Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(millena @ 2012 04 23, 21:41)
ACIU!
Dar paklaust norejau, ar galima indaplove montuoti spintoj po orkaite? orkaite salia saldytuvo? Suprantu, kad geriau perskirt, bet jei nesidelioja..

imanoma, bet gan sudetinga, ne visi meistriukai daro, nes indaplevei nereikia sieneliu, jai tik dureles uzdedamos(ji pati 60cm) o orkaite montuojama i 60cm spintele, pati ji yra apie 55-56cm plocio. siuo atveju paprasciausiai galima deti normaliai indaplove tada stalvirsis ir ant stalvirsio montuojama orkaites spintele(tikiuosi aiskiai parasiau, nubraizius butu aiskiau smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 23 balandžio 2012 - 22:49
Jau baigiu apsispresti del virtuvinio isdestymo blush2.gif dar iskilo klausimas , sakykit ar daro kas stalvirsi ir apatines spinteles 70cm - 75cm plocio (ne standartini 60) ? Ar cia nesamones g.gif ten niekas nesimontuos jokia buitine tik i stalvirsi indukcine plytele. Noreciau stalciu pagrindinai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 20, 21:12)
sian jau suprojektavo, jei atsius pasirodysiu smile.gif nu man patinka toks nestandartinis variantas smile.gif
Papildyta:



*Nikituke* , gal jau turi savo projekteli pasirodyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 24, 10:55)
Jau baigiu apsispresti del virtuvinio isdestymo blush2.gif dar iskilo klausimas , sakykit ar daro kas stalvirsi ir apatines spinteles 70cm - 75cm plocio (ne standartini 60) ? Ar cia nesamones  g.gif ten niekas nesimontuos jokia buitine tik i stalvirsi indukcine plytele. Noreciau stalciu pagrindinai  unsure.gif

cia gal apie gyli snekat? siaip begeliai standartiniai, gilesniu nera, todel del stalciu sis variantas netinka
Papildyta:
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 24, 11:15)
*Nikituke* , gal jau turi savo projekteli pasirodyk  ax.gif

neatsiunte dar sad.gif
Atsakyti
http://public.fotki....-virtuve-2.html

nu va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 24, 12:27)
cia gal apie gyli snekat? siaip begeliai standartiniai, gilesniu nera, todel del stalciu sis variantas netinka
Papildyta:

neatsiunte dar sad.gif


Apie gyli kalbejau tik netaip issireiskiau blush2.gif dabar mastau gal galima butu daryti standartinius stalcius tik stalvirsi deti platesni sakykim 70-75 cm , kazin butu patogu ant tokio dirbti g.gif ar buna stalvirsiu tokio plocio ?
Gale prie sienos liktu nepanaudotos erdves bet uztai darbastalio butu daugiau...
Dekoju visiem pasisakiusiem 4u.gif

*nikituke* - labai grazi virtuvike wub.gif graziai spalvos suderintos drinks_cheers.gif saunuole , kokia cia mediena bus ?
Kiek beginiu metru Jusu virtuvinis is viso ?


Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 24, 12:08)
Apie gyli kalbejau tik netaip issireiskiau  blush2.gif dabar mastau gal galima butu daryti standartinius stalcius tik stalvirsi deti platesni sakykim 70-75 cm , kazin butu patogu ant tokio dirbti  g.gif ar buna stalvirsiu tokio plocio ?
Gale prie sienos liktu nepanaudotos erdves bet uztai darbastalio butu daugiau...
Dekoju visiem pasisakiusiem   4u.gif

*nikituke* - labai grazi virtuvike  wub.gif graziai spalvos suderintos  drinks_cheers.gif  saunuole , kokia cia mediena bus ?
Kiek beginiu metru Jusu virtuvinis is viso ?

stalvirsis yra platesnis (pjaunasi is 90cm plokstes) bet jis ir brangesnis smile.gif nzn ar patogiau....as nedaryciau uztenka ir tu 60 tikrai smile.gif mirksiukas.gif na bet cia mano nuomone smile.gif

mano virtuve 4m, ten bus laminatas Egger
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 24 balandžio 2012 - 11:34
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 24, 13:34)
stalvirsis yra platesnis (pjaunasi is 90cm plokstes) bet jis ir brangesnis smile.gif nzn ar patogiau....as nedaryciau uztenka ir tu 60 tikrai smile.gif mirksiukas.gif  na bet cia mano nuomone smile.gif

mano virtuve 4m, ten bus laminatas Egger


Dekoju uz patarimus 4u.gif
Man norisi platesnio taip sumazinciau nors siek tiek vaiskciojima nuo vienos sienos prie kitos
Imetu plana pagal kuri jau planuosiu savo virtuve, platesne L formos dalis bus 1200 su kriaukle + atsisedimu is galo ir prie sienos.
Gal kas kokiu nepatogumu pastebes , tai prasom pakomentuokit blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 24 balandžio 2012 - 11:41
Techinė linija yra tokia:
šaldytuvas, tarpas, kriauklė, tarpas, viryklė, tarpas. Su tarpų dydžiais galima modifikuot kaip tik norit. Bet mano galva šaldytuvą pertoli kuo sekančių prietaisų.

Mažose erdvėse žinoma keičiama tvarka, bet naujai projektuojamoje virtuvėje pasidarykit patogiai ir po ranka kaip sakant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 04 24, 13:55)
Techinė linija yra tokia:
šaldytuvas, tarpas, kriauklė, tarpas, viryklė, tarpas. Su tarpų dydžiais galima modifikuot kaip tik norit. Bet mano galva šaldytuvą pertoli kuo sekančių prietaisų.

Mažose erdvėse žinoma keičiama tvarka, bet naujai projektuojamoje virtuvėje pasidarykit patogiai ir po ranka kaip sakant smile.gif


Aciu uz komentara 4u.gif galvoju, kad nebus labai toli saldytuvas nes ji darysiu prie krasto imontuota i ukine spinta ant priesingos sienos, tad nuo saldytuvo gausis kaskur apie 1,2 m iki kriaukles blush2.gif laisvo stalvirsio apie 1 metra pries kriaukle o poto prie kitos sienos virykle jinai uz kokio 1.5 m.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 24, 13:32)
Aciu uz komentara  4u.gif galvoju, kad nebus labai toli saldytuvas nes ji darysiu prie krasto imontuota i ukine spinta ant priesingos sienos, tad nuo saldytuvo gausis kaskur apie 1,2 m iki kriaukles blush2.gif laisvo stalvirsio apie 1 metra pries kriaukle o poto prie kitos sienos virykle jinai uz kokio 1.5 m.


Jeigu taip gaunasi - liuks. Nes pagal brėžinį tai nuo viryklė iki šaldytuvo 2,9 metro smile.gif Nuo kriauklės bus perpus kažkur tai gal bus ir patogu.

atsidarom šaldytuvą, ką reikia išsiimam pasidedam, uždarom šaldytuvą. Reiktų nepamiršt kažkokios lentynėlės manau prie šaldytuvo. Tada nešam prie kriauklės ir toliau jau viskas tvarkoj smile.gif

O viduryje salos nenorit daryt - gal praktiška ...

Atsakyti
QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 04 24, 15:44)
Jeigu taip gaunasi - liuks. Nes pagal brėžinį tai nuo viryklė iki šaldytuvo 2,9 metro smile.gif Nuo kriauklės bus perpus kažkur tai gal bus ir patogu.

atsidarom šaldytuvą, ką reikia išsiimam pasidedam, uždarom šaldytuvą. Reiktų nepamiršt kažkokios lentynėlės manau prie šaldytuvo. Tada nešam prie kriauklės ir toliau jau viskas tvarkoj smile.gif

O viduryje salos nenorit daryt - gal praktiška ...


Salos norejau, bet kai pagal masteli paziurejau kas gaunasi tai atsisakiau schmoll.gif nes aplink ja telieka vos 80cm praejimui (lyg ir uztektu is bedos) bet norisi man erdves o neuzgriozdintos virtuves + Ukines spintos nenoriu niekaip atsisakyti. tad kadangi virtuve pas mus pailga bet siauroka tai va sitas paskutinis variantas L formos manau geriausiai tinka ir ispildo mano reikalavimus. g.gif dabar jau bus galima su Alno pasidelioti kaska.
Atsakyti