Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Ačiū už pastabas. Taip dviejų kriauklių tikrai nereikia, bus viena su padeklu. Orkaite po kaitlente, tiesiog napavaizdavo taip smile.gif
O mikrobangu krosneles neturim ir poreikio nera.

Dar noriu patarimo - ar viršutinės spintelės turi būti tokio pločio kaip apatinės (virš kurių jos kabo), kad atrodytų harmoningai ar gali būti kokio jau nori.

Tikiuos aiškiai parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 04 16, 23:01)
O mikrobangu krosneles neturim ir poreikio nera.


Mes irgi. Kartais gal gal pagalvoji, kad va, su mikrobange sitas procesas greiciau ivyktu, bet siaip – nera ir nereikia smile.gif
QUOTE

Dar noriu patarimo - ar viršutinės spintelės turi būti tokio pločio kaip apatinės (virš kurių jos kabo), kad atrodytų harmoningai ar gali būti kokio jau nori.


Mano manymu, bent jau vertikalios linijos turi sutapti...
Aisku, nebutinai, jeigu virtuve zaisminga – tai priduotu „cinkelio“, bet jeigu virtuve alia solidi, tai daryciau, kad sutaptu...
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 04 17, 00:01)
Ačiū už pastabas. Taip dviejų kriauklių tikrai nereikia, bus viena su padeklu.

O man labai patinka dvigubos kriauklės. Turiu indaplovę ir 2 dalių kriauklę (senovinę ax.gif ), negaliu atsidžiaugt ir visiems draugams rekomenduoju

Dabar ruošiame naują virtuvę, daug skaitau, ieškau idėjų, bet kad bus 2-3 dalių kriauklė - tikrai žinau.
Turėjau ir su tuo padėklų šalia, bet vietos užima tiek pat, o naudos beveik jokios
O dviguboje gali vienoje kažką mirkyt, atitirpint, kitoje plauti. Vienoje pvz vienoje kildinu tešlą karštam vandeny, kitoje indus plaunu ir t.t.

O kaip jums www.furnitanas.lt www.peka.lt įranga?
Dabar vartau jų katalogus, tik kaina gąsdina, gal yra koks pigesnis variantas?

Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 04 17, 08:21)
O kaip jums www.furnitanas.lt www.peka.lt įranga?
Dabar vartau jų katalogus, tik kaina gąsdina, gal yra koks pigesnis variantas?

visada galima gauti tokiu paciu prekiu pigiau wink.gif Del pekos nzn, bet dauguma furnitano prekiu yra ir kitose baldines furnituros parduotuvese... Ko tiksliai reikia...? pasakysiu ar tik jie veza ar ir kiti, jei zinosiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 17, 09:50)
visada galima gauti tokiu paciu prekiu pigiau wink.gif Del pekos nzn, bet dauguma furnitano prekiu yra ir kitose baldines furnituros parduotuvese... Ko tiksliai reikia...? pasakysiu ar tik jie veza ar ir kiti, jei zinosiu...  ax.gif

domina šiukšliadėžės
ieškau kažko patogaus puodams, keptuvėms laikyti
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 04 17, 09:17)
domina šiukšliadėžės
ieškau kažko patogaus puodams, keptuvėms laikyti

parasyk koduka.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 17, 10:19)
parasyk koduka.. blush2.gif

pvz. PE.200.1022.12
dar tiksliai pari nežinau, vis renkuosi idėjas, lyginu kainas
Atsakyti
QUOTE(Kesiute)
Dar noriu patarimo - ar viršutinės spintelės turi būti tokio pločio kaip apatinės (virš kurių jos kabo), kad atrodytų harmoningai ar gali būti kokio jau nori.
Kaip dėl kampinių spintelių - esu trumpai gyvenusi kur spintelė po kriaukle atsidarydavo dviem durelem, na kaip kokia "garmoske" labai neuzkliuvo naudotis. O kaip jum atrodo.. 

Bent jau aš esu griežtai UŽ vertikalių linijų sutapimą biggrin.gif

Po plautuve daryčiau stalčių šiukšliadėžei ir stalčių priemonių plautuvei susidėjimą , stalčiai su vienu fasadu, kad nesuardyti fasadų harmonijos, šalia kitoje pusėje daryčiau dureles su išvažiuojamu mechanizmu puodams susidėti arba geresnės kokybės karuselę, bet tai tik mano nuomonė, juolab, kad tai ir pinigėlių kainuoja 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 17 balandžio 2012 - 10:45
QUOTE(Garmina @ 2012 04 17, 09:59)
pvz. PE.200.1022.12
dar tiksliai pari nežinau, vis renkuosi idėjas, lyginu kainas

situ nzn... gan nauja preke... bet parasytas kad atstovas lietuvoje furnitanas, tai turbut tik jame sita preke blush2.gif
Atsakyti
mes furnitura irgi pirkomes Furnitane, tai jie nuo katalogo kainu suteike 20-30% nuolaidas..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 17, 16:04)
mes furnitura irgi pirkomes Furnitane, tai jie nuo katalogo kainu suteike 20-30% nuolaidas..

mes taip pat padarem thumbup.gif Ir nelabai baisios kainos pasirode, kad ir tu paciu istraukiamu karuseliu, kaip kad meistrai paskaiciuoja. bet ne visi meistrai nori gaminti baldus, jei savo furnitura pristatai. Maziau navaro gi lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 17, 17:04)
mes furnitura irgi pirkomes Furnitane, tai jie nuo katalogo kainu suteike 20-30% nuolaidas..



QUOTE(zikas1970 @ 2012 04 17, 17:17)
mes taip pat padarem  thumbup.gif Ir nelabai baisios kainos pasirode, kad ir tu paciu istraukiamu karuseliu, kaip kad meistrai paskaiciuoja. bet ne visi meistrai nori gaminti baldus, jei savo furnitura pristatai. Maziau navaro gi lieka  smile.gif

ačiū thumbup.gif
manau ir aš taip darysiu
Atsakyti