koriano su ilieta kriaukle - tamsiai pilkas su pamarginimu but grazu gal, reikia pamatyt gyvai aisku. g.gif

Jus kaip suprantu UK nama irenginejate ?
Atsakyti