Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveikos, ir as vis jieskau patarimo del virtuvinio isdestymo kaskada buvau idejus planus su variantais. Gal galite patarti kaip patogiau :
U formos virtuve + ilga (4,5 m) ukine spinta priesingoje sienoje, ar gaminamoji dalis isilgai sienos (apie 4,5 metro) su sala vidury (apie 2 m) + ukine spinta priesingoje sienoje (2,4m)? Kas turit kokiu patarimu prasau pakomentuokit. blush2.gif
4u.gif
Papildyta:
1 variantas
user posted image

2 variantas
user posted image

cia nepagal masteli blush2.gif dar bandau su Alno pasipiesti bet neviskas dar uzbaigta
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 04 19, 10:24)
Sveikos. 4u.gif As irgi savo virtuvike buvau kazkada ikelusi.Pasikartosiu. ax.gif

Kriaukle pas mus irgi kampe.Ir man labai patogu.Ir kampine spintele patogu.Joje siuksliadezes (3, nes rusiuojam siuksles) ir buteliai.Spinteles dureles 45*45cm, tai dazniausiai atidarau tik ta dali , kur yra rankena, o visas dureles zymiai reciau darineju. ax.gif

user posted image



grazios uzuolaidos smile.gif kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 04 19, 14:23)
grazios uzuolaidos smile.gif kur pirkote?

Aciu. 4u.gif Cia romanetes.Jas siuvomes pas siuveja. mirksiukas.gif
Atleiskit uz OT. blush2.gif
Atsakyti
Vyras nori gamynti virtuves baldus pats. Gal kas zino kas galetu Vilniuje projekteli -brezini detaliai padaryti,pagal kuri ispjaustytu plokstes,ir kad nebutu labai brangu .Savo paprasta projekteli turime.
Atsakyti
Labukas smile.gif

Savaja virtuvyte susidejom pries pusantru metu..finansai tada buvo be proto riboti, negalejau sau leisti nei simtuko kito i sali ir virtuves suvokimo mazai turejau, tai jau kai pasinaudojau si laika, pritrukau kai kuriu detalyciu smulkiu - kazkaip noretusi susitvarkyt prieskonius ir turet kur graziai pasidet aliejaus buteliuka ar pan - gal patartumet kokiu variantu? maciau kaimynai turi toki isilgini vamzdi, bet man jis truputi plikai atrodo, kazkokiu aksesuariniu lentyneliu gal reiktu? toj zonoj kur kriaukles spintele smile.gif
Kai daremes virtuve, tai labai naudojausi sia tema, dabar visai nera laiko paskaitinet, ir paieskot minciu kaip jaukumo ir tvarkos ivest... va musu virtuvele :

user posted image
Atsakyti
Aciu visoms, atsakiusioms i mano klausimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvailute @ 2012 04 19, 17:11)
Labukas smile.gif

Savaja virtuvyte susidejom pries pusantru metu..finansai tada buvo be proto riboti, negalejau sau leisti nei simtuko kito i sali ir virtuves suvokimo mazai turejau, tai jau kai pasinaudojau si laika, pritrukau kai kuriu detalyciu smulkiu - kazkaip noretusi susitvarkyt prieskonius ir turet kur graziai pasidet aliejaus buteliuka ar pan - gal patartumet kokiu variantu? maciau kaimynai turi toki isilgini vamzdi, bet man jis truputi plikai atrodo, kazkokiu aksesuariniu lentyneliu gal reiktu? toj zonoj kur kriaukles spintele smile.gif
Kai daremes virtuve, tai labai naudojausi sia tema, dabar visai nera laiko paskaitinet, ir paieskot minciu kaip jaukumo ir tvarkos ivest... va musu virtuvele :


Grazi - ryski virtuve thumbup.gif ,bet kolkas labai tuscia atrodo. g.gif
as galvoju apie tokius va dalykus prieskoniams ir aliejui g.gif tik nezinau ar yra kur tokiu mechanizmu pirkti.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

galima gal tiesiog skirstyti salia virykles esanti stalciu ir ji naudoti kaip prieskonine + aliejuj laikyti.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 19, 16:24)
Grazi - ryski virtuve  thumbup.gif ,bet  kolkas labai tuscia atrodo.  g.gif
as galvoju apie tokius va dalykus prieskoniams ir aliejui  g.gif tik nezinau ar yra kur tokiu mechanizmu pirkti.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

galima gal tiesiog skirstyti salia virykles esanti stalciu ir ji naudoti kaip prieskonine + aliejuj laikyti.

pasidairykit furnitane brasoj, ten visko daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mivida @ 2012 04 19, 13:38)
1. tikrai nieko baisaus, jei orkaite su gera ventiliacija. As jau viena karta buvau idejusi nuotrauka, kaip yra pas mane. Visas siltas oras ispuciamas i patalpas (ne pro sonus, ar vursu, apacia, o tiesiai i virtuve). Ir neturiu net tu 13cm tarpo tarp saldytuvo ir orkaites.

2. Pas mus plyteles. Pirma sumontuota virtuves apacia, veliau klijuotos plytes ir toliau montuotas virsus (reikia suderinti su baldininkais) ir paskui bespalvis silikonas. Geriausia ka galima sugalvoti, jo nesimato, niekur nieko neuzbega, tik jau ne trikampiai  schmoll.gif

6. Pas mane balta blizgi plokste, saugau nuo braizimu, kaip ir kiekviena pzvirsiu, valau kaip veidrodi, stiklo valykliu, labai lengvai valosi, o pirsto antspaudu, ar vandens laselius net sunku iziureti, kolkas esu labai patenkinta  thumbup.gif Del pageltonavimo kolkas nieko negaliu pasakyti  g.gif
Papildyta:

pas mane blizgi plokste ir spinteles be rankeneliu, tai fasado net nereikia liesti, nes dureles kaip prailgintos, pakisi pirstus po dureles apacia ir atidarai  rolleyes.gif o jei plokste balta (sviesi) tai ir nesimato antspaudu.
Ir siaip pastebejau, kad prie visko priprantama, ispradziu buvo nepatogu daryneti imontuota saldytuva be rankeneles, bet dabar pripratau, kaip ir apie kriaukles buvo kalbeta, priprantama ir prie napatogiu, veliau nejati nepatogumu, atrodo taip ir turi buti  smile.gif

tai vat jei sviesi tai nesimato nieko bet jei tik ryskesne viskas labai matosi smile.gif
pas mane planuojama violetine tamsiai (derinama bus su sviesiu medzio imitacijos laminatu) tai va jei viskas gerai tokia ir turesiu smile.gif
Atsakyti
Vaidilute - Cia naujos foto, tik ka sumontuotos..dabar apkrauta iki negalejimo :)nedristu tokios betvarkes fotkint smile.gif net kai susitvarkau, prikrauta visko...dabar vat rasau ir pati mastau - gal galima kokia originalesne duonine nemaza isigyt, nes db visa spintele naudojam viena..o tada i ta spintele galeciau graziai susidet ir prieskonius.. va tokie mechanizmai irgi ideja nebloga pirmoji lentynele kazkas panasaus ko noreciau smile.gif kolkas mastymuose kaip geriau butu..

siaip virtuves isplanavimas be galo patogus, pati svajojau, pati kuriau, spalva neatsibosta iki siol smile.gif jauku man joj, tik va tokiu detaliu truksta tvarkai palaikyt..ir dar norisi irankiu pakabinamu..bet ir nesinori visko perkraut kad sienos nesimatytu per daiktus, nes tada irgi tvarkos nesimatys..

Kolkas stalciu panaudot tam nelabai galiu - mazi pipirai dar viska labai krausto ir terlioja, stalciai atlieka puodu ir maiseliu sleptuves vaidmeni..net peilius suslepem aukstai..

o gal kas patars kur galima pasidairyt tokiu interjeriniu detaliu kaip prieskoniams lentyneles, ar stovai?

Atsakyti
QUOTE(kvailute @ 2012 04 19, 16:58)
o gal kas patars kur galima pasidairyt tokiu interjeriniu detaliu  kaip prieskoniams lentyneles, ar stovai?

o is kokio mieto jus? nes daug kur maciau, bet as Vilniuje

siaip pasidairykit didziuosiuose prekybos centruose, juose esanciose indu parduotuvese, tikrai daug kur maciau, jei Vilniuje tai Oze maciau, baltuviu Norfoj, atrodo Akropolio maximoj net, o jau tokiu krutesniu velgi pasikartosiu Furnitanas ir Brasa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 19 balandžio 2012 - 16:15
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 19, 16:13)
o is kokio mieto jus? nes daug kur maciau, bet as Vilniuje

siaip pasidairykit didziuosiuose prekybos centruose, juose esanciose indu parduotuvese, tikrai daug kur maciau, jei Vilniuje tai Oze maciau, baltuviu Norfoj, atrodo Akropolio maximoj net, o jau tokiu krutesniu velgi pasikartosiu Furnitanas ir Brasa



Dekui labai, kazkaip internete va nelabai kazka randu. ne is Vilniaus mes, is Varenos raj., kaimuke gyvenam, tai cia taip lengvai nenubegsi neapziuresi, juolab du pipirai mazi, tai jei issiruosiam, tai su konkreciu tikslu smile.gif tai ir galvoju pirma interenetinej erdvej pasidairyt ka ir kaip cia galima butu padaryt, bet va prie progos reiks gal uzlekt i koki Oza ar pan, nepagalvojau iskart kazkaip smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvailute @ 2012 04 19, 16:11)
Labukas smile.gif

Savaja virtuvyte susidejom pries pusantru metu..finansai tada buvo be proto riboti, negalejau sau leisti nei simtuko kito i sali ir virtuves suvokimo mazai turejau, tai jau kai pasinaudojau si laika, pritrukau kai kuriu detalyciu smulkiu - kazkaip noretusi susitvarkyt prieskonius ir turet kur graziai pasidet aliejaus buteliuka ar pan - gal patartumet kokiu variantu? maciau kaimynai turi toki isilgini vamzdi, bet man jis truputi plikai atrodo, kazkokiu aksesuariniu lentyneliu gal reiktu? toj zonoj kur kriaukles spintele smile.gif
Kai daremes virtuve, tai labai naudojausi sia tema, dabar visai nera laiko paskaitinet, ir paieskot minciu kaip jaukumo ir tvarkos ivest... va musu virtuvele :



buvau Vilniuje šioj parduotuvėj, ten mačiau visokių relingų sistemų, prieskoniams ir panašiai. pasižiūrėkite www.brasa.lt
Atsakyti