Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

La Perla, na ir grožis wub.gif
Atsakyti
Meginos, visoms aciu. 4u.gif La Perla, fantastiskas kostiumelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ingauk - o man viskas atrodo labai vyke ir bliuzele neperkrauta, ir jei tik viena eilute gelyciu uzdengia tai super drinks_cheers.gif

aciu uz pagyrimus wub.gif o foto mano visos prastos buna... reiketu palaukt kokios progos kad pasipuosciau ir tada normalias foto sudet bet taip norisi pasigirt... bukim biedni bet teisingi - pagyrimu savo darbeliams trokstam visos, kitaip ir buti negali nes jais didziuojames ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 01, 10:52)
ingauk - o man viskas atrodo labai vyke ir bliuzele neperkrauta, ir jei tik viena eilute gelyciu uzdengia tai super  drinks_cheers.gif

aciu uz pagyrimus  wub.gif o foto mano visos prastos buna... reiketu palaukt kokios progos kad pasipuosciau ir tada normalias foto sudet bet taip norisi pasigirt... bukim biedni bet teisingi - pagyrimu savo darbeliams trokstam visos, kitaip ir buti negali nes jais didziuojames  ax.gif

is savo varpines dar pridesiu kad ne tik pagirimai svarbu bet ir pastabos ar pastebejima ka reiktu adryt gal but kitaip, nes is sono daug geriau matos mirksiukas.gif
Atsakyti
ingauk ,labai grazus sijonukas,bet ta bliuzele as daryciau kitokia ax.gif labai ''sunki'' prie tokio azurinio sijonuko.Na,bet jei klientei gerai,tai ne problema mirksiukas.gif

LaPerla ,kaip jau rasiau,tikras haute couture thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai geras sprendimas-siutas sijonas,nes nertas tikrai suprastintu vaizda.Ir ilgis labai elegantiskas wub.gif thumbup.gif mirksiukas.gif

sandrasa ,dar syki giriu-be galo grazu wub.gif wub.gif wub.gif ciupinejau si darbeli,sijonas tikrai kaip masina megztas rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 01 birželio 2012 - 12:54
QUOTE(rasa32 @ 2012 06 01, 13:54)
ingauk ,labai grazus sijonukas,bet ta bliuzele as daryciau kitokia ax.gif labai ''sunki'' prie tokio azurinio sijonuko.Na,bet jei klientei gerai,tai ne problema mirksiukas.gif

"kliente" mano dukryte lotuliukas.gif lotuliukas.gif ka darytumet kitaip su ja, nes man norisi isdardyt tikrai ja cool.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 01, 14:13)
"kliente" mano dukryte  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ka darytumet kitaip su ja, nes man norisi isdardyt tikrai ja  cool.gif  blush2.gif

Daryciau arba tokiu pat rastu kaip sijonuko virsus,arba panasiu i sijonines dalies rastuka(ka nors pakoreguokit ,kad neplatetu).
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 06 01, 14:36)
Daryciau arba tokiu pat rastu kaip sijonuko virsus,arba panasiu i sijonines dalies rastuka(ka nors pakoreguokit ,kad neplatetu).

sijonuko virsus is atskiru gelyciu tai jau nemokesiu isformuoti graziai kad atrodytu, o sijonas man ziauriai platejo tai nezinau ar iseitu kad nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 01, 14:44)
sijonuko virsus is atskiru gelyciu tai jau nemokesiu isformuoti graziai kad atrodytu, o sijonas man ziauriai platejo tai nezinau ar iseitu kad nors  blush2.gif

Prasau neatsikalbineti,o dirbti biggrin.gif mirksiukas.gif vaikas juk be papu,tai ner ka labai ir formuoti mirksiukas.gif arba galima parinkti koki panasu kiaurarasti.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 06 01, 14:58)
Prasau neatsikalbineti,o dirbti biggrin.gif  mirksiukas.gif vaikas juk be papu,tai ner ka labai ir formuoti mirksiukas.gif arba galima parinkti koki panasu kiaurarasti.

ir prajuokinai ir sugedin, turiu dar baltu siulu tai teks darbuotis is naujo, tik reikia pirma viena dar darbeli baigti blush2.gif
Atsakyti
Nors pas mus dar vasaros ir nėra, bet klientei į šiltus kraštus tikrai tiks mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
ingauk labai fainutis sijonukas, ypač viršutinė dalis, bet bliuzelė nelabai žiūrisi ir man. KAžko lengvesnio norėtųsi, tad beliks tamstai paklausyti rasa32 patarimo ir gaminti naują palaidinę geriausiai savo klientei hihihi.gif

Papildyta:
QUOTE(sandrasa @ 2012 05 31, 20:06)
Rodau savo dukrytės išleistuvių suknelę

labai graži suknutė. Tokią pamačius norisi ir savam špokui jau vėl naują suknutę gamint mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima: 01 birželio 2012 - 14:11
QUOTE(ingauk @ 2012 06 01, 15:03)
ir prajuokinai ir sugedin, turiu dar baltu siulu tai teks darbuotis is naujo, tik reikia pirma viena dar darbeli baigti  blush2.gif

Specialiai tau neplatejanti schema mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti