Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

eina sau kokių grožybių prikūrėt bigsmile.gif

labai patiko diudas megztukėlis 4u.gif tokie originalūs ir jaukūs man jūsų mezginiai 4u.gif

La Perla taip ir įsivaizduoju jus su pieštukinio tipo sijonu ir būtinų būtiniausiai balta plačiabryle skrybele su kaspinu wub.gif labai gražus švarkiukas 4u.gif

JPEvisi gražiausi žodžiai nublanksta prieš jūsų darbą bigsmile.gif sijonukas TOBULAS. žaviuosi tokiu kruopštumu ir kantrybe wub.gif

tiklio vintažinė grožių grožis wub.gif o ir pati labai suknelę puošiat bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2012 05 28, 21:34)
rasa32- na Jusu visi darbai-kruopstumo pavyzdys.labai labai grazios ABI suknutes  wub.gif

jpe-NUOSTABiai kruopstus ir toks trapiai azurinis darbelis.atrodo net paliest nedrasu- wub.gif

mano ''vintazine'' suknele...ikvepta vienos zymios dizaineres wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

super, grazu, orginalu ,stilinga
Atsakyti
QUOTE(soft&bouncy @ 2012 05 29, 11:39)

aciu wub.gif pagyrimai labai glosto sirdele 4u.gif
jau galvoj susigulejo naujas projektukas, kazkada sugrisiu pasirodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2012 05 28, 20:34)
mano ''vintazine'' suknele...ikvepta vienos zymios dizaineres wub.gif

Jokiu būdu nesumenkinu kitų, darbai visų puikūs ir darbo daug įdėta, ir ne vieną savoj spintoj norėčiau turėt. Bet šita suknelė wow! doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 05 29, 10:52)
Tikli, man jūsų darbai labai gražųs, išskirtiniai  wub.gif


Papildyta:
QUOTE(soft&bouncy @ 2012 05 29, 12:39)
eina sau kokių grožybių prikūrėt  bigsmile.gif

tiklio vintažinė grožių grožis wub.gif o ir pati labai suknelę puošiat  bigsmile.gif

blush2.gif net israudau-sunepatoginot mane visos 4u.gif aciu aciu aciu VISOM...

nerta is DIVA SILK EFEKT...sunki-kiek daugiau nei 700 gr.ilgai rinkau siulus jai...reikejo storu,minkstu,ir pageidautina su trupuciu blizgesio...na ir spalva didele reiksme turejo-pageltusios baltos ieskojau blush2.gif ...siaip-sudetis siulo ''neblizga'',bet pats siulas nei patyso,nei ''girgzda''.nustebino kokybe.aisku,idealiausia butu medvilne,bet savo ''vizijai'' neradau tinkamos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 gegužės 2012 - 14:52
tiklis,labai grazi suknele wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš wub.gif Ilgai ieškoti siūlai, kad tiktų prie sijono
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2012 05 30, 13:37)
Pasigirsiu ir aš  wub.gif Ilgai ieškoti siūlai, kad tiktų prie sijono


Iškart atsiprašau 4u.gif , tik nesupykit - labai gražiai dera ir spalvytės ir formytės bliuzelės bei sijonuko, bet nedėkit tų rankovių, tikrai jų nereikia blush2.gif . Be jų dailus vasarinis derinukas 4u.gif
Pats darbelis gražus 4u.gif
Atsakyti
JPE doh.gif bigsmile.gif bigsmile.gif be žodžių wub.gif
Atsakyti
Tikli, JPE, žavūs jūsų abiejų darbeliai wub.gif Po tokių šedevrų nelabai kuo pasigirsi, tad tik parodysiu medvilninį megztuką ax.gif
user posted image
Atsakyti
JPE, Tikli, super, labai grazu wub.gif thumbup.gif Tiklio suknute irgi esu nusiziurejus, kad noretina suknele biggrin.gif

Agurčikas, spalvos labai suderintos, graziai ziurisi spalviskai drinks_cheers.gif Tik man be rankovyciu butu graziau 4u.gif Bet cia tik mano subjektyvi nuomone blush2.gif

IngridaGal, dailus Jusu megztuko modeliukas wub.gif
Atsakyti
Kad žinotumėt kaip pas mane darbe šalta, tai dar ir šaliką užsivynočiau smile.gif Lauke +30, o pas mane geriausiu atveju +18 ir dar kondicionierius į sprandą varo visą dieną... bet ne apie tai. Ačiū ačiū vis tiek ax.gif


Papildyta:
QUOTE(JPE @ 2012 05 28, 15:22)
Dabartine mano busena galima butu apibudinti taip "visai pamisusi del gelyciu" , tad parodau Jums  savo triju menesiu darbeli.

user posted image
user posted image
user posted image


Pasaka wub.gif
Atsakyti