Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(kvailute @ 2012 04 19, 17:19)
Dekui labai, kazkaip internete va nelabai kazka randu. ne is Vilniaus mes, is Varenos raj., kaimuke gyvenam, tai cia taip lengvai nenubegsi neapziuresi, juolab du pipirai mazi, tai jei issiruosiam, tai su konkreciu tikslu smile.gif tai ir galvoju pirma interenetinej erdvej pasidairyt ka ir kaip cia galima butu padaryt, bet va prie progos reiks gal uzlekt i koki Oza ar pan, nepagalvojau iskart kazkaip smile.gif  doh.gif

vat internete ir ziurekite furnitanas arba brasa smile.gif
Atsakyti
Dekui labai jums panickos, jau mazdaug pradedu susikurt vaizda ko noriu, ir kaip ta padaryt smile.gif brastoj tikrai matau fainu dalyku, uz prieinama kaina smile.gif kita parduotuvele dar irgi apziuresiu smile.gif super smile.gif
Taip ir galvojau kad supermamos visazines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 19, 13:09)
labas,
si menesi zadam rpadeti tvarkyti kapitaliai virtuve, ir ieskome kur butu uzsisakyti virtuvinius baldus, bet kad kaina nesikandziotu. Galim isleisti iki 3000lt, su stalvirsiu ir kriaukle. Gal galit ka rekomenduoti su kainom uz begini metra? 4u.gif


Parašysiu į až meistriuko nr, jis dirba Riešėj, pas jį užsakinėjom.
QUOTE(kristilav @ 2012 04 19, 16:04)
Vyras nori gamynti virtuves baldus pats.  Gal kas zino kas galetu  Vilniuje projekteli -brezini detaliai padaryti,pagal kuri ispjaustytu plokstes,ir kad nebutu labai brangu .Savo paprasta projekteli turime.

Pats sau baldžius bandykit.
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2012 04 14, 18:53)
Konpke, suprantu tave, as dabar isirengineju buta, man irgi galvoje maisalyne nuo visko. Bet labai graziai suderinai spalvas ir su grindimis, ir su plytelemis (oi, kaip tai nelengva!), ir su sienomis. Gavosi sauni virtuve! O siuksliadeze po kriaukle?

4u.gif
taip po kriaukle, pirmom dienom lyg ir nepatogiai ten buvo, bet va dabar pripratau ir neturiu "kabliuku" ax.gif

QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 16, 14:54)
ax.gif  saunuole knopke , gerai viskas suderinta, virtuve didele  g.gif atrodo, kiek cia beginiu metru is viso su baru ?
Del kriaukles gaila, bet gal; priprasi ir bus viskas  thumbup.gif
sveikinu  drinks_cheers.gif

4u.gif
nera labai didele ta mano virtuve tiksliai nepamenu, bet kazkur apie 8-9m
Uzteko keletos dienu pasisukineti ir tikrai pripratau ir nejauciu kazkokiu tai nepatogumu smile.gif

QUOTE(varniukas @ 2012 04 19, 10:02)
o va pas anyta kriaukle kampe, bet tuo trikampiu, kaip Knopke20 parode. Tai man nepatogu... Man pasirode, kad kriaukle toliau nuo krasto, t.y. plauti teko palinkus i prieki. O jei pastatyti koki daikta uz kriaukles, tai reikia persisverti.
Bet kiekvienam savo ir cia iprocio reikalas smile.gif Anyta labai patenkinta smile.gif


grazi virtuvyte mirksiukas.gif
taip manau kiekvienam savo drinks_cheers.gif , cia kaip skoniui ir groziui nera draugu drinks_cheers.gif

QUOTE(kriorsa @ 2012 04 19, 11:14)
5. Baldininkas siulovirsutines spintels daryti be rankeneliu, o apatines su (as iki siol norejau ileidziamu, bet dabar sudvejojau  blush2.gif ) Kazin kaip su patogumu?


5. na is savo trumpalaikes patirties ax.gif galiu pasakyti, pas mane virsutiniu spinteliu apatine dalis be rankeneliu uz apacios atsidaro tai man patogu
O pirmas aukstas spinteliu su rankenelem, visur stalciai tai man patogiau atsidaryti nei paspaudus, teko isbandyti ( pas draugus yra visa virtuve su paspaudimu atsidaro)

Cia kaip merginos ideja tuos stalciukus prieskoniams tai labai graziai ir tvarkingai atrodo thumbup.gif , bet is kitos puses jau is anksto reikia labai kruopsciai susiplanuoti kaip ir kur bus(as kalbu apie tas spinteles-prieskonines)
Stalciui as ir pakolkas negaliu laikyti jokiu peiliu ir t.t. nes turiu mazaja seimininke kuri pastoviai savo tvarka ivedineja lotuliukas.gif tai pas mane prieskoniai viespatauja spintelej kur imontuotas garintuvas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke20: 19 balandžio 2012 - 22:53
gal kas galit rekomenduoti Kaune firmą ar meistrą, kokybiškai gaminančius klasikines virtuves, t.y. ne tik iš plokštės, bet ir iš medienos?
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 19, 17:52)

tai vat jei sviesi tai nesimato nieko bet jei tik ryskesne viskas labai matosi smile.gif
pas mane planuojama violetine tamsiai (derinama bus su sviesiu medzio imitacijos laminatu) tai va jei viskas gerai tokia ir turesiu smile.gif


Graziai turetu atrodyti thumbup.gif pati galvoju apie baklazano spalva su balta derinti bet dar nezinau nes neapsisprendziu niekaip koki isdestyma pasirinkti g.gif dabar sumasciau, kad jei daryti su sala tai noreciau kriaukles saloje doh.gif vyras sako kad nelabai imanoma kanalizacija nuvest nes viskas jau uzbetonuota su grindiniu sildymu sako kur buvai anksciau ? ! blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(knopke20 @ 2012 04 20, 00:48)

nera labai didele ta mano virtuve tiksliai nepamenu, bet kazkur apie 8-9m
Uzteko keletos dienu pasisukineti ir tikrai pripratau ir nejauciu kazkokiu tai nepatogumu  smile.gif
4u.gif


Cia kaip merginos ideja tuos stalciukus prieskoniams tai labai graziai ir tvarkingai atrodo  thumbup.gif , bet is kitos puses jau is anksto reikia labai kruopsciai susiplanuoti kaip ir kur bus(as kalbu apie tas spinteles-prieskonines)

Tai vat butent, kad labai is anksto reikia planuoti virtuve, mes kai namo projekta derinom apie virtuve isviso nieko neismaniau ir negalvojau doh.gif kai statem taip pat dar negalvojau nes tarode labai dar toli iki virtuvinio o dabar kai sugalvojau neviska isiena padaryt nes tai vanduo neatvestas tai kanalizacija nevietoj , arba blogiausiai kad siena noretus patraukt kokiu 50cm ! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 20, 10:06)
Tai vat butent, kad labai is anksto reikia planuoti virtuve, mes kai namo projekta derinom apie virtuve isviso nieko neismaniau ir negalvojau  doh.gif kai statem taip pat dar negalvojau nes tarode labai dar toli iki virtuvinio o dabar kai sugalvojau neviska isiena padaryt nes tai vanduo neatvestas tai kanalizacija nevietoj ,  arba blogiausiai kad siena noretus patraukt kokiu 50cm ! blink.gif


o is mane vyras juokiasi, kad as jau virtuve bandau deliotis, nors namas net nepradetas statyti, daromas tik projektas. Bet juk nuo virtuves spinteliu ir pan isdestymo galima dar pakoreguoti lango vieta, pastumti siena. T.y. veliau juk neperdarysi lango, o dabar dar kazkiek imanoma pasiplanuoti, kad ir grazu butu ir patogu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(varniukas @ 2012 04 20, 12:35)
o is mane vyras juokiasi, kad as jau virtuve bandau deliotis, nors namas net nepradetas statyti, daromas tik projektas. Bet juk nuo virtuves spinteliu ir pan isdestymo galima dar pakoreguoti lango vieta, pastumti siena. T.y. veliau juk neperdarysi lango, o dabar dar kazkiek imanoma pasiplanuoti, kad ir grazu butu ir patogu...  blush2.gif


Saunuole varniukas , labai teisingai mastai , deliokis, planuokis netgi kur kriaukle ir indaplove stoves , be to jei noresit saldytuvo su filtru ar su ledukais irgi bus reikaligas vandens ivadas smile.gif tad kuo anksciau susideliosi virtuvike tuo bus geriau paskui kai ja reikes irengti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ziuriu ValSve skaitineja temute , gal man ka nors patars 4u.gif del virtuvinio isdestymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 20, 12:13)
Ziuriu ValSve skaitineja temute , gal man ka nors patars  4u.gif del virtuvinio isdestymo  blush2.gif


Sveiki, pastabi esat smile.gif
Na kadangi Jūsų virtuvė nėra maža, tai manau daug kas tiktų. Nelabai skaičiau ką prieš tai rašėt, tai nežinau kokia pas Jus vizija dėl virtuvės. Reik paskaityt smile.gif
Atsakyti
sveikos,
daznai cia paskaitinejau bet kazkaip neuzmaciau apie ismatavimus,gal ka praleidau,o db jau uzsisakem baldus ir bijau kad netiks man ismatavimai,sakykit kokie auksciai jusu spintuciu,mano nuo zemes iki darbastalio ta spintele bus 91cm,kazi ar ne per auksta?as pati esu 170cm ugio,paskui tarpas tarp irmos ir pakabinamos spinteles 52cm ir virsutine spintute 93cm.nzn labai bijau kad netiks man ir bus per aukstas tas darbastalis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2012 04 20, 12:43)
sveikos,
daznai cia paskaitinejau bet kazkaip neuzmaciau apie ismatavimus,gal ka praleidau,o db jau uzsisakem baldus ir bijau kad netiks man ismatavimai,sakykit kokie auksciai jusu spintuciu,mano nuo zemes iki darbastalio ta spintele bus 91cm,kazi ar ne per auksta?as pati esu 170cm ugio,paskui tarpas tarp irmos ir pakabinamos spinteles 52cm ir virsutine spintute 93cm.nzn labai bijau kad netiks man ir bus per aukstas tas darbastalis g.gif


pas mus apatine spintele (stalvirsis) - 90 cm
tarpas tarp spinteliu - 50 cm
virsutines spinteles - 80 cm

Stalvirsis tikrai ne per aukstas. Jei butu zemesnis, tektu susilenkti, kai pjaustai. Man asmeniskai gaminti ant valgomojo stalo yra per zemai, o atsisedusi prie stalo nemoku... smile.gif
Mano ugis 167 cm
4u.gif
Atsakyti