Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

busima, labai gražus maudymukas, tik pasižiūrėjus pro langą, jo apsirengti visai nesinori unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2012 06 01, 16:27)
busima, labai gražus maudymukas, tik pasižiūrėjus pro langą, jo apsirengti visai nesinori unsure.gif

ačiū blush2.gif
aha, man irgi, bet klientei į povestuvinę kelionę bus pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2012 05 30, 16:59)
Suknute is viskozes
user posted image

ZUZANA, nejau tai rankų darbas unsure.gif , jau toks dailumas, man tokio stiliaus labai patinka suknutės. Bet kaip toookiai figūrai, tai tinka tikriausiai viskas iš eilės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sandrasa @ 2012 05 31, 21:06)
Rodau savo dukrytės išleistuvių suknelę- tik airiški nėriniai ne visai iš "airiškų" siūlų , tai labai nepeikit  blush2.gif ax.gif  Sijonukas - megztas smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif Esu įsitikinusi, jog jūsų dukrytė išlaistuvių puotoje buvo pati gražiausia....
bet kaip taip gražiai tas sijonukas išplatintas?
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 06 01, 20:27)
ZUZANA, nejau tai rankų darbas unsure.gif , jau toks dailumas, man tokio stiliaus labai patinka suknutės. Bet kaip toookiai figūrai, tai tinka tikriausiai viskas iš eilės  ax.gif
Papildyta:

wub.gif  wub.gif  wub.gif  Esu įsitikinusi, jog jūsų dukrytė išlaistuvių puotoje buvo pati gražiausia....
bet kaip taip gražiai tas sijonukas išplatintas?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai labai grazus darbai, sutinku 100%

o cia mano ka tik baigtas komplektuka maziukui berniukui smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 01 birželio 2012 - 20:50
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 06 01, 20:27)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  Esu įsitikinusi, jog jūsų dukrytė išlaistuvių puotoje buvo pati gražiausia....
bet kaip taip gražiai tas sijonukas išplatintas?

Ačiūsmile.gif Platinta taip: kas 12 akių, iš vienos akies išmezgiau tris akis, ir t.t. Ir taip kas 14 eilių ,sekančiam platinime jau tas tris akis iš vienos išmezgu ne kas 12 akių, o kas 14, ir t.t. Nežinau, ar suprantamai paaiškinau... ax.gif
Atsakyti
Labu! Keliu jusu teismui naujausia darbeli - kostiumeli savo mazajai mergytei wub.gif (kelnytes ir megztukas)
user posted image
Atsakyti
IRIM, grožis grožiu vilki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 06 02, 08:36)
IRIM, grožis grožiu vilki  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu Jums uz pagyras mano mazylei ir jos apredams. Stai dar sis tas, ikvepta narcizu grozio ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRIM: 02 birželio 2012 - 11:25
QUOTE(rasa32 @ 2012 06 01, 15:52)
Specialiai tau neplatejanti schema mirksiukas.gif


be galo didelis ACIU, argi gali buti dar geriau kai viskas ant lekstutes padeta ar ne blush2.gif 4u.gif wub.gif
oi, foto neistryniau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 02 birželio 2012 - 11:28
IRIM, labai gražus komplektukas ir modeliukas smile.gif
Atsakyti
Ne cia parasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 02 birželio 2012 - 14:25