Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Bryana @ 2012 04 20, 13:43)
...labai bijau kad netiks man ir bus per aukstas tas darbastalis g.gif
Optimalus stalviršio aukštis yra 10-15 cm žemiau sulenktos alkūnės.




Atsakyti
na gal ir pas mane bus gerai,o gal kas turit virsutines spinteles 93cm?neatrodo labai ilgos ir griozdiskos?dar kokia buitine techn geresne?kokia jus turit,visiskai as nenutuokiu,pirma karta dujine (imontuojama)pirksiu.ir noriu baltos spalvos,sako ju maziau gamina ir sunku gera rast,ir meistras sake kad negerai nuo dujines iki gartraukio tik 52cm,kaip pas jus?
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 04 20, 13:26)
Sveiki, pastabi esat smile.gif
Na kadangi  Jūsų virtuvė nėra maža, tai manau daug kas tiktų. Nelabai skaičiau ką prieš tai rašėt, tai nežinau kokia pas Jus vizija dėl virtuvės. Reik paskaityt smile.gif


blush2.gif na vizija tai viena is dvieju, breziniai berods 20psl , ten ne pagal masteli tik isdestymas pavaizduotas. Nezinau kaip geriau daryti : U formos virtuve su ilga ukine spinta priesingoje sienoje ar isilgai ilgaja siena virtuvini + sala viduryje su kriaukle (jei vyras gales vandeni ten nuvesti) + ukine spinta ant trumposios sienos g.gif stalvirsio gaunasi daugiau su pastaruoju variantu 4u.gif dekoju pasisakiusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 04 20, 14:06)
..ir meistras sake kad negerai nuo dujines iki gartraukio tik 52cm,kaip pas jus?
Teisingai meistras sako, nes pagal gartraukio instrukciją minimalus atstumas iki dujinio paviršiaus turi būti 70 cm, vadinas, teks tą spintelę virš gartraukio daryti žemesnę ir gartraukį kabint ne vienoje linijoje su kitomis pakabinamomis spintelėmis, o aukščiau ax.gif
Atsakyti
o kazi nera kokio geresnio gartraukio kad mazesnis tarpas butu galimas,man taip nepatinka nelygios spintutes,o gal galima taip padaryti kad gartraukis butu kaip priklauso,bet spintute uzleisti biggrin.gif gal cia durnai as galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 20, 11:06)
Graziai turetu atrodyti  thumbup.gif  pati galvoju apie baklazano spalva su balta derinti bet dar nezinau nes neapsisprendziu niekaip koki isdestyma pasirinkti  g.gif dabar sumasciau, kad jei daryti su sala tai noreciau kriaukles saloje  doh.gif vyras sako kad nelabai imanoma kanalizacija nuvest nes viskas jau uzbetonuota su grindiniu sildymu sako kur buvai anksciau ? !  blush2.gif  lotuliukas.gif

sian jau suprojektavo, jei atsius pasirodysiu smile.gif nu man patinka toks nestandartinis variantas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bryana @ 2012 04 20, 13:43)
sveikos,
daznai cia paskaitinejau bet kazkaip neuzmaciau apie ismatavimus,gal ka praleidau,o db jau uzsisakem baldus ir bijau kad netiks man ismatavimai,sakykit kokie auksciai jusu spintuciu,mano nuo zemes iki darbastalio ta spintele bus 91cm,kazi ar ne per auksta?as pati esu 170cm ugio,paskui tarpas tarp irmos ir pakabinamos spinteles 52cm ir virsutine spintute 93cm.nzn labai bijau kad netiks man ir bus per aukstas tas darbastalis g.gif

viskas gerai tikrai ne per auktas, toks standartas
Papildyta:
QUOTE(Bryana @ 2012 04 20, 14:50)
o kazi nera kokio geresnio gartraukio kad mazesnis tarpas butu galimas,man taip nepatinka nelygios spintutes,o gal galima taip padaryti kad gartraukis butu kaip priklauso,bet spintute uzleisti biggrin.gif  gal cia durnai as galvoju ax.gif

galima apie 60, zemiau manau ir paciai bus nepatogu kai gartraukis panosei kabes :)tiesiog taip daroma kad gartraukis buna auksciau kitu spinteliu arba lygiai, bet tada spinteles 60cm aukstyje, bet kadangi pas jus aukstos virsutines spinteles ju taip aukstai kabinti negalima, nes po to nepasieksite nieko is virsutiniu lentynu, manau klausykite meistriuko 4u.gif
Atsakyti
Koks minimaliai turetu buti atstumas tarp spinteliu isdestytu 2 eilem? Viena siena galiu pastumti, bet dar riboja kolona.
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 08, 00:19)

Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 04 20, 23:04)
Koks minimaliai turetu buti atstumas tarp spinteliu isdestytu 2 eilem? Viena siena galiu pastumti, bet dar riboja kolona.

jei gerai pamenu 1m
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 04 21, 00:04)
Koks minimaliai turetu buti atstumas tarp spinteliu isdestytu 2 eilem? Viena siena galiu pastumti, bet dar riboja kolona.

O mano buvusi virtuvele... Aisku kuo daugiau tuom geriau, bet kai vietos minimum 1 metro pakanka.
Papildyta:
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 20, 21:12)

Svarbu dar kad tiktu prie zmogaus ugio, nes pas mama kaba pagal jos 155cm ugi ir as su savo 174 pastoviai trankausi galva, iskaitant kad jos gartraukis turi astrius kampus tai koki karta ir aki isdurti galima. doh.gif
Atsakyti
mums siguldoj sake kad komfortiskai turi buti 110 cm, bet mano drauge dirbanti su baldais sake is bedos uztenka ir 90 cm.

[quote=millena,2012 04 20, 23:04]
Koks minimaliai turetu buti atstumas tarp spinteliu isdestytu 2 eilem? Viena siena galiu pastumti, bet dar riboja kolona.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 23, 10:45)
Svarbu dar kad tiktu prie zmogaus ugio, nes pas mama kaba pagal jos 155cm ugi ir as  su savo 174 pastoviai trankausi galva, iskaitant kad jos gartraukis turi astrius kampus tai koki karta ir aki isdurti galima. doh.gif

as kalbu kaip daroma standartiskai smile.gif
Atsakyti
ACIU!

QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 20, 22:34)
jei gerai pamenu 1m


QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 23, 09:45)
O mano buvusi virtuvele... Aisku kuo daugiau tuom geriau, bet kai vietos minimum 1 metro pakanka.
Papildyta:


QUOTE(Jurginas_Vilnius @ 2012 04 23, 09:50)
mums siguldoj sake kad komfortiskai turi buti 110 cm, bet mano drauge dirbanti su baldais sake is bedos uztenka ir 90 cm.



Dar paklaust norejau, ar galima indaplove montuoti spintoj po orkaite? orkaite salia saldytuvo? Suprantu, kad geriau perskirt, bet jei nesidelioja..
Atsakyti