Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Viktoras O @ 2012 04 04, 19:42)
Laba diena, gal galit patarti.

user posted image



Pirmoje ir paskutineje foto i desine nuo gartraukio dar turetu buti vertikali lentynele paslept duju vamzdziui ir isnaudot tusica vieta.
Kuris variantas butu praktiskesnis ir siaip geriau ziuresis, o gal visi niekam tike?


Indaplovės nebus?
Atsakyti
Man 2 pav. graziau.Man asmeniskai del to kad gartraukis montuojamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristilav: 04 balandžio 2012 - 22:51
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 04 04, 10:21)
Mūsų baldžius siūlo daryti taip:
user posted image
kad durelės neliestų šviestuvų  g.gif



Skambanti tyla, ar tikrai durelės nelies švietuviukų? kokius lankstus meistras siūlo? kokiu max kampu atsidarytų durelės?
Atsakyti
QUOTE(Flax @ 2012 04 05, 01:59)
Skambanti tyla, ar tikrai durelės nelies švietuviukų? kokius lankstus meistras siūlo? kokiu max kampu atsidarytų durelės?

Dar dvi savaites mūsų baldų nepradės daryti, tad turim laiko pagalvojimui.
Lankstai kažkokie kuire užsifiksuoja , kad atsidarytų tik tiek, bet ne daugiau, bet aš manau, kad jie gali ''atsipalaiduoti'' ir sudaužyti mano šviestuvus.
Man patiko mintis, kad viršutines spinteles daryti trumpesnes, tiek , kad atidarius dureles netrukdytų. O apatines aukštesnes. Gal nesudarkytų proporcijų labai rolleyes.gif
Atsakyti

Mielieji, gal kas nors turite Vilniuje kokio šaldytuvus taisančio meistro kontaktus? help .... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 04 05, 07:03)
Man patiko mintis, kad viršutines spinteles daryti trumpesnes, tiek , kad atidarius dureles netrukdytų. O apatines aukštesnes. Gal nesudarkytų proporcijų labai  rolleyes.gif

cia taip kad aventas HL atsidarytu?
siaip patarima turiu, nueik i furnitano salona.. ten daug ekspozicijos.. apziurek-issimatuok jei reikia, kaip kiekvienas aventas ir kitu firmu pakelio mechanizmai atsidaro ir aiskiau paciai pasidarys... mirksiukas.gif


Klausimeliai:
Koki darot vidurini tarpa tarp spinteliu?
Ar kriaukles spintele darot ir 60cm?
ir kas turi indaplove darot dar dziovykle? g.gif svarstau, nes indaploves niekada neturejus. biggrin.gif o dabar planuojam..
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 05, 11:06)
cia taip kad aventas HL atsidarytu?
siaip patarima turiu, nueik i furnitano salona.. ten daug ekspozicijos.. apziurek-issimatuok jei reikia, kaip kiekvienas aventas ir kitu firmu pakelio mechanizmai atsidaro ir aiskiau paciai pasidarys...  mirksiukas.gif
Klausimeliai:
Koki darot vidurini tarpa tarp spinteliu?
Ar kriaukles spintele darot ir 60cm?
ir kas turi indaplove darot dar dziovykle?  g.gif svarstau, nes indaploves niekada neturejus.  biggrin.gif o dabar planuojam..

Ačiū.

Kriauklės spintelės ilgis 56 cm, kitaip neleidžia radijatorius (mes iškeliam virtuvę į svetainę), o gylis 60 cm.
Džiovyklės nedarysiu , nes apklausiau turinčias indaploves drauges, kurios turi, sako nereikalinga, o neturinčios nepasigenda.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 05, 11:06)

ir kas turi indaplove darot dar dziovykle?  g.gif svarstau, nes indaploves niekada neturejus.  biggrin.gif o dabar planuojam..

nedarysiu. GAL daryčiau, jei virtuvė būtų didesnė, o dabar labai maža virtuvėlė, nenoriu apsikraut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 05, 10:06)

ir kas turi indaplove darot dar dziovykle?  g.gif svarstau, nes indaploves niekada neturejus.  biggrin.gif o dabar planuojam..


Turint indaplovę, mano manymu, džiovyklė nereikalinga. Turiu indaplovę, neturiu džiovyklės. Man jos ir nereik. Čia mano senukėj virtuvėj, naujoj darysiu taip pat.
Atsakyti
Dar klausimas, ar imontuojamo gartraukio spintelej lieka nors kiek vietos? Yra ten kokia lentynele?

Didziausias dabar galvos skausmas kur montuoti indaplove ir kur deti indus... doh.gif g.gif

Ar is kriaukles desines ir deti po mikrobangine.. (darysiu ten kokius 3-4stalcius)
user posted image

aris kaires ir deti i spintele ar stalcius uz orkaites... doh.gif
user posted image


Mikrobangine slepiat ar ne? As noriu slept, vyras ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 04 05, 15:12)
Dar klausimas, ar imontuojamo gartraukio spintelej lieka nors kiek vietos? Yra ten kokia lentynele?

Didziausias dabar galvos skausmas kur montuoti indaplove ir kur deti indus...  doh.gif  g.gif

Ar is kriaukles desines ir deti po mikrobangine.. (darysiu ten kokius 3-4stalcius)
user posted image

aris kaires ir deti i spintele ar stalcius uz orkaites...  doh.gif
user posted image
Mikrobangine slepiat ar ne? As noriu slept, vyras ne ax.gif

Indaplove tik prie kriaukles is desines!
Prie virykles geriau pasidesi pradedant lekstem ir puodais, ir baigiant makaronais.

As mikrobangine slepiu, o vyro neklausiau ka jis apie tai galvoja tongue.gif
Atsakyti
Dziovykles neturiu ir nepasigendu schmoll.gif kartais ant stalo irankiu lieka lasiuku, tai nuslostau ranksluosciu smile.gif o spintele, kur statau stiklines, puodelius, papildomai apsaugojau, paklojusi gumini kilimeli, kad tokie indai neslistu, nebrazytu baldo plokstes smile.gif
Atsakyti