Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(knopke20 @ 2012 04 13, 14:08)
taip tik toks minusiukas kad kampe ateity daryciau kitokia spintele, ne kampine.Nors keleta dienu jau pasisukiojau tai pripratau ir gerai


Sveiki smile.gif

dabartiniame musu bute kriaukle yra kampe. Ir man laaabai patogu, ir kriaukle, ir spintele, kurioje yra siuksliu deze. ax.gif
Kai plaunu indus, bunu atsiremusi i desini spinteles sona, ir super, tikras poilsis biggrin.gif
ir manau isnaudota stalvirsio erdve kampe.
user posted image

o va pas anyta kriaukle kampe, bet tuo trikampiu, kaip Knopke20 parode. Tai man nepatogu... Man pasirode, kad kriaukle toliau nuo krasto, t.y. plauti teko palinkus i prieki. O jei pastatyti koki daikta uz kriaukles, tai reikia persisverti.
Bet kiekvienam savo ir cia iprocio reikalas smile.gif Anyta labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varniukas: 19 balandžio 2012 - 09:17
Varniukas, pritariu drinks_cheers.gif Pas mane lygiai taip pat kriauklė kaip ir pas Jus - labai patogu (aš irgi atsiremiu blush2.gif )
O kampinės ir man atrodo yra toliau nuo krašto (nors gal priklauso kaip išpjaus skylę ir įdės kriauklę)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ValSve: 19 balandžio 2012 - 09:13
Sveikos. 4u.gif As irgi savo virtuvike buvau kazkada ikelusi.Pasikartosiu. ax.gif

Kriaukle pas mus irgi kampe.Ir man labai patogu.Ir kampine spintele patogu.Joje siuksliadezes (3, nes rusiuojam siuksles) ir buteliai.Spinteles dureles 45*45cm, tai dazniausiai atidarau tik ta dali , kur yra rankena, o visas dureles zymiai reciau darineju. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sveiki, planuojames ir mes toliau savo virtuve smile.gif Buvom susitike su baldininku, bet iskilo man keletas klausimu blush2.gif

1. Ar nieko baisaus, kad imontuojama saldytuva ir orkaite su kaitlente skyria vos 13 cm? Ar nebus neigiamo poveikio saldytuvui? ax.gif ir tame 13 cm imanoma tik ranksluostine padaryt? Nes kiek suprantu, standartas 15 cm?

2. Baldininkas siulo tarp stalvirsio ir spinteliu klijuoti plyteles, o ne plokste g.gif Tai idomu, plyteliu ir stalvirsio sudurime tepasi silikonas? Nes tevu senoj virtuvej toks kaip trikampiukas idetas i ta tarpa ( na nezinau kaip paaiskinti blush2.gif ).

3. Ar sudarote kokias sutartis su baldininkais (kurie dirba ne firmoj)?

4. Kaip su avansu, ar yra kazkoks procentas duodamas?

5. Baldininkas siulovirsutines spintels daryti be rankeneliu, o apatines su (as iki siol norejau ileidziamu, bet dabar sudvejojau blush2.gif ) Kazin kaip su patogumu?

6. Gal kas daresi is blizgios laminuotos plokstes baldus. Ar nesibraizo? Ir kazin ar balta blizgi su laiku nepagelsta? blush2.gif
Atsakyti
Man labai nepatiko ''trikampiukas'' tarp baldų ir sienos. Pateka po juo , atrodo po to nešvariai, kai pradedi nuiiminėt ir valyt nebepriiklijuoja gerai, na gal čia tik man, nežinau, bet naujoj virtuvėj nebebus.

Baldininkui jokio avanso nedavėm, pats taip pasakė. Sutarties nesudarėm.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 04 19, 10:58)
Man labai nepatiko ''trikampiukas'' tarp baldų ir sienos. Pateka po juo , atrodo po to nešvariai, kai pradedi nuiiminėt ir valyt nebepriiklijuoja gerai, na gal čia tik man, nežinau, bet naujoj virtuvėj nebebus.


o kas bus vietoj to trikampiuko?
pas mus irgi negraziai atrodo ten, kur kriaukle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(varniukas @ 2012 04 19, 12:00)
o kas bus vietoj to trikampiuko?
pas mus irgi negraziai atrodo ten, kur kriaukle  doh.gif

Kur kriauklė tai visai košmaras.
O kas bus tai nežinau, paklausiu vyro.
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 04 19, 11:14)
Sveiki, planuojames ir mes toliau savo virtuve  smile.gif  Buvom susitike su baldininku, bet iskilo man keletas klausimu  blush2.gif

1. Ar nieko baisaus, kad imontuojama saldytuva ir orkaite su kaitlente skyria vos 13 cm? Ar nebus neigiamo poveikio saldytuvui?  ax.gif  ir tame 13 cm imanoma tik ranksluostine padaryt? Nes kiek suprantu, standartas 15 cm?

2. Baldininkas siulo tarp stalvirsio ir spinteliu klijuoti plyteles, o ne plokste  g.gif  Tai idomu, plyteliu ir stalvirsio sudurime tepasi silikonas? Nes tevu senoj virtuvej toks kaip trikampiukas idetas i ta tarpa ( na nezinau kaip paaiskinti  blush2.gif ).

3. Ar sudarote kokias sutartis su baldininkais (kurie dirba ne firmoj)?

4. Kaip su avansu, ar yra kazkoks procentas duodamas?

5. Baldininkas siulovirsutines spintels daryti be rankeneliu, o apatines su (as iki siol norejau ileidziamu, bet dabar sudvejojau  blush2.gif ) Kazin kaip su patogumu?

6. Gal kas daresi is blizgios laminuotos plokstes baldus. Ar nesibraizo? Ir kazin ar balta blizgi su laiku nepagelsta?  blush2.gif

1manau ir i 13 cm ranksluostine galima imontuoti
2 plokste ar plyteles cia gal labiau dizaino klausimas, cia kas jums graziau, pvz pas mane plyteles bus
3 pas mane baldininkas kuris darys virtuve pazystamas tai nepasirasinesiu, bet jei butu nepazystamas...nzn kaip daryciau tik per rekomendacijas daryciausi arba kazkokia sutartele daryciau, na bet cia tik mano nuomone
4 manau priklauso nuo baldininko, dazniausiaiprasomas 30-50%avansas
5 be rankeneliu virsutines tai patogu, bet jei blizgios reiks ismokti atidarineti nelieciant fasado nes matysis pirstai
6 del spalvos tai negirdejau kad pakestu, bet del braizymo tai braizosi, todel siulyciau apacia daryti neblizgia o virsu blizgu (bent man labai grazu kai apacia buna tamsaus laminato o virsus blizgi sviesi plokste blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 04 19, 12:19)
Kur kriauklė tai visai košmaras.
O kas bus tai nežinau, paklausiu vyro.

kad nelabai ten ka ir ideti daugiau galima, dar daroma kad is pradziu dedamas stalvirsis, po to klijuojamos plyteles, tai plyteles uzeina ant stalvirsio, ir nieko ten nedaryti daugiau nereikia, nes silikonas issidrasko, o daugiau variantu kaip ir nera, ten gal koks trupinukas pakliuna, bet vaizdelis zymiai geresnis
Atsakyti
labas,
si menesi zadam rpadeti tvarkyti kapitaliai virtuve, ir ieskome kur butu uzsisakyti virtuvinius baldus, bet kad kaina nesikandziotu. Galim isleisti iki 3000lt, su stalvirsiu ir kriaukle. Gal galit ka rekomenduoti su kainom uz begini metra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 19, 13:09)
labas,
si menesi zadam rpadeti tvarkyti kapitaliai virtuve, ir ieskome kur butu uzsisakyti virtuvinius baldus, bet kad kaina nesikandziotu. Galim isleisti iki 3000lt, su stalvirsiu ir kriaukle. Gal galit ka rekomenduoti su kainom uz begini metra? 4u.gif


O kokio dydžio (ilgio) planuojama virtuvė? Buitinė technika montuojama ar ne. Manau kaina labai daug nuo ko priklauso.
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 04 19, 13:20)
O kokio dydžio (ilgio) planuojama virtuvė? Buitinė technika montuojama ar ne. Manau kaina labai daug nuo ko priklauso.


taip, kaitlente ir orkaite imontuojama, visa kita (saldytuvas, mokrobange) - ne. Ilgis nemazas, minim ~4m, dar nenusprendem del kampucio po langu. Zinau, kad viskas labai brangu, bet norisi sutilpti i ta suma, nes dar reikia keisti grindis, viena siena perdaryti, lubas tvarkyti, ir likusias sienas bei zidini perdazyti. na buna orientacines kainos, uz begini metra, Kauno bazese ieskojom - pries gera pusmeti kainos buvo nuo 600 iki 1500, bet jie skaiciuoja ir atvezima i kita miesta, bei montavima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 19 balandžio 2012 - 12:28
QUOTE(kriorsa @ 2012 04 19, 10:14)
1. Ar nieko baisaus, kad imontuojama saldytuva ir orkaite su kaitlente skyria vos 13 cm? Ar nebus neigiamo poveikio saldytuvui?  ax.gif  ir tame 13 cm imanoma tik ranksluostine padaryt? Nes kiek suprantu, standartas 15 cm?

2. Baldininkas siulo tarp stalvirsio ir spinteliu klijuoti plyteles, o ne plokste  g.gif  Tai idomu, plyteliu ir stalvirsio sudurime tepasi silikonas? Nes tevu senoj virtuvej toks kaip trikampiukas idetas i ta tarpa ( na nezinau kaip paaiskinti  blush2.gif ).


6. Gal kas daresi is blizgios laminuotos plokstes baldus. Ar nesibraizo? Ir kazin ar balta blizgi su laiku nepagelsta?  blush2.gif

1. tikrai nieko baisaus, jei orkaite su gera ventiliacija. As jau viena karta buvau idejusi nuotrauka, kaip yra pas mane. Visas siltas oras ispuciamas i patalpas (ne pro sonus, ar vursu, apacia, o tiesiai i virtuve). Ir neturiu net tu 13cm tarpo tarp saldytuvo ir orkaites.

2. Pas mus plyteles. Pirma sumontuota virtuves apacia, veliau klijuotos plytes ir toliau montuotas virsus (reikia suderinti su baldininkais) ir paskui bespalvis silikonas. Geriausia ka galima sugalvoti, jo nesimato, niekur nieko neuzbega, tik jau ne trikampiai schmoll.gif

6. Pas mane balta blizgi plokste, saugau nuo braizimu, kaip ir kiekviena pzvirsiu, valau kaip veidrodi, stiklo valykliu, labai lengvai valosi, o pirsto antspaudu, ar vandens laselius net sunku iziureti, kolkas esu labai patenkinta thumbup.gif Del pageltonavimo kolkas nieko negaliu pasakyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 19, 11:38)
5 be rankeneliu virsutines tai patogu, bet jei blizgios reiks ismokti atidarineti nelieciant fasado nes matysis pirstai

pas mane blizgi plokste ir spinteles be rankeneliu, tai fasado net nereikia liesti, nes dureles kaip prailgintos, pakisi pirstus po dureles apacia ir atidarai rolleyes.gif o jei plokste balta (sviesi) tai ir nesimato antspaudu.


Ir siaip pastebejau, kad prie visko priprantama, ispradziu buvo nepatogu daryneti imontuota saldytuva be rankeneles, bet dabar pripratau, kaip ir apie kriaukles buvo kalbeta, priprantama ir prie napatogiu, veliau nejati nepatogumu, atrodo taip ir turi buti smile.gif
Atsakyti