Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Gal kas nors gaminotės baldus firmoje "Dizaino laboratorija"? Įdomu, kaip kokybė..
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 25, 09:43)


Man patinka Jusu pusbaris thumbup.gif
ir darbastalis, ir namiskiams susesti pavalgyti smile.gif

kaip suprantu stalvirsis pas jus 120 cm plocio, kad butu spinteles is abiju pusiu?
o as va viska palikciau kaip pas jus, bet spinteles is sedimosios puses padaryciau 30 cm plocio, kad butu patogiau sedeti ant kedziu ir pakisti kojas po pusbariu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(varniukas @ 2012 04 25, 13:22)
Man patinka Jusu pusbaris  thumbup.gif
ir darbastalis, ir namiskiams susesti pavalgyti smile.gif

kaip suprantu stalvirsis pas jus 120 cm plocio, kad butu spinteles is abiju pusiu?
o as va viska palikciau kaip pas jus, bet spinteles is sedimosios puses padaryciau 30 cm plocio, kad butu patogiau sedeti ant kedziu ir pakisti kojas po pusbariu....  blush2.gif

Taip noreciau stalvirsi daryti platu, kad butu darbastalis su kriaukle is vienos puses ir pavalgyt is kitos g.gif taip ir darysiu spinteles siauresnes is sedimos puses tik pavaizduot su Alno taip neisejo blush2.gif dar ir is galo noreciau palinkti ilgesni stalvirsi kad reikalui esant galetu daugiau zmoniu susesti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 25, 11:30)
Taip noreciau stalvirsi daryti platu, kad butu darbastalis su kriaukle is vienos puses ir pavalgyt is kitos  g.gif taip ir darysiu spinteles siauresnes is sedimos puses tik pavaizduot su Alno taip neisejo  blush2.gif dar ir is galo noreciau palinkti ilgesni stalvirsi kad reikalui esant galetu daugiau zmoniu susesti  ax.gif


as taip pat galvoju apie pusbari, kuris vientisai nusitesnu nuo virtuvinio slavirsio. Jis butu skirtas tik valgymui, na ir kaip darbastalis, jei reiktu papildomos vietos gaminimui.
bet dabar susimasciau del kitko.... doh.gif
Jei pusbaris - tai turi buti paaukstintos kedes. Ju butu 4 vnt.
Valgomajame planuojame statyti stala su 6 kedemis. Bet jei daugiau zmoniu, tada reikia ir papildomu kedziu, o is virtuves ju jau nepristatysi (nes paauksintos)... doh.gif

tad svarstau, kad gal man vis tik ta mano pusbari daryti stalo aukscio. Na kad jis ir butu prijungtas prie virtuves baldu darbastalio, bet nuzemintas.... g.gif

nezinau, ar aiskiai parasiau. Bandau braizytis tik ant popieriaus, nes Alno programos man kompiuteris nepriima sad.gif
Atsakyti
QUOTE(varniukas @ 2012 04 25, 13:39)
as taip pat galvoju apie pusbari, kuris vientisai nusitesnu nuo virtuvinio slavirsio. Jis butu skirtas tik valgymui, na ir kaip darbastalis, jei reiktu papildomos vietos gaminimui.
bet dabar susimasciau del kitko....  doh.gif
Jei pusbaris - tai turi buti paaukstintos kedes. Ju butu 4 vnt.
Valgomajame planuojame statyti stala su 6 kedemis. Bet jei daugiau zmoniu, tada reikia ir papildomu kedziu, o is virtuves ju jau nepristatysi (nes paauksintos)...  doh.gif

tad svarstau, kad gal man vis tik ta mano pusbari daryti stalo aukscio. Na kad jis ir butu prijungtas prie virtuves baldu darbastalio, bet nuzemintas....  g.gif

nezinau, ar aiskiai parasiau. Bandau braizytis tik ant popieriaus, nes Alno programos man kompiuteris nepriima sad.gif


Supratau , as irgi apie ta pati pagalvojau kaip cia geriau padarius g.gif ,
siaip noreciau grazaus medinuko suoliuko (modernaus ir lengvo kasko) gal netgi su pasidejimu jame kokiem maiseliam ar retai naudojamiem dalykam jis stovetu prie darbastalio virtuveje vietoj baro kedziu, nes nelabai megstu as tu baro kedziu su grubiom gelezinem kojom kaskaip viskas nusibode doh.gif
taip pat mastau toki pati tik zemesni suoliuka ussisakyti ir prie valgomojo stalo, tureti ji garaze ar kur palepeje rekalui esant daug zmoniu gali susesti prie stalo kai yra suolas. ax.gif tai va tokia mano mintis.
Papildyta:
va tokie suoliukai blush2.gif
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar kuri nors daretes imontuojama kaitlente + dujine orkaite? Mus elektrikas nuliudino, nes namo labai sena elektros instaliacija ir negalim detis elektrines orkaites. Tai dabar suku galva, ar yra imontuojamu dujiniu orkaiciu, ar reikia pirkti jau visa virykle atskirai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fenk-ju @ 2012 04 25, 14:54)
Sveikos 4u.gif
Ar kuri nors daretes imontuojama kaitlente + dujine orkaite? Mus elektrikas nuliudino, nes namo labai sena elektros instaliacija ir negalim detis elektrines orkaites. Tai dabar suku galva, ar yra imontuojamu dujiniu orkaiciu, ar reikia pirkti jau visa virykle atskirai.  unsure.gif


Yra imontuojami dujiniu orkaiciu, netgi labai stilingu tinkanciu moderniom virtuvem, tik nezinau kaip ja i ikine spinta ar imanoma idet , kur tada balionas statosi jei nera dujotiekio g.gif gal baliona galima butu spintoje paslepti .

http://www.buitene.l.......rt&Itemid=1
Atsakyti
vaidilute labai grazi bus virtuve smile.gif tiek spinteliu ir pati galesi pasislepti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 25 balandžio 2012 - 14:22
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 25, 16:17)
vaidilute labai grazi bus virtuve smile.gif tiek spinteliu ir pati galesi pasislepti biggrin.gif

aciukas 4u.gif dabar belieka spalvas issirinkt doh.gif

Bet dar vis suku galva kazin pakabinamu spinteliu nedet virs tos vadinamos salos pusbario g.gif ? jos is tiesu nera labai patogios bent jau man su ugiu 158 schmoll.gif tai gal as pasiliksiu tik kelias kaip ir vientisam vaizdui kur bus gartraukis (kaip dabar pabraizyta) . Pagrinde naudosiu stalcius ir ukine spinta mirksiukas.gif
dziaugiuosi, kad stalvirsio gaunasi nemazai 6,5 metrai + 2m pusbaris is kitos puses.
Atsakyti
QUOTE(fenk-ju @ 2012 04 25, 13:54)
Mus elektrikas nuliudino, nes namo labai sena elektros instaliacija ir negalim detis elektrines orkaites. Tai dabar suku galva, ar yra imontuojamu dujiniu orkaiciu, ar reikia pirkti jau visa virykle atskirai.  unsure.gif

Galimas toks variantas. Nueinat į Elektros tinklus, išsiimat technines sąlygas ir papildomai nusiperkate kokius 3kW , jei tai butas, jei namas, tai gal kitaip tada 4u.gif
Įmontuojamų dujinių orkaičių yra, bet labai mažas pasirinkimas, o ir elektrinėje orkaitėje viskas gražiau ir geriau kepa ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 25 balandžio 2012 - 14:53
QUOTE(fukse @ 2012 04 25, 16:52)
Galimas toks variantas. Nueinat į Elektros tinklus, išsiimat technines sąlygas ir papildomai nusiperkate kokius 3kW , jei tai butas, jei namas, tai gal kitaip tada 4u.gif
Įmontuojamų dujinių orkaičių yra, bet labai mažas pasirinkimas, o ir elektrinėje orkaitėje viskas gražiau ir geriau kepa  ax.gif

Del to grazesnio ir geresnio apkepimo ir noriu elektrines orkaites.

Taip tai butas. Gal esme ne tame, kad per mazai tu kW, bet tame, kad per seni laidai skydineje. Sake gali net pradeti svilti, jau nekalbant apie tai kad ismusines skaitiklius. Na nebent as uzsisakau ir pakeicia visus skydines laidus smile.gif Bet nesu tokia turtinga smile.gif Arba as ne taip viska supratau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 25, 15:40)
aciukas  4u.gif dabar belieka spalvas issirinkt  doh.gif

Bet dar vis suku galva kazin pakabinamu spinteliu nedet virs tos vadinamos salos pusbario  g.gif ? jos is tiesu nera labai patogios bent jau man su ugiu 158  schmoll.gif  tai gal as pasiliksiu tik kelias kaip ir vientisam vaizdui kur bus gartraukis (kaip dabar pabraizyta) . Pagrinde naudosiu stalcius ir ukine spinta mirksiukas.gif
dziaugiuosi, kad stalvirsio gaunasi nemazai 6,5 metrai + 2m pusbaris is kitos puses.


galiu pasiulyti spalvas blush2.gif bent man labai grazu - mediena pan kaip mano projekte butu visas karkasas (kaip tavo prisegtame pirma suoliuko foto ) o dureles blizgios kremines
del spinteles tai nepatogu manau bus, nebent jei ten ko truksta tau gali storas lentynas deti dvi ir sienele uz ju
http://www.accenta.lv/lv/products/719/ kaip cia pvz
Papildyta:
QUOTE(fenk-ju @ 2012 04 25, 16:27)
Del to grazesnio ir geresnio apkepimo ir noriu elektrines orkaites.

Taip tai butas. Gal esme ne tame, kad per mazai tu kW, bet tame, kad per seni laidai skydineje. Sake gali net pradeti svilti, jau nekalbant apie tai kad ismusines skaitiklius. Na nebent as uzsisakau ir pakeicia visus skydines laidus smile.gif Bet nesu tokia turtinga smile.gif Arba as ne taip viska supratau  rolleyes.gif

jei jau seni laidai tai jau beda, vistiek ateity jie vis senes ir problema dides, jios vistiek reiks keisti, manau kartu bus proga susitvarkyti smile.gif kosmoso tikrai nekainuos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 25 balandžio 2012 - 16:29