Įkraunama...
Įkraunama...

Oro sterilizatorius

Sveikos, mamytes,

Neseniai viena drauge rekomendavo isigyti oro sterilizatoriu, kadangi mano mziuke labai serga, bet vis dar dvejoju unsure.gif Gal kas galetumet patarti? Gal kuri turi daugiau informacijos arba jau naudoja si prietaisa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaulute @ 2012 03 11, 19:21)
Sveikos, mamytes,

Neseniai viena drauge rekomendavo isigyti oro sterilizatoriu, kadangi mano mziuke labai serga, bet vis dar dvejoju unsure.gif  Gal kas galetumet patarti? Gal kuri turi daugiau informacijos arba jau naudoja si prietaisa?  g.gif

Aš turiu kažką panašaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat turiu si prietaisiuka. Galiu pasakyt, kad tikrai verta isigyti, nes, bent jau mums, jis tikrai padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
tai gal galit patart kur ir koki isigyti? g.gif
Atsakyti
Siaip nezinau, gal dar kas nors prekiauja, bet kiek mes su pussesere ieskojom, radom tik imone kaune, kuri prekiauja oro sterilizatoriais AIRFREE. Kiek man teko girdet, sitie yra geriausi. Va nuoroda, galesi mazutesaulute pati pasiziuret mirksiukas.gif http://www.orosprend...s/oro-gerinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazzziuke: 12 kovo 2012 - 10:09
aciu mirksiukas.gif pasitarsim su vyru ir manau pirksim is cia, nes daugiau kaip ir jokiu patarimu nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaulute @ 2012 03 12, 14:28)
aciu  mirksiukas.gif  pasitarsim su vyru ir manau pirksim is cia, nes daugiau kaip ir jokiu patarimu nera  smile.gif

Pirkau užsienyje daug pigiau. Tik nemanau, kad jis išsprendžia visas bėdas. Tik oras super būna kambariuose, ypač kai karšta, vasarą.
Atsakyti