Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

Na tik neuzeik dienele ir vel sitiek groziu prikelta thumbup.gif
Atsakyti
IRIM - nesupyk, bet visai nematau kostiumelio, (tiesiog matyt viskas taip dera, nes jei butu negrazu - tikrai pamatyciau) matau tik NEREALIA, fantastiska, nuostabiai grazia mergyte. Tai ji graziausias kurinys ir kuo ja berengtum - butu nuostabu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis (naktelė),

beklaidžiodama šiuose puslapiuose negaliu susilaikyti ir neparašyti pagyrimo žodžių IRIM. 4u.gif Du mažyliai ir dar randa laiko grožybes nerti ! Esu sužavėta tokios mamytės. thumbup.gif Tikriausiai reikia tarti padėkos žodį ir tėčiui. Juk viena negali tiek visko aprėpti, reikia ir padėjėjo (?)
Atsakyti
Labas rytas,
Labai seniai gyriausi, taigi šviežiena - komplektukas dvynukėms ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 06 03, 10:28)
Labas rytas,
Labai seniai gyriausi, taigi šviežiena - komplektukas dvynukėms  ax.gif


oi, labai mielos suknutes smile.gif smile.gif
Atsakyti
na aš pasirodau



user posted image
Atsakyti
LaPerla drinks_cheers.gif man ji irgi pati paciausia, kuo berengciau smile.gif todel ir nepavyksta vien aprangele nufotografuoti blush2.gif siandien tecio dienos proga puosiau ja narcizine suknute. Gaila, kad jau ner narcizu, butumem juos iteike wub.gif
Lorde, aciu uz grazius zodzius wink.gif o megzt pavyksta, kai vaikai miega hihihi.gif
Amade, bus mergaite papuostos prineces bigsmile.gif

Atsakyti
La Perla, eilinį kartą first.gif - neįsuvaizduiju Jūsų kitokio mezginio...
Irim - dar neaišku, kas gražesnis, ar modeliukas, ar mezginukas, nu labai graži knopkytė, o šypsosi kaip meiliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2012 06 01, 23:53)
Labu! Keliu jusu teismui naujausia darbeli - kostiumeli savo mazajai mergytei  wub.gif (kelnytes ir megztukas)

Mezginukai labai grazus, bet jau modeliukas wub.gif wub.gif wub.gif taip norisi ziuret ir ziuret..
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2012 06 03, 11:28)
Labai seniai gyriausi, taigi šviežiena - komplektukas dvynukėms  ax.gif

Tikrai senai bematyta.. Labai grazios suknytes wub.gif
Papildyta:
Aš ateinu pasigirti dviem nedideliais darbeliais.. ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Giriuosi ax.gif Boružyčių pledukas..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 06 04, 12:09)
Giriuosi  ax.gif  Boružyčių pledukas..



Negaliu susilaikyti nepagyrusi - nuostabaus grožio pledukas... Taip ir įsivaizduoju mažą lėlytę, gulinčią šiuo grožiu apklotą wub.gif
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2012 06 04, 13:09]
Giriuosi ax.gif Boružyčių pledukas..
Fantastiskas wub.gif wub.gif
Atsakyti