Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Giedruolė @ 2012 04 12, 15:02)
Čia gartraukį vaizduoju 90cm. Bet realiai įsivaizduoju užsakant virtuvinį reikia nusipirkti (kad vėliau neapsigalvoti biggrin.gif ) arba bent jau nusižiūrėti konkretų modelį. Gal tokio pločio įmontuojamo net nėra, arba kaip užgiedos už 90cm pločio gartraukį kainelę, tai greitai ir 60cm pasidarys nuostabaus komfortiškumo biggrin.gif

tokio plocio gartraukis? g.gif blink.gif O kam?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 04 12, 16:23)
tokio plocio gartraukis?  g.gif  blink.gif O kam?



skaičiau, ir man virtuvių salone patvirtino, kad gartraukis turi būti kaitlentės pločio, gal jos kaitlentė tokia mandra 90cm, tai tada ir gartraukis 90 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2012 04 12, 16:02)
Čia gartraukį vaizduoju 90cm. Bet realiai įsivaizduoju užsakant virtuvinį reikia nusipirkti (kad vėliau neapsigalvoti biggrin.gif ) arba bent jau nusižiūrėti konkretų modelį. Gal tokio pločio įmontuojamo net nėra, arba kaip užgiedos už 90cm pločio gartraukį kainelę, tai greitai ir 60cm pasidarys nuostabaus komfortiškumo biggrin.gif

montuojamo 900 tikrai nera, na bent tikrai negirdejau smile.gif o pries uzsakant reikia zinoti koki pirksit, nemontuojamu yra 900
Papildyta:
QUOTE(Ūkanota @ 2012 04 12, 16:23)
Sveiki, norėjau paklausti gal kas žinote parduotuvę  Vilniuje kur būtų galima apžiūrėti LMDP pavyzdžių (lenkiškų, čekiškų, vokiškų) ir parduotuvę, kur būtų keleto gamintojų furnitūra. Norėčiau apsižiūrėti kainas, kad geriau įsivaizduočiau ko norėti pagal savo galimybes  smile.gif  Iš anksto ačiū  4u.gif

"pats sau baldzius" ulonu gatvej jei neklystu, ir siaip manau daugelyje virtuves gamintoju salonuose, dar galite pasigooglinti, ismes daaaug variantu kur galima apziureti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 13 balandžio 2012 - 11:36
nu merginos ateinu su savo virtuve pagaliau doh.gif , buvo siokiu tokiu nesklandumu....bet dabar jau rodausi, dar visur pilna dulkiu, tai nekeikit daug blush2.gif
user posted image
visas vaizdas
user posted image
vienas didelis minusas, kriaukles ateiti nedaryciau taip
visa kita man paciai patinka ax.gif taigi dziaugiuosi savo virtuviuke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke20: 13 balandžio 2012 - 13:31
o kas negerai su kriaukle? tai kad kampe ?ar dar kas kliūna ?
pas mus bus panašiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 04 13, 15:03)
o kas negerai su kriaukle? tai kad kampe ?ar dar kas kliūna ?
pas mus bus panašiai  g.gif

taip tik toks minusiukas kad kampe ateity daryciau kitokia spintele, ne kampine.Nors keleta dienu jau pasisukiojau tai pripratau ir gerai
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 04 13, 15:03)
o kas negerai su kriaukle? tai kad kampe ?ar dar kas kliūna ?
pas mus bus panašiai  g.gif

sutinku man iskart krito i akis - ir kad kampe nepatogu, ir siuksliadezes atidarymas (pokriauklines spinteles) absoliuciai nepatogus, turint omeny kiek daznai tenka darineti gaminimo metu ir t.t.
Kad jau pasidaret, ka darysi, priprasit, bet kitiems planuojantiems patariu atkreipt demesi...
Atsakyti
o kas geriausia kampe ? pas mus planuojama kriauklė, o kokia po ja spintelė ?
iš vis kas turi būti kampuos kad gražu ir gerai išnaudota vieta būtu smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 12, 21:45)
skaičiau, ir man virtuvių salone patvirtino,  kad gartraukis turi būti kaitlentės pločio, gal jos kaitlentė tokia mandra 90cm, tai tada ir gartraukis 90  g.gif


as kiek domejausi, jeigu yra vietos, deti tik 90 cm gartrauki. Jeigu taupote vieta, tada 60 cm 4u.gif
Atsakyti
Knopke, grazi virtuve, spalva gera, graziai suderintos spalvos ir vietos pasidejimui turesite daug. Manau, kad naudosites ir busite patenkinti. Koks gartraukis pas jus?
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2012 04 13, 22:36)
Knopke, grazi virtuve, spalva gera, graziai suderintos spalvos ir vietos pasidejimui turesite daug. Manau, kad naudosites ir busite patenkinti. Koks gartraukis pas jus?

aciu 4u.gif
va del spalvu laaabai bijojau kai jau buvau issirinkusjas, nes galvoj po to tokia maisalyne pasidare doh.gif , bet dabar dziaugiuosi, kad nepasirinkau kitu ax.gif
gartraukis elica Gea 11.01
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke20: 13 balandžio 2012 - 21:48
QUOTE(Augė @ 2012 04 13, 15:46)
o kas geriausia kampe ? pas mus planuojama kriauklė, o kokia po ja spintelė ?
iš vis kas turi būti kampuos kad gražu ir gerai išnaudota vieta būtu smile.gif ?

Auge jei nepersigalvosit del kriaukles kampe tai darykit taip kaip cia
user posted image ta prasme toki priejima smile.gif
as is pradziu buvau kalbejus su baldzium apie toki varianta, bet nesupratau kodel jis man taip kampu padare.....bet cia nesiplesiu nes laaaabai daug nesklandumu buvo doh.gif su juo unsure.gif
o jei darytumet paprasta kampine spintele daigtams susideti, tai mano manymu patogiausiai toki mechanizmai
user posted image
user posted image
tikiuosi aiskiai cia parasiau ax.gif
Atsakyti