Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(anetera @ 2012 06 04, 23:19)
Pledukas wub.gif
O kitoje pusėje siuvai audinį ar taip ir palikai, nes kai kelių spalvų raštelis, tai išvirkščioje pusėje siūlų raizgalynė būna  ax.gif


IngridaGal pagirtina tavo kantrybė - darbas tiesiog pavydėtinai kruopštus ir dailus wub.gif
bet ir man įdomu, kaip su ta kita puse? ar audinys siūtas, ar kaip?
gal ir kokia schemute pasidalintum?
Atsakyti
LaPerla drinks_cheers.gif
Atsakyti
Busima, kas čia per tortas tongue.gif , bet tikiu kad ant galvytės gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Rodausi su savo vasarine palaidine: viršus nertas airiškų nėrinių technika, o apačia megzta smile.gif
user posted image
user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2012 06 05, 14:50)
Rodausi su savo vasarine palaidine: viršus nertas airiškų nėrinių technika, o apačia megzta  smile.gif


gražu thumbup.gif
Atsakyti
nu tikrai labai grazi palaidine
Atsakyti
Giriuosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2012 06 05, 13:15)
Busima, kas čia per tortas  tongue.gif , bet tikiu kad ant galvytės gražiai atrodo  smile.gif

blush2.gif ax.gif nu žinok tikrai tortas atrodo, kai pati pasižiūriu, tai kažkokia nesąmonė su foto gavosi.
Paprašysiu užsakovės foto kaip ant galvytės atrodo, tada normalią dar foto įmesiu. Nes susprogdino mano mažoji visus balionus ant kurių galima būtų užmauti fotografuojant, o daugiau niekur netiko, tik ant šito kibiriuko doh.gif
Atsakyti
user posted image,user posted image(suknele su likra)
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 05 28, 14:22)
Dabartine mano busena galima butu apibudinti taip "visai pamisusi del gelyciu" , tad parodau Jums  savo triju menesiu darbeli.


Grazu nerealiai wub.gif

Ir visu kitu darbeliai superiniai,vienetiniai thumbup.gif
Atsakyti
na ir grožių čia visos prinėrėte ir primezgėte smile.gif
Atsakyti
Šaunuolės merginos!!! Tiek daug gražių darbelių prisižiūrėjau!!!
Atsakyti