Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(knopke20 @ 2012 04 14, 12:00)
Auge jei nepersigalvosit del kriaukles kampe tai darykit taip kaip cia
user posted image ta prasme toki priejima  smile.gif
as is pradziu buvau kalbejus su baldzium apie toki varianta, bet nesupratau kodel jis man taip kampu padare.....bet cia nesiplesiu nes laaaabai daug nesklandumu buvo  doh.gif su juo  unsure.gif
o jei darytumet paprasta kampine spintele daigtams susideti, tai mano manymu patogiausiai toki mechanizmai
user posted image
user posted image
tikiuosi aiskiai cia parasiau  ax.gif

tik tokie mechanizmai daaaaug kainuoja smile.gif uztenka karuseles
user posted image
zymiai maziau kainuoja, o ir priziureti lengviau smile.gif
Atsakyti
Konpke, suprantu tave, as dabar isirengineju buta, man irgi galvoje maisalyne nuo visko. Bet labai graziai suderinai spalvas ir su grindimis, ir su plytelemis (oi, kaip tai nelengva!), ir su sienomis. Gavosi sauni virtuve! O siuksliadeze po kriaukle?
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2012 04 13, 15:29)
nu merginos ateinu su savo virtuve pagaliau  doh.gif , buvo siokiu tokiu nesklandumu....bet dabar jau rodausi, dar visur pilna dulkiu, tai nekeikit daug  blush2.gif 

vienas didelis minusas, kriaukles ateiti nedaryciau taip
visa kita man paciai patinka  ax.gif  taigi dziaugiuosi savo virtuviuke  smile.gif


ax.gif saunuole knopke , gerai viskas suderinta, virtuve didele g.gif atrodo, kiek cia beginiu metru is viso su baru ?
Del kriaukles gaila, bet gal; priprasi ir bus viskas thumbup.gif
sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2012 04 14, 12:00)



QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 14, 18:42)

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal patarsite kaip geriau virtuves baldus darytis. Mano virtuvės planas:
user posted image

Pradinis variantas yra toks:
user posted image
user posted image

Tik nenoriu spintelų iki lubų. Gartraukis bus neimontojamas.
Kaip dėl kampinių spintelių - esu trumpai gyvenusi kur spintelė po kriaukle atsidarydavo dviem durelem, na kaip kokia "garmoske" labai neuzkliuvo naudotis. O kaip jum atrodo, gal kokio niuanso nenumatau?

Lauksiu pastabų, patarimų ir pan.

Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 04 16, 16:41)


Lauksiu pastabų, patarimų ir pan.



o kur orkaite?
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 04 16, 17:41)
Sveikos,

gal patarsite kaip geriau virtuves baldus darytis. Mano virtuvės planas:
user posted image

Pradinis variantas yra toks:
user posted image
user posted image

Tik nenoriu spintelų iki lubų. Gartraukis bus neimontojamas.
Kaip dėl kampinių spintelių - esu trumpai gyvenusi kur spintelė po kriaukle atsidarydavo dviem durelem, na kaip kokia "garmoske" labai neuzkliuvo naudotis. O kaip jum atrodo, gal kokio niuanso nenumatau?

Lauksiu pastabų, patarimų ir pan.

kazkaip man ant priekines sienos kazko truksta, geriau ten spinteles daryti virsuje, auksti virsutiniu daryt apie 600, tokios nei dideles nei mazos, prie gartraukio tada spinteliu gali ir nedeti, bus neprekrauta tada(tikiuosi aiskiai parasiau biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 16 balandžio 2012 - 17:01
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 16, 17:59)
kazkaip man ant priekines sienos kazko truksta, geriau ten spinteles daryti virsuje, auksti virsutiniu daryt apie 600, tokios nei dideles nei mazos, prie gartraukio tada spinteliu gali ir nedeti, bus neprekrauta tada(tikiuosi aiskiai parasiau biggrin.gif)



ten langas kaip suprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 16 balandžio 2012 - 17:06
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 16, 18:06)
ten langas kaip suprantu  g.gif

ai tiksliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2012 04 14, 17:42)
uztenka karuseles

zymiai maziau kainuoja, o ir priziureti lengviau smile.gif

O mes tokios karuseles atsisakem, barskalu barskalas.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 04 16, 20:32)
O mes tokios karuseles atsisakem, barskalu barskalas.

nu matai, cia gal kaip kam, pazystami turi ir labai patenkinti, sako viska lengvai pasiekti gali
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 04 16, 17:41)
Lauksiu pastabų, patarimų ir pan.
Kadangi bus indaplovė, tad dvigubos plautuvės nedaryčiau, o dėčiau plautuvę su padėklu šalia (nežinau kaip tiksliai vadinasi) vandens nuvarvėjimui, labai patogu plaut dažoves ir dėt jas šalia ant to padėklo, nuvarva vanduo į sifoną ax.gif
O kaip spręsit orkaitės ir mikrobangų krosnelės vietą?

user posted image

p.s. dabar pažiūrėjau, kad planelyje tokia ir nupiešta, tik vizualizacijoje kita įdėta

Atsakyti