Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(gelytean @ 2012 04 02, 20:11)
sveikos. niekur nerandu temos apie stalvirsius  g.gif  gal jus patarsit ka : meistras montavo baldus, krito stiklas ir isdauze stalvirsi 1 cm dydzio duobute, uztepe klijo, kazkokios greidos, sako laikys, bet daba ziuriu 1.5 cm  tolyn atsokus tokia siule  doh.gif  kaip manot ar laikys jis man ateity? ar geriau jau spaust meistra tegu keicia nauja?  g.gif

Tikrai nelaikys tavo stalviršis, maksimum 3-4mėn. ir vanduo iškels toj vietoj (gal ir greičiau) ramiai gali prašyt, kad pakeistų.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 04 03, 14:34)
Ten kriaukles isleidimo skyles "uzdarymas".
T.y. vietoj kamscio - pasuki rankenele ir uzsikemsa kriaukle, pasuki atgal - pradeda isbegti vandeniukas...


Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 13:24)
Ikeliu parodyt virtuvele smile.gif


Labai jauki virtuvėlė smile.gif.
Man įdomu plytelės jūsų, tiek sienos, tiek grindų - kaip vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2012 04 03, 17:06)
Labai jauki virtuvėlė smile.gif.
Man įdomu plytelės jūsų, tiek sienos, tiek grindų - kaip vadinasi?


Aga ir man idomu, labai graziai atrodo ax.gif
cia betarpu suklijuota ?
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 16:09)
Aga ir man idomu, labai graziai atrodo  ax.gif
cia betarpu suklijuota ?

http://www.nowa-gala...:4396/STONEWOOD
va sios smile.gif virtuves 30x60 SW 02, o vonioj 15x60 SW 07
klijavom be tarpeliu, bet sujungimus vistiek perfugavom (foto darytos nufugavus, bet neisvalius dar, tai ryskokai matosi, bet nuvalius ta pervirsi nebesimatys taip) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 03 balandžio 2012 - 15:23
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 17:21)
http://www.nowa-gala...:4396/STONEWOOD
va sios smile.gif virtuves 30x60 SW 02, o vonioj 15x60 SW 07
klijavom be tarpeliu, bet sujungimus vistiek perfugavom (foto darytos nufugavus, bet neisvalius dar, tai ryskokai matosi, bet nuvalius ta pervirsi nebesimatys taip) smile.gif

aciukas 4u.gif
grazios plyteles, o kur jei ne paslaptis tokia kol;ekcija galima butu pamatyti blush2.gif ? idomu kaip atrodo "gyvai".
Tai ir vonioj dejot ? kazin dekorai labai brangus ?
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 03, 17:22)
aciukas  4u.gif
grazios plyteles, o kur jei ne paslaptis tokia kol;ekcija galima butu pamatyti  blush2.gif ? idomu kaip atrodo "gyvai".
Tai ir vonioj dejot ? kazin dekorai labai brangus ?


Pirkom Klaipedoj Arsenale, turetu ir kitur buti ju.. del dekoru nieko nezinau smile.gif
Atsakyti
Dar karta idedu savo variantus, gal kas dar nemate tai pakomentuos kuris variantas butu patogesnis , geresnis blush2.gif
su sala ar U formos virtuve. g.gif

user posted image


user posted image

turiu beda - labai sunkiai apsisprendziu del visko tai nezinau kada virtuve susiplanuosiu o dar laukia spalvu pasirinkimas doh.gif ir daugybe kitu dalyku. Noreciau kasko nelabai virtuvisko, tokio kasko medernaus ir lengvo bet tikslios vizijos deja doh.gif neturiu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 12:24)
Ikeliu parodyt virtuvele smile.gif



labai graži virtuvė 4u.gif jūs tikri šaunuoliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 16:44)
Pirkom Klaipedoj Arsenale, turetu ir kitur buti ju.. del dekoru nieko nezinau smile.gif

Prašom išduot kainą, nes man iš jų labai SW12 patiktų, ar įkąsiu g.gif
Atsakyti
ka manot apie kampine kriaukle
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 04 03, 14:59)
[size=1][/size]
cia mano ismislas ax.gif ten sienoj liko radiatoriaus vamzdziai, nenorejau ju "uzmuryt" , nes visgi jie siluma skleidzia, tai paslepem po ventiliacinem grotelem, jas uzdazem sienu dazais smile.gif

Grazu, saunuoliai kad meistraujat. Tik del tu groteliu veltui vargot, siluma skleidzia... reikejo tiesiog izoliacija padaryt ir nenueitu ta siluma veltui. Butu praktiskiau, nesikauptu purvai ir dulkes. Kita karta zinosit nieko cia baisaus. smile.gif
Atsakyti