Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(sandrasa @ 2012 05 31, 21:06)
Rodau savo dukrytės išleistuvių suknelę- tik airiški nėriniai ne visai iš "airiškų" siūlų , tai labai nepeikit  blush2.gif ax.gif  Sijonukas - megztas smile.gif

labai grazu wub.gif wub.gif sijonukas megztas masina gal
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 05 31, 21:56)
labai grazu  wub.gif  wub.gif  sijonukas megztas masina gal

Ačiū 4u.gif Sijonukas megztas rankomis .. Iš plonosios Vernito medvilnės, 2 Nr. virbalais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 31 gegužės 2012 - 21:01
[quote=sandrasa,2012 05 31, 21:06]
Rodau savo dukrytės išleistuvių suknelę- tik airiški nėriniai ne visai iš "airiškų" siūlų , tai labai nepeikit blush2.gif ax.gif Sijonukas - megztas smile.gif

Labai graži suknelė, nėra už ką peikt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ingauk,
Labai, labai, ypač sijonukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
viršus jo labai įdomus ir dar nematytas

Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2012 05 31, 23:02)

Ingauk,
Labai, labai, ypač sijonukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,
viršus jo labai įdomus ir dar nematytas

aciu smile.gif
Atsakyti
ingauk - tikrai labai grazu, tik as klausiau ar ne per ilga maikute nesiojant? ar neuzdengia sijonuko?

sandrasa - puiku wub.gif neprkrauta, tyra vienu zodziu - fantastika...

na apziurekit mano VISA eilute, jau rodziausi airiukiu temoje, tai jei kas matet - nesupykit ax.gif
user posted image
Atsakyti
zuzana*, IrinaL, sandrasa, La Perla bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif fantastiški darbai 4u.gif
Atsakyti
na apziurekit mano VISA eilute, jau rodziausi airiukiu temoje, tai jei kas matet - nesupykit ax.gif

La Perla, man tai labai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
tik kadangi mėgstu kabinėtis, tai jau nuotrauka pirmoji kaip per rūką, o į tokį kūrinį norisi visais rakursais stebeilintis ir seilę varvint. Atrodė, kad įsižeidei dėl mano paistalų, bet dabar galvoju, kad gal ir nelabai... biggrin.gif Na, dar galiu pridėt, kad ant tokis figūros ir penkis siūlų kamuoliukus užkabinus būtų gražu 4u.gif (čia jau pavydas bambą graužia doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 05 31, 21:06)
Rodau savo dukrytės išleistuvių suknelę- tik airiški nėriniai ne visai iš "airiškų" siūlų , tai labai nepeikit  blush2.gif ax.gif  Sijonukas - megztas smile.gif




Labai daili suknelė ir panelė thumbup.gif
Atsakyti
Sadrasa, suknyte tokia, kokia isivaizduoju mergaites isleistuvems- paprasta ir kukli, bet labai daili ir tyra thumbup.gif thumbup.gif nuostabus darbelis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2012 06 01, 07:56)
zuzana*, IrinaL, sandrasa, La Perla bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif fantastiški darbai  4u.gif


aciu smile.gif

QUOTE(darbeja @ 2012 06 01, 07:57)
na apziurekit mano VISA eilute, jau rodziausi airiukiu temoje, tai jei kas matet - nesupykit  ax.gif

La Perla, man tai labai super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,
tik kadangi mėgstu kabinėtis, tai jau nuotrauka pirmoji kaip per rūką, o į tokį kūrinį norisi visais rakursais stebeilintis ir seilę varvint. Atrodė, kad įsižeidei dėl mano paistalų, bet dabar galvoju, kad gal ir nelabai... biggrin.gif Na, dar galiu pridėt, kad ant tokis figūros ir penkis siūlų kamuoliukus užkabinus būtų gražu  4u.gif (čia jau pavydas bambą graužia  doh.gif )

oi tikrai neisizeidziau lotuliukas.gif kad ten net ne kritika o tiesiog pastebejimai buvo del nugaros, taciau as esu mezgusi daug ir turiu viena palaidine kur nugara is audinio o priekis - nertas tai galiu pasakyti kad nerta nugara zymiai zymiai graziau drinks_cheers.gif del ruko: fotografavausi pati pries veidrodi viena ranka, tai aisku ji sudrebejo, o kita foto - sunus fotografavo tai ir galva reikejo nukirpti nes issiziojus aiskinau ax.gif o figura mano tikrai ne tobula todel ir dziaugiuosi tokiu modeliuku kuris ja padaro grazia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 01, 08:33)
ingauk - tikrai labai grazu, tik as klausiau ar ne per ilga maikute nesiojant? ar neuzdengia sijonuko?

sandrasa - puiku wub.gif  neprkrauta, tyra vienu zodziu - fantastika...

na apziurekit mano VISA eilute, jau rodziausi airiukiu temoje, tai jei kas matet - nesupykit  ax.gif

siaip apsirengus matos pora eiliu gelyciu, trecios nesimato smile.gif tiesa pasakius man bliuzele ne itin patinka, o gal ir nenusiseke si karta, bet jeigu trumpint kaip buvau padarius tada kelias net nemoku pasakyt apacia kaip ir cool.gif vienu zodziu man dar reikia mokintis ir mokintis blush2.gif

tava darbas FANTASTISKAS, tik foto noretusi geresniu bet zinau kad kartais nieko nera salia kad kas padarytu ant saves mirksiukas.gif
Atsakyti
La perla, labai gražu wub.gif

ačiū VISOMS už gerus žodžius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 01 birželio 2012 - 09:13