Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(rimma_ma @ 2012 04 30, 13:43)
praktiškai tokią pačią mažą virtuvę turim  doh.gif
kaip tik šiuo metu galvoju, kaip ją pasitobulint..
mes nusprendėm dėti 45 cm indaplovę. kadangi sienos turim 2 metrus, tai padalinsim taip (iš kairės į dešinę) - kriauklė 50cm, indaplovė 45 cm, dujinė su orkaite 60 cm ir stalčių spintelė 45 cm.
Kaitlentė tik su 4 skylėm, kitaip be šansų išgyvent - namie du vaikai ir virtuvėj daug sukuos.
o vamzdžius bent jau teoriškai galvojam, kad baldininkai paslėps.  darysim viršuj spinteles visur iki lubų, o tarpe tarp spintelių gal kažkaip užmontuos  g.gif

klausimas - o dujų skaitinklis pas visas didelis baisuoklis ar galima pasikeist į kompaktišką, mažesnį?

Likimo sesė new_russian.gif biggrin.gif Pas mane irgi dvi gaspadinės auga, bet man užteks dvivietės, negaminu aš labai daug, nes normaliai valgančių tik aš su maže (t.y. normaliai virtas, troškintas maistas, ypač sriubos, košės). MB ir dičkė prie mažavalgių doh.gif
O jau ta indaplovė tai didžiausias galvos skausmas - paskaitau vienų postus - įsitikinu, kad reikia mažos. Paskaitau kitus argumentus - prisireikia didelės... Nu žodžiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 04 30, 21:43)
Likimo sesė new_russian.gif  biggrin.gif Pas mane irgi dvi gaspadinės auga, bet man užteks dvivietės, negaminu aš labai daug, nes normaliai valgančių tik aš su maže (t.y. normaliai virtas, troškintas maistas, ypač sriubos, košės). MB ir dičkė prie mažavalgių doh.gif
O jau ta indaplovė tai didžiausias galvos skausmas - paskaitau vienų postus - įsitikinu, kad reikia mažos. Paskaitau kitus argumentus - prisireikia didelės... Nu žodžiu... doh.gif


Ritavi, nesupyk, bet aš tada niekaip nesuprantu blush2.gif o kam jums ta didelė indaplovė g.gif jei gaminat nedaug ir valgot nedaug biggrin.gif ką jūs ten tiek daug ruošiatės plaut unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 04 30, 22:57)
Ritavi, nesupyk, bet aš tada niekaip nesuprantu  blush2.gif  o kam jums ta didelė indaplovė  g.gif  jei gaminat nedaug ir valgot nedaug  biggrin.gif  ką jūs ten tiek daug ruošiatės plaut  unsure.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nepykstu, čia MB šiaip užsigeidė didelės dėl ale priemonių taupymo. Turiu labai praktišką seserį, ji sakė išsitrinti galvą su tais 60 cm, mažosios jų 5 suaugusių asmenų šeimai sakė per akis, tai pakoregavau savo planiuką - po kaitlente 45 cm indaplovė, virš ir po orkaitės pasidėjimai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 01, 00:50)
lotuliukas.gif Nepykstu, čia MB šiaip užsigeidė didelės dėl ale priemonių taupymo. Turiu labai praktišką seserį, ji sakė išsitrinti galvą su tais 60 cm, mažosios jų 5 suaugusių asmenų šeimai sakė per akis, tai pakoregavau savo planiuką - po kaitlente 45 cm indaplovė, virš ir po orkaitės pasidėjimai.



mano draugė įsidėjo 45cm, sakė daugiau gyvenime tokios klaidos nedarytų - skaičiavo kad užteks i tokios, ale jokio patogumo jei per kartą netelpa viskas, reikia grūsti. bet gal kiekviena gali apsiskaičiuoti, kad tikrai niekada niekada nedarys daugiau valgyt nei dabar ir tų indų nebus g.gif labiausiai linkiu, kad vėliau netektų graužtis dėl tų cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 04 30, 13:43)
klausimas - o dujų skaitinklis pas visas didelis baisuoklis ar galima pasikeist į kompaktišką, mažesnį?

mes irgi dabar bandome kazka sugalvoti savo tokioj 2m virtuvelej blush2.gif

pas mus duju skaitiklis buvo vidury sienos - Ritavi plane kazkur ties kaitlente doh.gif
kvietemes kad perkeltu i ne taip matoma vieta, tai dabar tiesiai palei siena beveik prie lubu kabo, paciu vamzdziu neslepsiu, o skaitiklio nesimatys virs spinteliu..
klausiau gal galima pakeisti i naujesni, tai sake nauji ne ka mazesni gremezdai..
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 05 01, 08:51)
mano draugė įsidėjo 45cm, sakė daugiau gyvenime tokios klaidos nedarytų - skaičiavo kad užteks i tokios, ale jokio patogumo jei per kartą netelpa viskas, reikia grūsti. bet gal kiekviena gali apsiskaičiuoti, kad tikrai niekada niekada nedarys daugiau valgyt nei dabar ir tų indų nebus  g.gif  labiausiai linkiu, kad vėliau netektų graužtis dėl tų cm  4u.gif



Ikisiu trigrasi. Turiu 60 cm., kartais per daug, kartais per mazai. lotuliukas.gif Lekstes, puodeliai tai visada telpa, bet jei nera kazkokiu katilu, leidi apytuste. O jei daugiau katilu naudoji, keptuve, viskas nesutelpa. Tai va. Tik didesniai indaplovei reik indu daugiau turet, as jau ja dazniausiai vakare paleidziu. Koki katila tai su rankom issiplaunu. Bet ji geris visvien. Tik reikia vaikus ismokit dar i ja susidet, o ne nukraut apie kriaukle pizos bokstus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 05 01, 00:50)

virš ir po orkaitės pasidėjimai.

user posted image


na, jei jau šis variantas lieka, nepamirškit pagalvot kaip pasieksit tos spintos virš orkaitės turinį cool.gif nes ten bus ir aukštai, ir giliai, ir dar tik iš vienos pusės prieinama unsure.gif plius, jei veiks orkaitė, dar ir šilta bus nuo jos ir prie jos prisiglaudę ilgai nepastovėsit kol bandysit pasiekt ant viršutinės lentynos giliai pries sienos esančius daiktus biggrin.gif tai arba reiktų daryt stalčiaus tipo lentynas (ant bėgelių kitaip sakant) arba trumpint lentynas ir ant durelių uždėt tokias lentynelės kokios būna ant šaldytuvo durelių.
Žinau, kad ten laikysit tuos daiktus, kurie bus rečiau naudojami, bet kad ir dažniau naudojamiems pas jus vietos nelabai kur kitur yra tai ir ten jų bus unsure.gif todėl turi būti patogu juos be ypatingų pastangų pasiekt mirksiukas.gif
Pamokanti istorija iš praktikos biggrin.gif - pas mano tėvus yra tokia pati aukšta, gan siaura ir gili spinta prie sienos. tik tiek, kad pas juos yra daugiau spintelių, tai ten laiko einamiausius daiktu, o į tą sukišta viskas, ko labai retai prisireikia. Tai dabar jau pasiekta tokia stadija (nes ten ko nors ieškoma kartą metuose geriausiu atveju), kad niekas iš tiesų net ir nežino kas ten toj spintoj yra doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 01 gegužės 2012 - 10:12
QUOTE(Latifa @ 2012 05 01, 12:11)
Pamokanti istorija iš praktikos  biggrin.gif  - pas mano tėvus yra tokia pati aukšta, gan siaura ir gili spinta prie sienos. tik tiek, kad pas juos yra daugiau spintelių, tai ten laiko einamiausius daiktu, o į tą sukišta viskas, ko labai retai prisireikia. Tai dabar jau pasiekta tokia stadija (nes ten ko nors ieškoma kartą metuose geriausiu atveju), kad niekas iš tiesų net ir nežino kas ten toj spintoj yra  doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif gera istorija, bet manau pas visus namuose yra tokiu "vietu" !
As dar galvojau apie savo projekteli tuo paciu ir sumasciau, kad gal reikia nuimti virsutines spinteles , palikti tik gartrauki g.gif ka manot ? O apatines daryti platesnes nei iprasta (75cm gylio toki ir stalvirsi) g.gif taip turesiu daugiau vietos gaminimui ir susidejimui.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 01 gegužės 2012 - 11:59
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 01, 12:57)

As dar galvojau apie savo projekteli tuo paciu ir sumasciau, kad gal reikia nuimti virsutines spinteles , palikti tik gartrauki  g.gif  ka manot ? O apatines daryti platesnes nei iprasta (75cm gylio toki ir stalvirsi) g.gif taip turesiu daugiau vietos gaminimui ir susidejimui.



bet kad pas jus tos vietos pasidėjimui ir gaminimui ir taip jau sočiai atrodo g.gif kam jums dar gilint tas apatines spinteles? o viršutinių manau irgi galit sau leist atsisakyt, nes vietos pasidėjimui pas jus ir taip netrūksta. Tik tada reiktų pagalvot kokį gartraukį dėsit, kad jis neatrodytų vienišas kaip našlaitis ant tos didelės sienos. Arba pagalvot kaip dar galima būtų apipavidalint tą sieną mirksiukas.gif
iš kitos pusės, jei jums vis dar trūksta vietos pasidėjimui, tai tada manau, kad jūsų atveju būtų geriau salą daryti. Nors kai nėra matmenų, tai sunku pasakyt ar jai ten vidury užtektų vietos ar ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 05 01, 15:54)
bet kad pas jus tos vietos pasidėjimui ir gaminimui ir taip jau sočiai atrodo  g.gif kam jums dar gilint tas apatines spinteles? o viršutinių manau irgi galit sau leist atsisakyt, nes vietos pasidėjimui pas jus ir taip netrūksta. Tik tada reiktų pagalvot kokį gartraukį dėsit, kad jis neatrodytų  vienišas kaip našlaitis  ant tos didelės sienos. Arba pagalvot kaip dar galima būtų apipavidalint tą sieną mirksiukas.gif
iš kitos pusės, jei jums vis dar trūksta vietos pasidėjimui, tai tada manau, kad jūsų atveju būtų geriau salą daryti. Nors kai nėra matmenų, tai sunku pasakyt ar jai ten vidury užtektų vietos ar ne  unsure.gif

4u.gif dekoju uz nuomone, nemazai pas mus tos vietos, bet patalpa ilga ir nera plati, sala galvojau daryti bet nelabai iseina ja daryti su atsisedimu nes gaunasi perplati(o atsisedimo man butninai reikia virtuveje) g.gif taip pat nenoriu atsisakyti ukines spintos blush2.gif
Ismatavimai tokie : plotis 3,75m ilgis 5m gal dar ka pasiulysit 4u.gif butu idomu labai. Nezinau kaip paaiskinti bet ten nera sienu aplink ukine spinta , ten kiaura viskas te sienele skiria valgomaji/poilsio zana nuo virtuves sienutes ilgis 2,4m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 01 gegužės 2012 - 14:10
Sveikos smile.gif
Vakar sumontavo mums virtuve, rytoj turi pabaigt dar, kai kurias apdailas ir bariuka sumontuot. Pas mus kisene, o ne virtuve buvo, griovem siena, darem tokia nisa, ir dabar atrodo tikrai turesiu kur viska susideti, o nesugrusti. smile.gif Indaplove dejom 60 cm, patare meistras, sako, aks susideda mazutes, po to siek tiek gailisi, nes netelpa keli puodai. O spintele 20 cm plocio nebutu musu isganiusi blush2.gif galesiu veliau imesti foto, kaip kas kaip. Tik dabar zinau, kad musu saldytuvas baltos spalvos visiskai nedera prie visumos, gal apklijuosim kokia plevele, kad labiau isipaisytu i aplinka.
Atsakyti
QUOTE(Raganiukas86 @ 2012 05 01, 16:32)
Sveikos smile.gif
Vakar sumontavo mums virtuve, rytoj turi pabaigt dar, kai kurias apdailas ir bariuka sumontuot. Pas mus kisene, o ne virtuve buvo, griovem siena, darem tokia nisa, ir dabar atrodo tikrai turesiu kur viska susideti, o nesugrusti. smile.gif Indaplove dejom 60 cm, patare meistras, sako, aks susideda mazutes, po to siek tiek gailisi, nes netelpa keli puodai. O spintele 20 cm plocio nebutu musu isganiusi blush2.gif  galesiu veliau imesti foto, kaip kas kaip. Tik dabar zinau, kad musu saldytuvas baltos spalvos visiskai nedera prie visumos, gal apklijuosim kokia plevele, kad labiau isipaisytu i aplinka.

Smalsu pamatyti Jusu virtuvele ax.gif lauksim
Atsakyti