Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(M.A.M.A @ 2012 06 05, 16:51)
Giriuosi  blush2.gif

OHO... bigsmile.gif labai,labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms nepagailėjusioms gražių žodžių mano boružiukams 4u.gif
QUOTE(bulbul1980 @ 2012 06 04, 15:10)
Laba diena, kazkas nerealaus.  wub.gif
gal galima butu trumpa aprasyma kaip daret?

Iš pradžių mezgiau baltus kvadratėlius su raudonai juodom boružėm, tuomet kiekvieną kvadratėlį apmezgiau raudonu siūlų, susirinkusi akis aplink visas keturias kraštines, po to visus kvadratėlius susiuvau tarpusavyje ir visą pleduką apnėriau baltu siūlu žemu stulpeliu ir vėžlio žingsniu. Kitos pusės siūlų raizgalynė paslėpta po baltos flanelės audiniu..
Papildyta:
QUOTE(anetera @ 2012 06 04, 23:19)
Pledukas wub.gif
O kitoje pusėje siuvai audinį ar taip ir palikai, nes kai kelių spalvų raštelis, tai išvirkščioje pusėje siūlų raizgalynė būna  ax.gif

Taip, prisiuvau baltos flanelės audinį, nes kita pusė negraži blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(rasiux- @ 2012 06 04, 23:24)
IngridaGal- vien už kantrybę mezgant tokį grožį tau didžiausia pagarba  first.gif , nes su mano kantrybės klodais tai tik vienos eilės šalikėlis būtų gavęsis  lotuliukas.gif
Kitų negirsiu- ir taip aišku, kad puiku  wub.gif

Ačiū 4u.gif Na ir man kantrybės keletą kartų buvo pristigę ir darbas į šoniuką atidėtas buvo, nes kai vienas kvadratukas mezgasi daugiau nei 1,5val, nors mezgimo tempai mano ir dideli, tai rodos jog vietoj stovi procesas.. doh.gif Per tiek laiko, kiek šiam mažam darbeliui sugaišau būčiau ne vieną suknutę nunėrusi..
Papildyta:
QUOTE(vi.da. @ 2012 06 05, 10:17)
IngridaGal  pagirtina tavo kantrybė - darbas tiesiog pavydėtinai kruopštus ir dailus wub.gif
bet ir man įdomu, kaip su ta kita puse? ar audinys siūtas, ar kaip?
gal ir kokia schemute pasidalintum?

Aš kaip visada, schemutės ieškojau, neradau, tada pati nusipiešiau pagal nuotraukytę ir improvizavau.... o įpusėjus darbuotis atradau orginalią schemą, kuri man atrodo paprastesnė ir tobulesnė doh.gif Boruzyciu pledukas
Atsakyti
Ačiū pagyrusioms mano palaidinukę 4u.gif
Atsakyti
user posted image
pasipuošt per močiutės jubiliejų.
Atsakyti
vlasta2 ,puiki suknele thumbup.gif ,bet...nu kam tas atlasinis kaspinas doh.gif ''nupigina '' visa vaizda....Nepatingekit ir nusinerkit siauresni dirziuka,prisitvirtinkit tas geles(nors geriau butu pilkos ax.gif ) ir bus labai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2012 06 05, 16:51)
Giriuosi  blush2.gif

thumbup.gif O basutės gal irgi rankų darbo? g.gif
Atsakyti
Rasa32 ačiū už patarimą biški patingėjau norėjau greičiau bet dabar tikrai nunersiu. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vlasta2, labai graži vasarinukė smile.gif
Atsakyti
Rodau nauja suknelyte, kuri dar neturi seimininkes. Nedejau jokiu gelyciu, jei mamyte nores, galesiu prinerti kokios nori spalvos, nors man be gelyciu gal ir labiau patinka ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
pati22, labai elegantiska palaidinuke bigsmile.gif

vlasta2, grazu 4u.gif o del dirzelio pritariu, megztas atrodytu dar sauniau thumbup.gif

villyte, suknute ir be gelyciu daili wink.gif seimininke tikrai dziaugsis smile.gif
Atsakyti
villyte,

laba dailu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2012 06 06, 09:37)
OHO... bigsmile.gif  labai,labai gražu  thumbup.gif



QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 06 07, 07:08)
thumbup.gif O basutės gal irgi rankų darbo? g.gif

Ačiū už komplimentus smile.gif Taip, basutės irgi mano darbas.

villyte ir vlasta, labai dailios jūsų suknytės thumbup.gif
Atsakyti